Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Spojené arabské emiráty Burj Al Arab

Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty Burj Al Arab


1. Kolik stojí pobyt v hotelu Burj Al Arab?
Cena za pobyt se pohybuje od 1 500 až do 25 000 USD, v závislosti na typu a délce pobytu.

2. Jaký je vzdálenost hotelu od letiště?
Burj Al Arab se nachází přibližně 25 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji.

3. Můžou nehostinské osoby navštívit hotel Burj Al Arab?
Bohužel ne, Burj Al Arab je soukromý hotel a přístup je povolen pouze hostům a osobám, které mají rezervovaný vlak nebo restauraci.

4. Kolik pater má Burj Al Arab a jak je vysoký?
Burj Al Arab má 56 pater a je vysoký 321 metrů.

5. Je povoleno kouřit v hotelu Burj Al Arab?
Ano, kouření je povoleno v určených částech hotelu, jako jsou kuřácké salóny a terasy.

6. Jaká je politika pro zrušení rezervace v hotelu Burj Al Arab?
Politika pro zrušení rezervace závisí na druhu rezervace a datu, ke kterému byla rezervace provedena. Hosté by se měli obrátit na hotel pro více informací.

7. Může být Burj Al Arab pronajat pro soukromé akce?
Ano, Burj Al Arab může být pronajat pro soukromé akce, jako jsou svatby, firemní akce a oslavy. Podrobnosti a ceny lze získat přímo od hotelu.

8. Má hotel Burj Al Arab vlastní pláž?
Ano, hotel má vlastní pláž s názvem Jumeirah Beach, která je přístupná pouze pro hosty hotelu.

9. Má Burj Al Arab vlastní lázně a wellness centrum?
Ano, hotel má vlastní lázně a wellness centrum s názvem Talise Spa, které nabízí širokou škálu služeb a procedur.

10. Jak dlouho dopředu je nutné rezervovat pobyt v hotelu Burj Al Arab?
Doporučuje se rezervovat pobyt co nejdříve, nejlépe několik měsíců dopředu, aby si hosté mohli zajistit požadovaný druh pokoje a termín pobytu.


Letenka Spojené arabské emiráty Burj Al Arab


Pokud hledáte opravdu jedinečný zážitek, může být vaším cílem letenka do Spojených arabských emirátů, aby se mohli podívat na nádherný hotel Burj Al Arab.

Burj Al Arab je považován za jednu z nejluxusnějších budov na světě a získal si svou pověst zvláště díky tomu, že je postaven na umělém ostrůvku v Perském zálivu. Jde o symbol moderního Dubai a dokonalé místo pro ty, kteří hledají naprostý luxus a prvotřídní služby.

Hotel se také pyšní tím, že poskytuje nejlepší občerstvení, kosmetické a wellness procedury a také úžasnou zábavu. Stejně tak si můžete rezervovat jedinečná luxusní apartmá nebo dokonce celý podlaží, abyste si mohli užít hotel maximálně.

Pokud se chystáte navštívit Dubaj, určitě byste neměli zapomenout na navštívení Burj Al Arab. A co je lepší než poznat ho tím nejpříjemnějším způsobem - z výšky? Proto vám nabízíme letenky do Spojených arabských emirátů, abyste mohli využít této možnosti a vrchnout si svému pobytu na nejsevernějším pobřeží Perského zálivu korunu.

Vynikající služby, naprosto jedinečné zážitky a vynikající občerstvení - to vše vám nabízí hotel Burj Al Arab. Pokud hledáte dokonalé luxusní zázemí pro svůj pobyt v Dubaji, není nic lepšího, než přímo v centru dění.

Rezervujte si nyní letenku do Spojených arabských emirátů a užijte si nádherný hotel Burj Al Arab na vlastní kůži!


Dovolená Spojené arabské emiráty Burj Al Arab


Spojené arabské emiráty jsou jednou z nejvíce navštěvovaných turistických destinací na světě. Zatímco tyto emiráty mají mnoho atrakcí ke splnění mnoha potřeb turistů, jeden z nejvíce obdivovaných a luxusních prvků v této oblasti je bezpochyby hotel Burj Al Arab.

Burj Al Arab se nachází na umělém ostrově v Dubaji a je nejen nejvyšším hotelovým komplexem na světě, ale také je považován za jeden z nejvíce luxusních hotelů na světě. Hotel se vyniká ve všech směrech, od jeho nádherné architektury až po špičkové služby a přepychová vybavení.

Hosté tohoto hotelu mohou očekávat luxusní ubytování ve stylu apartmá a neuvěřitelnou řadu služeb. Například speciální asistenci a privát spojený s limuzínovou službou a navíc mohou užít některé z nejnovějších a nejlepších technologií, jako je například největší LCD televize na světě, nebo nejlepší audio systém.

Toto luxusní ubytování nabízí více než jen pobyt ve vybraném hotelu, ale nabízí také soukromou pláž, která leží přímo před hotelem. Hosté si budou moci užít různé pohodlnosti jako masáže nebo si vychutnají nádhernou večeři podávanou na vyhlášených restauracích v hotelu.

Nicméně, být součástí tohoto pozoruhodného hotelu není levný luxus. Ceny si mohou dovolit jen opravdu výjimeční a bohatí. Cena za jednu noc v juniorské suite se pohybuje mezi 3 500 a 5 000 dolarů. Nicméně, pro ty, kteří si mohou dovolit, být součástí tohoto pozoruhodného hotelu je neuvěřitelný zážitek.

Burj Al Arab je také místem, kde se pořádají mnohé prestižní akce, jako jsou svatby, výročí a podobně. Všechny tyto akce jsou poznamenány nezapomenutelností a luxusem, který definuje Burj Al Arab.

Celkově řečeno, Burj Al Arab je jedním z nejlepších luxusních hotelů na světě a nabízí nejenom nádhernou architekturu, ale také prvotřídní služby, exkluzivní prostředí a nejvyšší úroveň úrovně pohodlí pro své hosty. Je to dokonalý únik do světa luxusu a přepychu pro ty, kteří si mohou dovolit užít si jejich úroveň komfortu a elegance.


Ubytování Spojené arabské emiráty Burj Al Arab


Jedním z nejznámějších a nejluxusnějších hotelů na světě je bezesporu Burj Al Arab. Tento hotel se nachází v Dubaji, který leží ve Spojených arabských emirátech. Burj Al Arab je považován za jednu z nejlépe hodnocených destinací pro luxusní ubytování na světě.

Jak se uvádí na oficiálních stránkách hotelu, Burj Al Arab byl navržen jako symbol Dubaje a jako místo, které může nabídnout svým hostům naprostý luxus. Hotel se nachází na vlastním umělém ostrově, který spojuje s pevninou most. Samotný hotel vypadá jako lodní plachta a je to již ikonický symbol celého Dubaje. V hotelu se nachází 202 apartmánů, které jsou velmi prostorné a s vynikajícím výhledem na Perský záliv.

Královský apartmán, který je považován za největší apartmán na světě, je velký 780 metrů čtverečních. Tento apartmán má dva patra, soukromý výtah, velkou obývací místnost, jídelní kout, knihovnu, kinomístnost a velkou koupelnu. Součástí apartmánu je i soukromý bazén a terasa s výhledem na celou Dubaj.

V hotelové restauraci jsou nabízeny nejlepší gastronomické zážitky ze všech stran světa. Hosté mohou vybírat například z japonské, francouzské a mezinárodní kuchyně. Kromě toho si samozřejmě mohou vychutnat také exotické koktejly a nápoje.

Burj Al Arab je známý tím, že nabízí svým hostům naprosto výjimečné služby a to se odrazí také na cenách. Nejlevnější apartmán stojí přibližně 5 000 dolarů za noc, zatímco nejdražší královský apartmán až 60 000 dolarů za noc. Nicméně, více než polovina hostů v tomto hotelu jsou vrcholoví manažeři, celebrit nebo bohatí lidé, takže cena hotelu se považuje za adekvátní k jeho nárokům a zároveň k péči a kvalitě služeb, které hotel nabízí.

Vzhledem k tomu, že Dubaj je stále oblíbenější turistickou destinací, je Burj Al Arab velmi často vyhlášen jako celkově nejlepší destinace pro luxusní ubytování v celém světě. Splňuje to, co slibuje: porce luxusu, jedinečnou lokalitu a nenadálou poctu. Pokud se tedy rozhodnete pro dovolenou s nejvyšší náročností, určitě neváhejte a zarezervujte si pokoje v této exkluzivní destinaci.


Počasí Spojené arabské emiráty Burj Al Arab


Spojené arabské emiráty jsou známé svým horkým a suším podnebím. Burj Al Arab, jeden z největších luxusních hotelů na světě a ikonická stavba Dubaje, se nachází přímo u pobřeží Perského zálivu a jeho poloha v tomto regionu má vliv na počasí v okolí.

V létě jsou teploty v Dubaji extrémně vysoké, s maximálními hodnotami přesahujícími 40 °C. V zimě jsou teploty mnohem příjemnější, s průměrnou teplotou kolem 25 °C. V oblasti Burj Al Arab může být chladněji, protože hotel je obklopen otevřeným mořem a větrem, který způsobuje faktický pocit chladu.

Dalším vlivem na počasí v regionu je sezónní vítr známý jako "shamal". Tento silný vítr fouká ze severu, přinášejíc s sebou písek a prach, což může způsobit omezení viditelnosti. Nejčastěji se vyskytuje od června do srpna.

V zálivu se také často vyskytují bouře, které produkují záblesky blesků a velké množství srážek. Tyto bouře mohou také způsobit problémy s dopravou v okolí konec mohou omezit některé venkovní aktivity.

V období zimy je možné si užít krásné slunečné dny s mírnými teplotami a nočními chladmi, což je ideální počasí pro venkovní aktivity. V létě je však lepší zůstat uvnitř v klimatizovaných prostorách a užívat si luxusní vybavení hotelu, který je navržen tak, aby hostům poskytl nejvyšší pohodlí a komfort při každém počasí.

V každém případě je důležité být připraven na různé podmínky v závislosti na letním a zimním období a na různých sezónních vlivech. Pokud se chystáte na návštěvu Burj Al Arab nebo jiných částí Dubaje a Spojených arabských emirátů, nezapomeňte zkontrolovat aktuální předpověď počasí a plánovat své aktivity podle těchto informací.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky