Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Seychely Praslin

Počasí Seychely Praslin


Seychely jsou malý ostrovní stát v Indickém oceánu, který je známý svou krásnou přírodou, bledě modrým mořem a bílými plážemi s tropickou zelení. Mezi nejpopulárnější ostrovy Seychel patří Praslin, který se pyšní nejen nádhernou přírodou, ale také ideálními podmínkami pro milovníky slunečního počasí.

Praslin je jedním z nejsladších ostrovů Seychel a při pohledu na krásné pláže určitě stojí za návštěvu. Kromě pláží zde najdete také několik přírodních památek a přírodní rezervace, jako je Biolab Dubois, který je domovem pro více než 50 druhů ptáků a různé druhy obojživelníků.

Co se týče počasí Praslin, celý rok panuje zde tropické klima s vysokou vlhkostí a vysokými teplotami. Průměrná teplota se pohybuje kolem 28 stupňů Celsia, což zahrnuje vysoké teploty v letních měsících na začátku února až začátkem května. Během zimních měsíců, tedy od června do září, teploty klesají na přijatelnější 24 stupňů Celsia.

Během letních měsíců může být na Praslin velmi vlhko, což může být pro některé turisty nepříjemné. Nejlepší období pro návštěvu Praslinu je od května do listopadu, kdy se teploty snižují, vlhkost je nižší a prší méně často.

Stejně jako v jiných oblastech Seychel, i na Praslinu se mohou vyskytnout tropické bouře a cyklony. Tyto nepříjemné povětrnostní podmínky mohou nastat v období mezi listopadem a dubnem. V těchto měsících se doporučuje dávat pozor na předpověď počasí, protože mohou být potenciální výpady.

Celkově je však Praslin velmi přátelský pro návštěvníky, kteří si chtějí užívat pláže a tropické klima. Kombinace teplot, vlhkosti a opalování by vás mohla natolik ovlivnit, že budete chtít zůstat v tomto tropickém ráji navždy.


Nejčastější dotazy a odpovědi Seychely Praslin


1) Jaké jsou nejpoužívanější dopravní prostředky na Praslinu?
- Nejčastější dopravní prostředky na Praslinu jsou taxi, rádiové taxíky, autobusy a půjčovny aut.

2) Kde na Praslinu najdu nejhezčí pláže?
- Nejhezčí pláže na Praslinu jsou Anse Lazio, Anse Georgette, Anse Volbert a Anse Kerlan.

3) Jaké jsou nejlepší místa na Praslinu pro potápění a šnorchlování?
- Nejlepšími místy pro potápění a šnorchlování na Praslinu jsou Curieuse Island, St. Pierre Island a Cousin Island.

4) Kde mohu na Praslinu najít nejlepší restaurace a jídlo?
- Nejlepší restaurace a jídlo na Praslinu jsou v oblastech Cote d'Or, Grand Anse a Anse Volbert.

5) Kam se vydat na výlet z Praslinu?
- Z Praslinu se můžete vydat na výlet na ostrov La Digue, na Curieuse Island nebo na snorklovací výlety do zátoky St. Anne Marine Park.


Ubytování Seychely Praslin


Seychely jsou tropickým rájem, kde se stále udržuje dotyk s přírodou. Praslin, druhý největší ostrov Seychel, nabízí vynikající ubytování, které splní potřeby každého cestovatele.

V Praslinu najdete širokou škálu ubytovacích možností. Od velkých hotelových resortů až po soukromé vily s výhledem na oceán. Každé ubytování má své vlastní jedinečné kouzlo, které si zaslouží být vyzkoušeno.

Jedním z nejoblíbenějších ubytování na Praslinu jsou luxusní hotely. Mohou být zdrojem klidu a relaxace po celodenním objevování ostrova. Tyto hotely nabízejí různé služby jako jsou soukromé pláže, wellness centra, bazény, restaurace, bary a mnoho dalšího.

Další možností jsou menší hotely a penziony. Tyto ubytování nabízejí cenově přijatelné možnosti s vysokou kvalitou. Tato ubytování jsou obklopena tropickou zelení a jsou ideální pro ty, kteří chtějí mít více kontaktu s místní kulturou.

Pokud hledáte maximální soukromí, soukromé vily jsou pro vás tou správnou volbou. Tyto vily jsou k dispozici s plně vybavenou kuchyní, velkým obývacím pokojem, několika ložnicemi a soukromým bazénem. Tyto vily nabízejí maximální soukromí a pohodlí.

Další možností si pronajmout apartmán. Tyto apartmány nabízejí základní vybavení s vlastní kuchyní, obývacím pokojem a ložnicí. Tyto apartmány jsou ideální pro ty, kteří chtějí být více nezávislí.

Pokud jste do prázdnin přijeli s celou rodinou, můžete si pronajmout rodinný dům na pláži. Tyto domy nabízejí hodně prostoru a pohodlí, aby se vaše rodina mohla uvolnit a vychutnat si dovolenou.

Celkově je ubytování na Praslinu velmi žádané a dle vašeho vkusu si zde vyberete to, co potřebujete pro svou dovolenou. Díky tomuto širokému výběru si můžete být jisti, že nebudete mít problém najít ubytování, které se vám bude líbit. Se Seychelym Praslin se nebudete muset obávat svého ubytování.


Dovolená Seychely Praslin


Dovolená na Seychelách na ostrově Praslin je ideální pro každého, kdo hledá únik z každodenního života a touží po relaxaci a odpočinku na bílých plážích. Praslin je druhým největším ostrovem Seychel a je domovem pro národní park Vallée de Mai s původním pralesem, který je zapsán na seznam světového dědictví UNESCO.

Již při příletu z letiště na Mahé je možno vidět krásné panoramata a nádherné ostrovy s bílými plážemi obklopenými tyrkysovým mořem. Většina platností začíná na Mahé a odtud pokračuje letadlem na Praslin.

Po přistání na Praslin se můžete ubytovat v jednom z mnoha hotelů nebo apartmánů v okolí Grande Anse nebo Anse Volbert. Tyto pláže jsou největšími na ostrově a jsou ideální pro milovníky slunce a koupání. Pláže jsou čisté a klidné, s jasným mořem, což je ideální pro šnorchlování a potápění.

Na ostrově Praslin si nemůžete nechat ujít Národní park Vallée de Mai. Tato oblast se nachází na středovém vrcholu a je obklopena pralesem a řekou. Park je proslulý palem Coco de Mer a azolkou Angraecum, kterou lze vidět pouze na Seychelách.

Dále si můžete prohlédnout Malý hrad z čistého kamene, který byl postaven v roce 1875 francouzským zakladatelem Seychel, Augustem Von Der Heyde. V tomto kostele a uprostřed tropického lesa se odehrávají bohoslužby.

Během své dovolené na Praslin byste si neměli nechat ujít místní kuchyni. Můžete ochutnat vynikající místní plody moře, jako jsou chobotnice, krevety, homary, samotné rybářské tradiční kari se zaměřením na místní výrobky, jako jsou chutné papayafinie a chutné rajčatové omáčky. Na místních trzích můžete nalézt různé druhy domácích ovoce a zeleniny, jako jsou banány, mangy a kokosové ořechy.

Celkově lze říci, že dovolená na Praslinu v Seychelách je neskutečný zážitek pro milovníky exotiky a krásných přírodních scenérií. Tady dokážete odpočinout od světa a relaxovat na pláži, pozorovat mnoho unikátních zvířat a ptáků a objevovat mnoho dalších atrakcí, které ostrov nabízí. Tento ostrov vzdálený a poměrně malý má mnoho nabídnout a stojí za to tam navštívit nejméně na týden, aby nezůstaly neviděné skutečné perly této oázy.


Letenka Seychely Praslin


Seychely jsou ostrovy, kde se přirozená krása míchá s historií a kulturou ostrovního života. Seychely jsou jednou z nejkrásnějších destinací pro dovolenou, a to díky svým nádherným plážím, teplému moři a skvělému podnebí. Mezi nejoblíbenější ostrovy patří i Praslin, letenky na tento klenot se dají zakoupit snadno a rychle.

Praslin je druhý největší ostrov na Seychelách a leží pouhých 40 km východně od ostrova Mahé. Přestože je o něco menší než Mahé, nabízí návštěvníkům nepřeberné množství věcí k vidění a prožití. Praslin je také známý jako ostrov Coco de Mer, který je domovem nejen k této vzácné palmě, ale i k několika dalším endemickým druhům rostlin a živočichů.

Výhodou letenek na Praslin z Mahé je, že jsou velmi cenově dostupné a dostupné pro širokou veřejnost. Hlavním dopravním uzlem je letiště v Praslinu, které je napojeno na zbylou část Seychel. Cesta z Mahé do Praslinu trvá jen asi 20 minut a během této doby můžete získat pozoruhodný výhled na Seychely.

Když už jsme uvnitř letadla, mohli byste přemýšlet, co vás v Praslinu čeká. První věcí, kterou si musíte uvědomit, je, že Praslin nabízí jedny z nejkrásnějších pláží na Seychelách. Jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších pláží je Anse Lazio, která se nachází na severozápadním pobřeží ostrova. Pláž je obklopená kameny a nízkým kopcem, což jí dává velmi odlišnou atmosféru od ostatních pláží na Seychelách.

Praslin je také domovem největšího chráněného mořského parku na Seychelách, kde se můžete potápět a objevovat podmořský svět. Mimo to tady najdete i několik dalších aktivit jako lyžování na vodě, rybaření, turistiku po ostrově nebo třeba projížďku na lodi.

Co se týká ubytování, na Praslinu najdete celou řadu možností od luxusních resortů po skromnější bungalovy. Výběr závisí na vašem rozpočtu i požadavcích.

Nyní zvažte, zda se vydáte na průzkum Praslinu a objevíte jeho divokou krásu. Díky letenkám na Seychely a Praslin se můžete snadno a rychle dostat k této nádherné ostrovní destinaci. Nové zážitky, krásné pláže a nádherný přírodní svět na vás jen čekají!


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky