Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Německo The Cologne Cathedral

Nejčastější dotazy a odpovědi Německo The Cologne Cathedral


1. Jak se jmenuje katedrála v Kolíně nad Rýnem?
Odpověď: Katedrála v Kolíně nad Rýnem se nazývá The Cologne Cathedral.

2. Jak se dostanu k The Cologne Cathedral?
Odpověď: Nejlepší je použít městskou dopravu, nebo se projít pěšky. Katedrála se nachází v centru města.

3. Kolik stojí vstupenka do The Cologne Cathedral?
Odpověď: Vstup do katedrály je zdarma. Za některé části katedrály se však hradí poplatek.

4. Jak dlouho trvá prohlídka The Cologne Cathedral?
Odpověď: Prohlídka katedrály může trvat od jedné do několika hodin. To záleží na vašem zájmu o historii či architektuře.

5. Jde se na věž katedrály?
Odpověď: Ano, na věž katedrály se jde. Věž je vysoká 157 metrů a je možné se vydat na věž za poplatek.

6. Kdy je katedrála otevřená?
Odpověď: Katedrála je otevřená denně od 6:30 do 19:30 hodin.

7. Musím mít nějaký speciální oblečení k návštěvě katedrály?
Odpověď: Neexistují žádná omezení pro návštěvu The Cologne Cathedral co se týče oblečení. Nicméně se sluší a patří dodržovat pravidla slušného chování a úcty k domu Božímu.

8. Mluví v katedrále někdo anglicky?
Odpověď: V katedrále mluví anglicky zaměstnanci informačních středisek a turistických kanceláří.

9. Je nutné si vstupenku na návštěvu The Cologne Cathedral rezervovat dopředu?
Odpověď: Není nutné si rezervovat vstupenku dopředu, nicméně v době velkých událostí nebo turistické sezóny je vhodné to udělat.

10. Je možné se oženit v The Cologne Cathedral?
Odpověď: Ano, je možné se oženit v The Cologne Cathedral. Nicméně se jedná o velmi populární místo pro svatby, proto je rozhodně doporučeno svatbu rezervovat s dostatečným předstihem.


Dovolená Německo The Cologne Cathedral


Německo patří mezi oblíbené turistické destinace v Evropě a to zejména díky jeho rozmanitosti a historickému dědictví. Země nabízí mnoho zajímavých míst, kam se můžete vydat na dovolenou a mezi ně patří určitě i Kolín nad Rýnem, kde se nachází jeden z nejvýznamnějších památek světa - The Cologne Cathedral.

Kolín nad Rýnem je druhé největší město v Severním Porýní-Vestfálsku a nachází se na západě Německa. Jeho největší turistickou atrakcí je bezesporu katedrála sv. Petra a Marie, známá také pod názvem The Cologne Cathedral. Tato gotická katedrála je nejnavštěvovanější turistickou atrakcí v Německu a jeden z největších kostelů na světě.

The Cologne Cathedral byla vybudována v 13. století a je památkou UNESCO od roku 1996. Katedrála patří k nejvyšším kostelům světa, neboť je vysoká téměř 160 metrů. Její gotická architektura se skládá z mohutných sloupů, svítidel, vitrážových oken a soch. Hlavní věž je vysoká 157 metrů a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu.

Pro turisty je vstup do katedrály zdarma, jsou však požadovány symbolické poplatky při vstupu na věž a do některých částí interiéru. Návštěvníci si mohou prohlédnout krásné vitráže a v létě si mohou také vychutnat koncerty, které se konají v kostele.

Kromě katedrály si můžete také prohlédnout mnoho dalších zajímavostí v Kolíně nad Rýnem. Patří mezi ně např. Národní muzeum, které vystavuje archeologické nálezy, historické objekty a umělecká díla. Další turistickou atrakcí je také řeka Rýn, na které si můžete užít krásné výlety lodí.

V Kolíně nad Rýnem najdete také mnoho restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat tradiční německé pokrmy a místní speciality. K místním specialitám patří např. klobása, schnitzel, pečené knedlíky a koláče.

Kolín nad Rýnem je ideální místem pro krátkou dovolenou a čeká vám zde neopakovatelný zážitek, pokud se podíváte na úžasně krásnou katedrálu The Cologne Cathedral a procházíte se ulicemi tohoto úžasného německého města.


Letenka Německo The Cologne Cathedral


Německo je země plná historie a tradice. Má mnoho zajímavých památek, které obdivují turisté ze celého světa. Jednou z nejpopulárnějších atrakcí v Německu je Katedrála v Kolíně. Pokud tedy uvažujete o návštěvě Německa, rozhodně byste měli vidět tuto úžasnou katedrálu.

Katedrála v Kolíně je nejen největší katedrálou v Německu, ale také jednou z nejvýznamnějších památek v zemi. Byla postavena v 13. století a dokončena až v roce 1880. Její výška je 157 metrů a to ji činí významnou ikonou Kolína. Navštívíte-li katedrálu, nemůžete ji přehlédnout, tím spíše, že je umístěna na náměstí přímo v centru města.

Interiér katedrály je stejně impozantní jako exteriér. Uvnitř katedrály můžete obdivovat mnoho uměleckých děl ze středověku, která přitahují milovníky umění z celého světa. Katedrála je navíc velmi oblíbeným cílem turistů, což jí dodává ještě větší důležitost.

Pokud se chystáte navštívit katedrálu v Kolíně, doporůčujeme koupit letenku Německo. Perfektní letiště pro vaši návštěvu katedrály v Kolíně se nachází v blízkosti, takže můžete snadno přicestovat a pak navštívit katedrálu.

Kolín nabízí návštěvníkům také mnoho dalších zajímavostí. Procházky podél Rýna, návštěva Muzea čokolády, nebo zastavit se na jídlo v tradiční německé hospodě jsou jen některé z možností, jak strávit volný čas.

Katedrála v Kolíně patří mezi největší klenoty Německa. Pokud ještě nemáte letenku a plánujete návštěvu této úžasné památky, určitě neváhejte. Nenechte si ujít tuto perfektní příležitost navštívit jednu z nejvýznamnějších katedrál v Německu.


Počasí Německo The Cologne Cathedral


V posledních týdnech bylo počasí v Německu velmi proměnlivé. Zimu nahrazovala jarní teplota, ale zase se vrátila zima a zabrala i v dubnu.

Mnoho turistů si návštěvu německých památek spojuje s hezkým počasím, ale to není vždy pravda. I přesto, že se nedaleko jedné z nejvýznamnějších německých památek – Katedrály v Kolíně nad Rýnem, vyskytují dlouhé vlny deště, navštěvování této památky nikoho neodrazuje. Katedrála se nachází v historickém centru Kolína nad Rýnem a je považována za jednu z největších katedrál na světě. Byla postavena v letech 1248-1880 a od roku 1996 je uznána jako světové kulturní dědictví UNESCO. Vzhledem k vstupnému, nejsou turisté ochotni ochromit svůj výlet počasím, ale raději si vymýšlí alternativní způsoby, jak se dostat do katedrály, aniž by jim smrkala voda z nosu.

Počasí v Německu je tedy opravdu proměnlivé a často velmi nepříjemné. Jsou však i případy, kdy se na obloze objeví slunce a teploty se vyšplhají až do příjemných hodnot. Lidé pak rádi vyrazí ven do přírody či navštíví známé památky. A pokud se jim podaří spojit hezké počasí s návštěvou Katedrály v Kolíně nad Rýnem, jsou z celého výletu nadšeni. Byla by škoda přijet do Německa a nevidět Katedrálu v Kolíně nad Rýnem.

A tak ať už počasí v Německu bude jakékoliv, stojí za to se vydat na cestu a navštívit tuto skvostnou památku.


Ubytování Německo The Cologne Cathedral


Německo, země s bohatou historií a kulturou, je populárním cílem turistů z celého světa. Jednou z nejvýznamnějších atrakcí tohoto země je katedrála v Kolíně nad Rýnem, jedna z největších a nejkrásnějších katedrál na světě.

Katedrála v Kolíně nad Rýnem, známá také jako Kölner Dom, je splněním snu každého cestovatele. Stojí na místě, kde již od 4. století stála církevní stavba, a je toto místo středobodem křesťanského náboženství v Německu.

Katedrála je jeden z nejvýznamnějších příkladů gotické architektury v Evropě. Byla vybudována v období od 13. do 19. století a má působivou výšku 157 metrů. Její interiér je oslnivě krásný, s mnoha skvosty historického umění a architektury.

Abychom vám umožnili co nejvíce si užít vaší návštěvy katedrály v Kolíně nad Rýnem, zde je několik tipů na ubytování v této oblasti.

1. Hotel Excelsior Ernst: Tento historický hotel je ideální pro ty, kteří si chtějí užít luxusní ubytování na krok od katedrály. Nachází se v centru města, ale zároveň v klidné ulici, a nabízí pohodlné a elegantní pokoje.

2. Hilton Cologne: Tento hotel se nachází v blízkosti katedrály a nabízí pohodlné pokoje s moderním vybavením. Nabízí také wellness centrum a fitness centrum pro hosty.

3. Dom Hotel Am Römerbrunnen: Tento hotel se nachází pár kroků od katedrály, v samém centru města. Nabízí moderní a pohodlné pokoje, stejně jako snídani a další služby.

4. Hotel Drei Könige am Dom: Tento hotel se nachází ve starém městě, jen pár kroků od katedrály. Nabízí pohodlné pokoje a snídani v ceně.

5. CityClass Hotel Residence am Dom: Tento hotel se nachází v centru města, nedaleko katedrály. Nabízí moderní pokoje a snídani v ceně, stejně jako bezplatné Wi-Fi připojení.

Tyto hotely jsou jen několik z mnoha ubytovacích možností v blízkosti katedrály v Kolíně nad Rýnem. Snažíme se vám doporučit ty nejlepší volby, které vám umožní co nejvíce si užít svou návštěvu této úžasné památky.

Katedrála v Kolíně nad Rýnem je nádhernou architektonickou památkou, kterou byste neměli přehlédnout při návštěvě Německa. Pokud se rozhodnete navštívit tuto oblast, máte na výběr z mnoha skvělých možností ubytování, ať už se jedná o luxusní hotely nebo pohodlné možnosti s výhledem na katedrálu. Bez ohledu na vaše preference, tato nádherná stavba vás určitě nadchne.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky