Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Mauricius Chamarel Seven Coloured Earths

Počasí Mauricius Chamarel Seven Coloured Earths


Mauricius je malý ostrov v Indickém oceánu slavný svými nádhernými plážemi, korálovými útesy a báječným podmořským světem. Ale zároveň na tomto ostrově najdete i přírodní krásy, které nemají konkurenci.

Jednou z těchto atrakcí jsou Chamarelská sedmi barevná země. Tento přírodní div je jedním z nejnavštěvovanějších míst na Mauriciu. Nachází se na jihovýchodě ostrova a je to území s odlišnými vrstvami hornin a písku, vytvořenými při sopečné činnosti před mnoha lety.

Chamarelská sedmi barevná země se skládá z menších půdových plotů o velikosti několika metrů. Každý plátek má jinou barvu, čímž se vytváří kontrast k okolní zemi. Tyto více než sedm barev se skládají z odstínů červené, žluté, černé, fialové, zelené a hnědé.

Je to fascinující místo, kde se lidé nejen dívají, ale také dostávají na ruce písek a špendlík, aby si je mohli podrobně prohlédnout. Je to i jediné místo na světě, kde byly takové země jedinečného barevného tvaru objeveny.

Navštěvující najdou obchůdek s dárkovými předměty a suvenýry, kde si mohou zakoupit malé skleněné vázy, zmrazené papriky, které ukazují barevné půdy a mnoho dalších věcí jako suvenýry ze své návštěvy tohoto úžasného místa.

Oblast Chamarelských sedmi barevných zemí je chráněná přírodní památka a návštěvníci musí být opatrní, aby nezanechávali odpadky po sobě a nešlapali po půdě, aby nebyla půda zničena a znehodnocena.

Navštěva tohoto místa je jedinečný zážitek pro každého milovníka přírody. Dveře jsou otevřeny pro všechny, kdo touží pozkoumat a vidět nekonečnou krásu přírody, kterou nám nabízí Mauricius.


Ubytování Mauricius Chamarel Seven Coloured Earths


Mauricius je krásný ostrov plný divoké přírody, exotických pláží a turistických atrakcí. Mezi ně patří také neuvěřitelný přírodní úkaz - Seven Coloured Earths v oblasti Chamarel. Toto místo je oblíbenou turistickou destinací a mnoho lidí si zde najde ubytování.

Chamarel Seven Coloured Earths je malá oblast nedaleko vesnice Chamarel na jihozápadě Mauricia. Zde se nachází území o velikosti 7500 metrů čtverečních, které je tvořeno sedmi různě zbarvenými písky. Zvláštností tohoto místa je, že každý jednotlivý písek má vlastní barvu a tyto barvy mezi sebou nejdou smíchat. Místní obyvatelé tomuto fenoménu přikládají duchovní a nadpřirozený význam a snad právě to dává této lokalitě tolik zvláštní magie.

Kvůli svému jedinečnému vzhledu je Chamarel Seven Coloured Earths velkým lákadlem pro turisty z celého světa. V okolí se nachází také další turistické atrakce - vodopády Chamarel a park s obřími želvami. Díky tomu je oblast plná ubytovacích možností různých cenových kategorií.

Pro ty, kteří chtějí zažít něco trochu luxusnějšího, je k dispozici několik krásných resortů. Jedním z nich je například LUX* Le Morne, krásný hotel s výhledem na záliv nedaleko Chamarel. Tento resort nabízí standardní pokoje, apartmány, luxusní vily a soukromé bazény.

Pro turisty, kteří cestují s omezeným rozpočtem, jsou k dispozici mnohem levnější varianty ubytování. To jsou převážně malé hotely a penziony v okolí Chamarel. Tyto ubytovací možnosti nabízejí standardní pokoje s soukromými koupelnami a často také možnost polopenze.

Nezáleží na tom, jakou možnost ubytování si vyberete, máte jistotu, že budete mít krásný výhled na okolní krajinu. Chcete-li nadělit své cestě do Mauricia něco opravdu neopakovatelného, nebudete litovat návštěvy oblasti Chamarel Seven Coloured Earths.


Nejčastější dotazy a odpovědi Mauricius Chamarel Seven Coloured Earths


1. Co jsou Chamarel Seven Coloured Earths?

Odpověď: Chamarel Seven Coloured Earths jsou geologické útvary na Mauriciu, které jsou známé pro své různorodé barvy půdy, které se pohybují od oranžové až po fialovou.

2. Jak se tam dostat?

Odpověď: Chamarel Seven Coloured Earths se nachází v západní části ostrova Mauricius. Nejlepší způsob, jak se tam dostat, je buď najmout si auto a jet tam sám, nebo využít služby místních turistických agentur.

3. Jsou Chamarel Seven Coloured Earths placené?

Odpověď: Ano, návštěva Chamarel Seven Coloured Earths je placená, ale vstupné je velmi nízké.

4. Jaké je nejlepší období pro návštěvu Chamarel Seven Coloured Earths?

Odpověď: Nejlepší období pro návštěvu Chamarel Seven Coloured Earths je během suchého období, které trvá od května do září.

5. Je prohlídka turisticky průvodců zdarma?

Odpověď: Ne, prohlídka turisticky průvodce není zdarma, turisté musí zaplatit za průvodce.

6. Jak dlouho trvá prohlídka?

Odpověď: Prohlídka Chamarel Seven Coloured Earths trvá přibližně 30 minut až hodinu.

7. Lze se tam svézt na koni?

Odpověď: Ano, je možné se tam svézt na koni, ale tato služba není součástí vstupného a je potřebné si ji rezervovat dopředu.

8. Co si mám vzít s sebou?

Odpověď: Doporučuje se si vzít s sebou fotoaparát, opalovací krém, pokrývku hlavy a dostatek vody.

9. Mohu tam strávit celý den?

Odpověď: Ne, Chamarel Seven Coloured Earths je poměrně malá lokalita a návštěva trvá pouze několik hodin.

10. Jsou tam nějaká další místa, která stojí za návštěvu?

Odpověď: Ano, v okolí se nachází Botanická zahrada Pamplemousses a několik dalších zajímavých míst, která stojí za návštěvu.


Letenka Mauricius Chamarel Seven Coloured Earths


Mauricius je ostrov plný překvapení a krásných přírodních úkazů. Jedním z nich jsou Seven Coloured Earths v Chamarelu. Tento jedinečný přírodní fenomén přiláká každoročně tisíce turistů, kteří touží vidět tyto pozoruhodné barevné vrstvy se svými vlastníma očima.

Seven Coloured Earths je spektakulární geologický útvar v jihozápadní části Mauriciusu blízko vesnice Chamarel. Tento přírodní zázrak se zdá být téměř magický, když upoutá pozornost lidí svými úžasnými barvami. Je to místo, kde se přirozeným způsobem spojilo několik zemských pigmentů dohromady. Tento útvar se skládá z písku, hlíny a horniny, které vytvořily vrstvy různých barev jako jsou růžová, fialová, červená, žlutá, fialová, modrá a zelená. Tyto barvy jsou velmi intenzivní, a i když déšť a slunce neustále působí na tento útvar, základní barvy neustále zůstávají a kontrastují s okolní krajinou.

Zdejší písek je jemný, hladký a bez oblázků. Tento písek se nikdy neslepí do kuliček a nikdy nezapáchá, což se zdá být téměř magické. Všimli si ho zahraniční cestovatelé a vědci již v 19. století a pro mnoho lidí byl úžasný zážitek vidět jejich neuvěřitelnou krásu na vlastní oči.

Seven Coloured Earths se nyní staly jednou z nejvíce obdivovaných turistických atrakcí na Mauriciusu. V této oblasti je možné vidět nejen působivý útvar, ale také krásný vodopád a zajímavé rostliny. Tento unikátní přírodní úkaz je také pro mnoho lidí důležitým faktorem pro ochranu životního prostředí v této oblasti.

Chamarel a Seven Coloured Earths jsou vynikající příklady toho, jak velké množství krásné přírody se nachází na Mauritiusu. Toto místo představuje další cestu, jak si užít čas v krásném prostředí s přáteli a rodinou. Chamarel nabízí velké množství jiných aktivit a zážitků, které lze v této oblasti dělat, jako je třeba procházka po pláži, koupání v laguně a navštívení místního zahrady.

Pokud chcete navštívit Mauricius, nezapomeňte si zarezervovat dostatečně dlouhou dobu, aby si mohli užít všechny místní krásy. Seven Coloured Earths je pouze jedním z mnoha důvodů k návštěvě tohoto krásného ostrova. Mauricius je skvělým místem pro odpočinek, relaxaci a nádherné zážitky.


Dovolená Mauricius Chamarel Seven Coloured Earths


Mauricius je malý ostrov v Indickém oceánu, který přitahuje turisty z celého světa díky svému krásnému pobřeží, bílým plážím a jasnému turistickému průmyslu. Mnoho turistů však neví o krásné lokalitě, kterou Mauricius nabízí - Chamarel Seven Coloured Earths.

Chamarel Seven Coloured Earths, nebo také Sedmibarevná země Chamarel, se nachází v jihozápadní části ostrova Mauricia, v oblasti Chamarel. Jedná se o několik malých ploch země, na kterých jsou různé barevné písky. Tyto barevné písky vytvářejí překrásné přírodní obrazy a jsou v současnosti jedním z největších turistických lákadel ostrova.

Proč jsou písky Chamarel Seven Coloured Earths tak barevné? Je to vlastnost těchto specifických kostek písku, které jsou vyčleněny podle své barvy. Tady najdete žlutou, hnědou, purpurovou, oranžovou, červenou, šedou a zelenou zemi. Tento proces barvení se podle geologů může udělat v přírodním procesu oxidace železa, který je velmi závislý na vhodné vlhkosti. Kromě toho, pokud si všimnete, najdete každé barevné pole rozdílné od ostatních - některé jsou jemnější a tóny se mění podle světla, zatímco jiné jsou hrubší a kontrastující.

Podívejte se v blízkosti a překvapí vás objev starobylých druhů rostlin, například mauricijský strom. Pokud se chcete dozvědět více o fauně a flóře, existují i turistické prohlídky, které vás seznámí s unikátními rostlinami, zvířaty a hmyzem často viděnými pouze na Mauriciu.

Kromě barevných písků se v okolí nachází několik dalších zajímavostí - vodopády, muzea, krásné zahrady a hory. Doporučujeme vám poskytnout si dostatek času na celodenní výlet do této oblasti. Objevíte krásnou přírodu Mauricia a budete mít unikátní zážitek.

Je velmi snadné se dostat do Chamarel Seven Coloured Earths. Nachází se přibližně jednu hodinu jízdy autem od největšího města na ostrově Port Louis. Pokud nechcete řídit, můžete si objednat taxi na celý den a nechat se odvézt na turistických prohlídkách. Existuje také mnoho organizovaných výletů od turistických agentur.

Nezapomeňte navštívit Chamarel Seven Coloured Earths při své návštěvě na ostrově Mauricius. Bude to pro vás nezapomenutelný zážitek a originální přírodní lokalita, o které se můžete pochlubit svým přátelům a rodině, že jste tam byli.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky