Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Seychely Silhouette Island Marine National Park

Letenka Seychely Silhouette Island Marine National Park


Seychely, malá země západně od Madagaskaru, je dlouhodobě oblíbenou turistickou destinací kvůli svým krásným plážím, průzračně čistému moři a exotické přírodě. Mezi nejznámější ostrovy této destinace patří Mahé, Praslin a La Digue, ale pokud hledáte něco opravdu zvláštního, může se vám líbit i ostrov Silhouette.

Ostrov Silhouette je druhý největší ostrov Seychel po ostrově Mahé a leží asi 30 km od něj. Jde o poměrně málo navštěvovanou část Seychel, což znamená, že zde můžete najít klid, soukromí a přírodu v jejím nejčistším stavu. Na Silhouette Island můžete najít krásné pláže, horské vrcholy, bujnou džungli a celou řadu zvířat a rostlin. To všechno vytváří jedinečnou atmosféru, která z ostrova dělá skvělou volbu pro dovolenou.

Co jedinečného na Silhouette najdeme?

Silhouette Island je především známý svým národním parkem Marine National Park. Tento park zahrnuje všechny vody kolem ostrova, a nabízí tak vynikající možnost pozorování podmořského světa. Díky čistému a průzračnému moři můžete spatřit celou řadu různých druhů ryb, korálů, ale také chobotnice, želvy a rejnoků.

Druhou nejdůležitější atrakcí na ostrově je horský vrchol Mont Dauban. Tento vrchol se tyčí nad ostrovem vysoko a nabízí nádherný výhled na celý ostrov a okolní vody. Jedná se o skvělé místo pro turistiku a prozkoumání místní přírody. Můžete se tady setkat s některými endemickými druhy rostlin a zvířat, jako jsou třeba neobvyklé druhy hadů a pavouků.

Kde a jak získat letenky na Seychely?

Pokud chcete Silhouette Island navštívit, musíte nejprve cestovat na ostrov Mahé, na kterém se nachází mezinárodní letiště. Z tohoto letiště lze posléze vyrazit na Silhouette Island přes některou z místních společností nabízejících přepravu lodí.

Cenově jsou letenky na Seychely poměrně přístupné. Pokud plánujete cestu dopředu, můžete sehnat velmi výhodné letenky u některých aerolinek. Na internetových stránkách můžete najít celou řadu nabídek a srovnat si ceny. Pokud vám nevadí delší cesta, lze se do Seychel dostat i skrze jiné země, jako jsou třeba Dubaj nebo Katar.

Závěr

Pokud hledáte krásné místo pro dovolenou, které nabízí přírodní krásy a soukromí, měli byste navštívit Silhouette Island. Tento ostrov je nejen druhým největším ostrovem Seychel, ale také místem s neuvěřitelnou přírodou. Ostrov je snadno dostupný letadlem, a přestože nepatří mezi nejnavštěvovanější místa na Seychel, nabízí svým návštěvníkům mnoho zajímavých zážitků. A nezapomínejte na národní park Marine National Park, který je pro navštívení ostrova Silhouette naprosto nevyhnutelný.


Nejčastější dotazy a odpovědi Seychely Silhouette Island Marine National Park


1. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Silhouette Island Marine National Park?
Nejlepší čas na návštěvu parku je od října do května, kdy jsou teploty příjemné a srážkami je méně pravděpodobné.

2. Kolik stojí vstupné do parku?
Vstupné do parku se pohybuje kolem 10 eur za dospělého a 5 eur za dítě.

3. Co je nejlepší aktivitou na Seychelách Silhouette Island Marine National Park?
Nejoblíbenější rekreační aktivity na ostrově jsou potápěčské výlety, prohlídky věže na vrcholu hory, trekkingové výlety nebo relaxace na krásných plážích.

4. Jak se dostat na Silhouette Island?
Ostrov Silhouette je dostupný pouze lodí, přičemž trasa z hlavního ostrova Mahé trvá zhruba 45 minut.

5. Je nutná rezervace pro návštěvu parku?
Není nutná rezervace pro vstup do parku, ale doporučuje se jet s licencovanými průvodci.

6. Jaký je nejlepší způsob, jak se pohybovat po Silhouette Island?
Na ostrově není povoleno používat automobily nebo motocykly. Nejlepší způsobem, jak se pohybovat po ostrově, je pěší turistika nebo použití místních dopravních prostředků, jako jsou bicykly nebo lodě.

7. Co si vzít sebou na návštěvu parku?
Doporučuje se vzít si s sebou opalovací krém, klobouk, vodu, plavky a obuv vhodnou pro pěší turistiku. Pokud se plánujete potápět, bude nutné vzít potápěčské vybavení.

8. Jaké jsou náklady na potápěčskou výpravu v parku?
Ceny za potápěčskou výpravu se pohybují mezi 50 až 100 eur za jednu výpravu. Cena je závislá na délce výpravy a na tom, zda se poskytuje potápěčské vybavení.

9. Může se na ostrově Silhouette ubytovat?
Ano, na ostrově se nacházejí různé typy ubytování, včetně hotelů a soukromých vil.

10. Jaké jsou nejlepší pláže na ostrově Silhouette?
Na ostrově se nachází několik krásných pláží, včetně Anse Mondon, Anse La Passe, Anse Patate a Grande Anse.


Ubytování Seychely Silhouette Island Marine National Park


Silhouette Island je jedním z nejvýznamnějších turistických míst na Seychelách. Nachází se na jihu Mahé, největšího ostrova v Seychelách, a je považovaný za jeden z nejkrásnějších ostrovů na Seychelách. Silhouette Island je také domovem mnoha turistických atrakcí a aktivit, včetně národního parku Marine National Park.

Marine National Park na Silhouette Island je houštinou mangrovů a korálových útesů, které tvoří unikátní ekosystém. Tento národní park je domovem mnoha druhů ryb, želv a dalších mořských živočichů, což ho činí ideálním místem pro potápění a šnorchlování. Několik centrů nabízí možnost výletů, které cestujícím umožní objevovat záznamy o životě pod hladinou.

Při návštěvě Silhouette Island si můžete užít nejen krásného pobřeží a vodních atrakcí, ale také luxusního ubytování. Na Silhouette Island najdeme několik vynikajících hotelů včetně Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa, Labriz Silhouette, Silhouette Island Resort a dalších.

Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa je pětihvězdičkový hotel, který se nachází v jižní části ostrova. Nabízí soukromé a luxusní ubytování v krásném prostředí tropických zahrad a přístup k bílé písčité pláži. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, TV, minibarem a Wi-Fi připojením. K dispozici je také venkovní bazén, wellness centrum, fitness centrum, restaurace a bar.

Labriz Silhouette je další pětihvězdičkový hotel, který se nachází v národním parku Marine National Park. Kromě luxusních pokojů nabízí také venkovní bazén, fitness centrum, restauraci s možností grilování a bar. Hotel také nabízí mnoho aktivit, včetně potápění, šnorchlování, kajakování a turistiky.

Silhouette Island Resort je ideální místo pro ty, kteří hledají soukromí a útulné ubytování. Nachází se v severní části ostrova a nabízí nevšední výhled na pobřeží a hory. Apartmány jsou prostorné a luxusní s klimatizací, připojením k internetu, TV a minibarem. Kromě toho nabízí hotel různé aktivity, včetně turistiky, vodních sportů, šnorchlování a potápění.

Na Silhouette Island najdete mnoho dalších hotelů, pensiónů a apartmánů, které nabízejí různé typy ubytování od soukromých vil po romantické plážové chaty. Pro komfortní a nezapomenutelný pobyt na Seychelách je Silhouette Island ideální volbou.

Kromě krásného ubytování nabízí Silhouette Island také tradiční seychelskou kuchyni, zábavu a relaxaci. Můžete si užít vyhlídkové výlety po ostrově nebo se vydat na nezapomenutelný výlet do národního parku Marine National Park.

Silhouette Island je tedy ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a luxusní pobyt na Seychelách. Můžete si užít krásné pláže, potápění, šnorchlování a mnoho dalšího. Doufejme, že vás článek inspiroval k návštěvě tohoto nádherného a exotického ostrova.


Dovolená Seychely Silhouette Island Marine National Park


Seychely jsou malý ostrůvkový stát v Indickém oceánu, který se nachází východně od Afriky. Seychelští ostrovní souostroví je nejlepším místem pro ty, kteří hledají klid a pokoj v okolí přírodní krásy. Když si představíte rajský ostrov s čistými bílými plážemi, které jsou obklopeny do modrého oceánu, tak právě to je Seychely.

Seychely mají mnoho národních parků, ale Silhouette Island Marine National Park je jedním z nejlepších parků pro milovníky přírody a mořského života. Tento národní park se nachází na ostrově Silhouette, který je součástí Seychelských ostrovů.

Park je založen pro ochranu životního prostředí a obnovu korálových útesů v této oblasti. Tento národní park zahrnuje mořskou i pobřežní oblast a je domovem mnoha druhů mořských živočichů, korálů a ryb.

Silhouette Island Marine National Park je ideálním místem pro potápění, snorkelování a další vodní aktivity. Pod vodou můžete vidět mnoho druhů ryb, jako jsou například pískáči, žraloci, malí žraloci, okouni, krevety a mnoho dalších. Zde se také vyskytují krokodýlí ryby a zubatci, kteří jsou místními obyvateli. Korálové útesy v této oblasti jsou opravdu úžasné a nabízejí mnoho zážitků pro ty, kteří hledají klid a krásu.

Nejen pod vodou se můžete těšit na přírodu a krásu, ale i na souši. Tento park je lemován hnědými písečnými plážemi, které připomínají karibské ostrovy. Na pobřeží se můžete těšit na pozorování mnoha druhů ptáků, jako jsou například rájky nebo létavci. V parku se také nachází jedna ze zeměpisných lokalit, kde můžete vidět vzácné druhy orchidejí a jiných rostlin.

Silhouette Island Marine National Park je pro ty, kteří hledají klid a odpočinek, ideálním místem pro dovolenou a relaxaci. Můžete si tady užít nejkrásnější západy slunce, spát pod palmami a těšit se na nedotčenou přírodu. Park je otevřen pro návštěvníky po celý rok a nabízí mnoho druhů ubytování.

Seychely jsou opravdu skvělým místem pro ty, kteří chtějí utéct od ruchu velkoměst a užít si čistotu a krásu přírody. Silhouette Island Marine National Park je jedním z nejkrásnějších národních parků na Seychelách a jistě stojí za návštěvu. Tento park nabízí mnoho druhů zážitků pro ty, kteří hledají dobrodružství a přírodu. Tak co ještě čekáte? Vydejte se na Seychely a užijte si krásy a čistoty přírody!


Počasí Seychely Silhouette Island Marine National Park


Seychely jsou nádherným tropickým rájem, který láká návštěvníky z celého světa svou nádhernou přírodou a křišťálově čistými plážemi. Mezi nejkrásnější místa pro turisty na Seychelách patří nepochybně Silhouette Island Marine National Park, což je národní park ležící na ostrově Silhouette.

Silhouette Island Marine National Park nabízí svým návštěvníkům jedinečnou příležitost prozkoumat podmořský svět jako žádné jiné místo na světě. Každoročně sem proudí tisíce turistů, aby si užili krásných pláží a nezapomenutelných zážitků spojených s vodními aktivitami.

Počasí na Silhouette Island Marine National Park se v průběhu roku mírně liší, přesto však stále zůstává zářivé a slunečné. Nejteplejší měsíce jsou od prosince do března, kdy teploty dosahují až 33 °C a oceán má průměrnou teplotu 28 °C. Průměrná teplota vody v našem nejchladnějším měsíci červnu dosahuje 25 °C, což je ideální teplota pro šnorchlování a potápění.

Během deštivého období, které trvá od května do října, se rovněž může objevit několik bouří, avšak většina dní zůstává stále slunečná a rány deště jsou jen příjemným osvěžením.

Pro návštěvu Silhouette Island Marine National Park jsou nejlepší měsíce v průběhu suchého období, od listopadu do dubna, kdy jsou teploty příjemně teplé a voda křišťálově čistá a lákavá pro koupání.

Seychely jsou celkově bezpečnou destinací, avšak je vždy důležité mít na paměti, že na tropických ostrovech může přijít k bouřím, a tak je nutné pravidelně sledovat počasí a informace od místních.

Silhouette Island Marine National Park je vskutku jedinečným místem na Seychelách. Nenajdete zde pouze nádherné pláže a azurové moře, ale také bohatý ekosystém, který je domovem mnoha mořských živočichů, jako jsou želvy, rejnoci a koráli. Toto místo je rovněž vynikajícím místem pro potápění a šnorchlování, a to zvláště v průběhu léta, kdy jsou vody křišťálově čisté a teplé.

Putujte po Seychelách a poznávejte krásy, které tento jedinečný ostrovní ráj nabízí!


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky