Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Angola Malanje

Počasí Angola Malanje


Angola Malanje je město ležící v Angole, které se nachází v jihozápadní části Afriky. Malanje je známé svým tropickým podnebím a vysokou vlhkostí, která se vyskytuje během celého roku.

Průměrná roční teplota v Malanje je kolem 25 ° C, s minimálními teplotami okolo 19 ° C a maximálními teplotami okolo 30 ° C. Nejteplejším měsícem v roce je leden, kdy se teploty často pohybují okolo 30 ° C. Na druhé straně, nejchladnějším měsícem v roce je červenec, kdy se teploty mohou snížit až na 19 ° C.

V Malanje se vyskytuje vysoká vlhkost po celý rok, což znamená, že mohou být často vysoké teploty značně nekomfortní. Nejvyšší vlhkost se vyskytuje v období dešťů, které trvá od září do května. V tomto období může být velmi deštivo, s průměrnými srážkami okolo 100 až 150 mm za měsíc. Na rozdíl od toho, během suchého období, které trvá od června do srpna, jsou srážky mnohem méně časté.

Přestože je Malanje obecně známé pro svou vyšší vlhkost a vyšší teploty, město má také své výhody. Teploty jsou stabilní po celý rok a nikdy se nestávají až příliš extrémní. To dává příležitost pro celoroční aktivní dovolenou a prozkoumání okolní krajiny a přírodních krás.

Celkově lze říci, že Malanje je město s vysokou vlhkostí a tropickým podnebím. Je dobré být připraven na vysoké teploty a vlhkost během celého roku, ale díky tomu, že se teploty nikdy nestanou neúnosně vysoké nebo nízké, můžete být stále aktivní a užívat si krás Angoly.


Letenka Angola Malanje


Letenka do Angoly a Malanje je jedním z nejzajímavějších a nezapomenutelných zážitků, které si můžete v životě užít. Angola je zemí s pestrou historií a kulturou, bohatou faunou a florou, malebnou přírodou a tisíciletou historií. Stejně tak Malanje, nacházející se na jihu Angoly, nabízí mnoho zajímavostí, které stojí za to vidět a navštívit.

Jde o malé město, které se rozprostírá uprostřed kopců s krásným a bohatým zeleným porostem. V Malanje se můžete těšit na mnoho krásných památek, jako jsou například katedrála, kaple a mnoho dalších historických a kulturních památek. Navštivte také národní park Quiçama, kde můžete vidět obojživelníky, jihoamerické plamenáky a několik dalších druhů zvířat.

Kromě toho můžete navštívit i jeskyně Lagoas Encantadas, které se nacházejí v blízkosti Malanje. Tyto jeskyně jsou známé svými krásnými podzemními jezery a soutěskami, které se skrze ně budou prolínat.

Pokud se chystáte do Angoly a Malanje, doporučuji využít jednu z mezinárodních leteckých společností. Ty nabízejí přímé a spojené lety z řady evropských měst a přistávají na mezinárodním letišti Quatro de Fevereiro v Luandě. Poté můžete pokračovat na méně významné mezinárodní letiště v Malanje, takže se nemusíte obávat dlouhých přestupů a zdržení.

Vzhledem k tomu, že se Angolská republika stává čím dál více oblíbenou turistickou destinací, lze letenky na tuto trasu sehnat za velmi přijatelnou cenu, a to především v období, kdy je sezóna nižší.

Angola a Malanje nabízejí návštěvníkům krásné zážitky, zajímavou kulturu, historii a nepřekonatelnou přírodu, takže je to rozhodně destinace, kterou byste neměli vynechat. Jen si vyberte nejvhodnější termín pro svou návštěvu a zarezervujte si letenky na tuto cestu, kterou nezapomenete.


Dovolená Angola Malanje


Angola, země v jihozápadní Africe, nabízí skvělou destinaci pro každého cestovatele, který hledá dobrodružství a krásné přírodní scenérie. Jedním z hlavních turistických cílů Angoly je město Malanje. Toto město se nachází na severovýchodě země a je proslulé svými překrásnými vodopády, scenériemi přírodních parků a svým bohatým kulturním dědictvím.

Při návštěvě Malaňe si můžete užít opravdovou dovolenou v Africe, která tě naplní zážitky a zvláštními vzpomínkami, které si budete pamatovat na celý život.

Jeden z nejvýznamnějších a nejnavštěvovanějších turistických cílů v Malanje jsou vodopády Kalandula, které jsou situovány asi 90 km od města. Tyto vodopády jsou největší na africkém kontinentě a tvoří nádheru, která ti vyrazí dech. Podívej se na překrásné kaskády vody padající ze výšky 105 metrů, které se odráží od mnoha skál a kamenů, které se nacházejí v okolí. Pro nejlepší zážitek je nejlépe vstát brzy ráno a vydat se na cestu směrem ke vodopádům, aby si zde mohl užít krásné a tiché ráno, daleko od městského shonu a hluku.

Dalším zajímavým místem k návštěvě je národní park Cameia. Tento park leží na ploše více než 14 tisíc kilometrů čtverečních a je domovem pro hnědé hrochy, krokodýly, říční bílé papoušky a mnoho dalších druhů zvířat. Díky krásné divoké přírodě park je ideálním místem pro piknik na slunci, procházky a pozorování zvířat.

Pokud máte zájem o kulturní a historické památky, navštivte muzeum Reais Nganguela a poznejte historii a kulturu regionu Malanje. Nachází se zde více než 700 kusů etnografických předmětů a místní gotická katedrála je jedním z míst, která byste rozhodně neměli vynechat.

Dalšími atrakcemi v Malanje jsou tradiční trhy se svými produkty, které se zde prodávají. Zde si můžete koupit tradiční suvenýry, umělecké předměty a dokonce i místní jídla a nápoje.

V Malanje najdete i mnoho kvalitních hotelů, apartmánů, a tedy i ubytování je zde na špičkové úrovni. Takže s vaší cestou a dovolenou třeba do Malanje opravdu nemusíte mít stres.

V oblasti Malanje najdete krásné přírodní scenérie, exotickou faunu a flóru, zajímavé kulturní a historické památky a mnoho dalšího, co vás jistě zaujme. Pokud hledáte dovolenou plnou dobrodružství a zážitků, pak si na svém seznamu míst, které musíte navštívit, rozhodně zapište Malanje, jedno z nejkrásnějších měst Angoly.


Ubytování Angola Malanje


Angola leží na jihozápadním pobřeží Afriky a nabízí svým návštěvníkům nejrozmanitější zážitky. Mezi klenoty angolské turistiky patří také Malanje, město ležící v samém srdci země. Jestliže hledáte pohodlné a příjemné ubytování v této oblasti, můžete se spolehnout na několik zajímavých možností.

Kde se ubytovat v Malanje?

V Malanje vám nabízejí mnoho možností, jak strávit příjemný pobyt. Zde jsou ty nejzajímavější:

1. Hotel Palanca Negra:
Tento hotel se pyšní čistým vybavením, útulnými pokoji a skvělou lokalitou. Nachází se ve středu města a je ideálním místem pro turisty, kteří chtějí prozkoumat město i jeho okolí. Pokoje jsou výborně vybavené a vše je přizpůsobeno pohodě hostů. Dále má hotel také restauraci, kde si můžete vychutnat tradiční jídla i mezinárodní kuchyni.

2. M'L Boutique Hotel:
Tento hotel si oblíbíte hlavně pro jeho moderní designovou výbavu. Pokoje jsou útulné a vkusně zdobené. Hotel také nabízí vynikající vybavení jako vířivku, sauna nebo fitness studio. Co se týče stravování, můžete si užívat jídla v hotelové restauraci, která je spojena s barem a s pohodlnými posezeními.

3. Lenda Mountain Lodge:
Lenda Mountain Lodge se nachází v příjemném klidu na svahu hory, kde lze zažít báječnou atmosféru. Lodge nabízí luxusní pokoje s balkóny s výhledem na horu, bazény, útulnou restauraci i různé typy aktivit. Lenda Mountain Lodge je ideálním místem pro relaxaci, ale také poskytuje možnost procházek po nádherné krajině a právě v tomto prostředí si můžete opravdu užít klid.

4. Hotel Malange Mó
Svým hostům poskytuje druhý největší počet pokojů v Malange. Nachází se v centru města. Pokoje jsou vkusně vybavené s klimatizací a vlastní koupelnou. Hotel rovněž nabízí služby jako restauraci, bar a krytý bazén. Můžete si také vychutnat zdarma dostupné snídaně a Wi-Fi připojení.

Všechny tyto možnosti ubytování nabízí příjemné pohodlí, bohaté vybavení a skvělé možnosti k vydatnému relaxu po celodenním putování a poznávání města Malanje. Stačí si vybrat ten správný a užívat si dovolenou.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky