Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Řecko Kos Marmari

Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Kos Marmari


Dotazy:

1. Co dělat v Marmari na ostrově Kos v Řecku?
2. Jaká je nejlepší pláž v Marmari?
3. Jaké jsou nejlepší restaurace v Marmari?
4. Jaké jsou nejlepší hotely v Marmari?
5. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat do Marmari na ostrově Kos?

Odpovědi:

1. Marmari nabízí mnoho aktivit, jako jsou vodní sporty, cyklistika, turistika a prohlídky historických památek. Oblíbenou aktivitou je také jízda na koni.
2. Nejlepší pláž v Marmari je většinou považována za pláž "Marmari Beach", která nabízí bílý písek a průzračnou vodu, ideální pro plavání a opalování.
3. Mezi nejlepší restaurace v Marmari patří "Mythos Restaurant", "Elli's Restaurant" a "Plori Cafe Restaurant", které nabízejí širokou škálu řeckých specialit a mořských plodů.
4. Mezi nejlepší hotely v Marmari patří "Mitsis Summer Palace Beach Hotel", "Triton Hotel" a "Golden Star Hotel". Tyto hotely nabízejí pohodlné pokoje, bazény a snadný přístup k pláži.
5. Nejlepší způsob, jak se dostat do Marmari na ostrově Kos, je letecky. Z letiště v Kosu je dostupný autobusový přepravce, který vás doveze přímo do Marmari. Alternativně můžete využít taxislužbu nebo zapůjčit si auto.


Počasí Řecko Kos Marmari


Řecko je jednou z nejoblíbenějších dovolenkových destinací a Marmari, oblast na ostrově Kos, není výjimkou. Marmari je přímořská oblast s úchvatnou pláží, která přitahuje turisty z celého světa.

Počasí v Marmari je typické pro Středomoří a většinou je slunečné a teplé. Léto trvá od května do září a teploty v této době kolem 30 °C jsou běžné. Teploty se zpravidla pohybují kolem 25–28 °C, ale mohou stoupat i nad 30°C. V červenci a srpnu se v noci ochladí na přijatelnou teplotu okolo 20°C.

V zimě jsou teploty mírné a pohybují se od 12 do 15 °C. V průměru bývá na Kosu okolo 300 slunečných dnů ročně, takže jste si jisti, že budete mít dostatek slunce na vaší dovolené. Vzhledem k tomu, že Marmari je na přímořské oblasti, mohou být večery a noci někdy chladnější, zvlášť při větrném počasí.

Podobně jako v celém Řecku, i v Marmari může být v období od května do října suché a horké počasí. V období zimy se zase může často vyskytovat silný vítr, ale i přes toto období je Marmari krásnou a příjemnou destinací k návštěvě.

Kromě slunečného počasí má Marmari také mnoho atrakcí, jako je koupání v egejském moři, potápění, surfování, cyklistika a samozřejmě procházky. Mnoho restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat řeckou kuchyni a kávu, vám také poskytne vynikající zážitek.

Pokud plánujete návštěvu Marmari, je důležité si vzít na cestu chrániče proti slunci a lehké oblečení. Větrné ubrousky a plážové osušky jsou také velmi praktické. Ať už cestujete na Kos s rodinou nebo přáteli, nezapomeňte si užít krásné počasí a krásy této krásné oblasti řeckého ostrova.


Ubytování Řecko Kos Marmari


Řecko patří mezi oblíbené turistické destinace a to zejména pro své krásné pláže, modrou oblohu a výbornou kuchyni. V souvislosti s návštěvou Řecka je nutné si vybavit také otázku ubytování. V tomto článku se budeme věnovat ubytování v městečku Marmari na ostrově Kos.

Marmari je klidné a malebné městečko, které se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Kos. Pokud hledáte místo, které je vzdálené od turistického ruchu, pak je Marmari tou správnou volbou. Městečko nabízí několik možností ubytování, a to jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry či jednotlivce.

V Marmari se nachází několik hotelů, které nabízejí pokoje s výhledem na moře. Hotel Lydia Maris Resort & Spa je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní pobyt. Hotel disponuje dětským klubem, wellness centrem, několika bazény, restauracemi a bary. Pokoje jsou moderně zařízené a mají výhled na moře.

Dalším hotel, který stojí za zmínku, je Hotel Esperia. Je vhodný pro rodiny s dětmi díky své pozici, která se nachází nedaleko od pláže a od městečka. Hotel disponuje bazénem, restaurací, bary a wellness centrem. Pokoje jsou prostorné a klimatizované.

Pokud hledáte spíše levnější variantu, pak můžete využít možnost ubytování v apartmánech. Zde je možnost vlastního stravování. Apartmány Jolanda se nachází v blízkosti pláže a nabízejí klimatizované pokoje s balkónem nebo terasou. Apartmány jsou prostorné a moderně zařízené.

Další variantou jsou domy ke dni. Tyto domy nabízejí svobodu, kterou si nezajistíte jinak. Můžete si zde sami vařit a prožít dovolenou naprosto libovolně. Domy nabízejí také klid a relaxaci, kterou může být těžké najít v hotelu. Domy v Marmari jsou celkově relativně drahé, ale nabízejí nadstandardní zázemí.

Je tedy zřejmé, že v Marmari je možné nalézt ubytování pro každého z nás. Cena ubytování se liší v závislosti na kvalitě a vybavení. Nejlepší je si ale vybrat ubytování předem, aby člověk věděl, kam a co vyrazí. Marmari je krásné městečko na fantastickém ostrově s mnoha možnostmi, tak neváhejte a vydejte se tam na dovolenou.


Dovolená Řecko Kos Marmari


Jižní větry, nádherné pláže a slunce. To je to, co si můžete užít na dovolené na řeckém ostrově Kos, který se nachází v Egejském moři. Pokud hledáte klidné a tiché místo v Řecku, potom byste měli navštívit malebnou oblast Marmari. Tato oblast nabízí svým návštěvníkům spoustu kulturního dědictví, velkou nabídku zábavy, a samozřejmě nádherné pláže.

Marmari je oblíbeným letoviskem, které se nachází na východní části ostrova Kos. Většina hotelů a apartmánů se nachází v blízkosti pláže, která je jednou z nejlepších na ostrově. Pláž se vyznačuje čistou vodou a jemným pískem. Díky tomu se stala ideálním místem pro rodiny s dětmi. Pláž také nabízí spoustu aktivit, jako jsou windsurfing, kajak, a jízda na koni. Na pláži se nachází také několik barů a restaurací, které nabízejí tradiční řecké speciality.

Hlavní atrakcí Marmari je chrám Asklepiova, což je nejvýznamnější historická památka v této oblasti. Chrám se nachází v blízkosti hotelu Neptune, který se nachází na pahorku. Chrám byl postaven v 3. století před naším letopočtem a byl zasvěcen lékařskému bohu Asklepiovi. Až do 2. století před naším letopočtem chrám sloužil jako léčebné a terapeutické centrum. V současné době je chrám Asklepiova velmi oblíbeným turistickým cílem pro návštěvníky z celého světa.

Další věcí, kterou si můžete užít v Marmari, je turistika. V okolí se nachází několik tras pro turisty, kde si můžete užít krásnou přírodu a panoramatické výhledy. Nejpopulárnější turistickou trasou je cesta z Marmari na vrchol pohoří Dikeos, nejvyšší hory na Kosu. Turistický výlet na vrchol hory se může zdát obtížný, ale odměnou jsou nádherné výhledy a zážitek, který si budete pamatovat po celý život.

Když se vrátíte z turistického výletu, můžete navštívit jednu z mnoha tavern, které se nacházejí v blízkosti pláže. Tyto restaurace nabízejí velkou nabídku tradičních řeckých jídel, jako jsou gyros, moussaka a dolmades. Můžete si také vychutnat krásnou večeři u moře.

Celkově řecký ostrov Kos a oblast Marmari jsou skvělým místem pro dovolenou. Tuto oblast může komukoli nabídnout něco jiného, od nádherných pláží a kulturních památek až po turistické výlety a zábavní aktivity pro celou rodinu. Proto byste se neměli váhat a vyrazit na dovolenou na ostrov Kos.


Letenka Řecko Kos Marmari


Letenka Řecko Kos Marmari: Najděte svůj ráj na zemi!

Kos, druhý největší ostrov Dodekanských ostrovů v Egejském moři, je jedním z nejvyhledávanějších turistických cílů v Řecku. Nachází se jen několik kilometrů od tureckých břehů a jeho letiště se nachází v blízkosti několika populárních letovisek, jako například Marmari. Pokud hledáte krásné pláže, vynikající přírodní scenérie a bohatou historii, Kos není místo, kde byste měli chybět. A nebojte se si najít letenku Řecko Kos Marmari, protože to je skvělá destinace!

Dlouhé pobřeží ostrova je zcela neuvěřitelné a plné nádherných pláží a útesů. Mezi nejkrásnější pláže patří Marmari Beach, Tigaki Beach, Mastichari Beach a Lambi Beach. Všechny tyto pláže jsou vertikálně rozdělené a nabízejí skvělé podmínky pro ty, kteří hledají klidné vody k plavání nebo šanci surfovat. Výhled na Egejské moře a možnost účasti na různých vodních sportech jsou dalšími motivacemi pro turisty navštívit Kos.

Kromě jeho nádherného pobřeží je Kos také oázou pro ty, kteří chtějí prozkoumat zbytky řeckého a římského odkazu. Například na západním pobřeží ostrova se nachází amfiteátr, který pochází ze 3. století př. n. l., kde se v minulosti odehrávaly hlavní kulturní a společenské akce. Dalšími památkami, které mohou být nalezeny na ostrově, jsou Casa Romana, Asklepieion a Agora.

Kos je také ideální destinací pro ty, kteří hledají něco pro své chuťové buňky. Ostrov má mnoho restaurací, kde se nabízejí tradiční řecké speciality, jako například gyros, dolmades a feta s octem. K dispozici jsou také obchody, kde mohou turisté nakoupit místní produkty, jako jsou sýry a olivový olej.

Poslední, ale ne méně důležité, jsou ubytovací řešení v Marmari na ostrově Kos. Marmari je v současné době jedno z nejvyhledávanějších letovisek na ostrově a nabízí širokou řadu hotelů, resortů a apartmánů pro různé požadavky turistů. Kromě toho jsou přístupné i další populární letoviska v blízkosti, jako je například Mastichari, Kardamena a Psalidi.

Kos a jeho okolí nabízejí nevyčerpatelné možnosti pro turisty. S letenkou Řecko Kos Marmari se můžete těšit na nezapomenutelnou dovolenou, plnou krásných pláží, kulturních památek a skvělého jídla. Tak proč si nekoupit letenku hned teď a zažít tuto nezapomenutelnou zkušenost na vlastní kůži?


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky