Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Togo Togoville Museum

Ubytování Togo Togoville Museum


Togo Togoville Museum je jedním z nejzajímavějších ubytování v západní Africe. Nachází se v malebném městečku Togoville, které leží na břehu jezera Togo. Město je centrem kultury a tradic Fénů, kteří zde podle legendy přistáli v dávných dobách. Význam tohoto místa je tak velký, že se tu nachází i městské muzeum, které se jmenuje Togo Togoville Museum.

Z jakých zařízení se Togo Togoville Museum skládá?

Togo Togoville Museum se skládá z několika budov, které jsou ve svém stylu v souladu s okolní zástavbou. V budově hlavního sálu najdete zajímavé exponáty ze života a kultury Fénů, jako jsou například nástroje na zpracování palmového oleje, či koření zvaného suman. V místnostech vedle hlavního sálu pak můžete vidět oblíbené dřevěné sošky maskotů, které jsou spojené s divokými zápasy Fénů.

Co se týká ubytování v tomto muzeu, tak jsou zde dvě nejlepší možnosti – buď si pronajmout prostor ve stodole, nebo si zamluvit apartmán v hollywoodském stylu. Pokud se rozhodnete pro pronájem prostoru ve stodole, čeká vás skvělá příležitost během víkendu zakouřit palmový olej a vyzkoušet si další místní tradice.

Pro všechny, kteří hledají luxusnější ubytování, jsou připraveny apartmány v hollywoodském stylu. Ty jsou zařízené v moderním stylu, s tvrzeným sklem a klimatizací. Apartmány jsou velmi prostorné a nabízejí výhled na město, na jezero Togo a na okolní plantáže palmových stromů.

Další věc, kterou si turisté mohou v muzeu užít, jsou výlety na lodích Excroissance. Tyto lodě jsou místními oblíbené a umožní vám prozkoumat město a jezero Togo v širším okolí. Pokud máte rádi rybáření, pak si můžete zapůjčit vybavení a chytit si svou vlastní rybu, kterou si pak můžete sami připravit v kuchyni ve stodole.

Celkově je Togo Togoville Museum nejen skvělým místem pro ubytování, ale také zdrojem velkého množství zábavy a dobrodružství. Můžete se tu naučit kouřit palmový olej, opékat si ryby nebo si prostě jen užít klidné a relaxační chvíle. Pokud tedy hledáte nové a neobvyklé místo pro svou dovolenou, Togo Togoville Museum je právě pro vás.


Nejčastější dotazy a odpovědi Togo Togoville Museum


Dotaz: Kde se nachází Togo Togoville Museum?
Odpověď: Togo Togoville Museum se nachází v Togoville, které se nachází v regionu Maritime v západním Togu.

Dotaz: Jaké jsou otevírací hodiny muzea?
Odpověď: Otevírací doba muzea je v týdnu od 9:00 do 17:00 hodin a o víkendech od 10:00 do 16:00 hodin.

Dotaz: Kolik stojí vstup do muzea?
Odpověď: Vstupné do Togo Togoville Museum je závislé na tom, zda jste dospělí nebo dítě a zda jste místním obyvatelem nebo zahraničním návštěvníkem. Ceny se pohybují od 500 XOF (cca 25 Kč) za děti a 1000 XOF (cca 50 Kč) za dospělé místní obyvatele a od 1500 XOF (cca 75 Kč) za děti a 3000 XOF (cca 150 Kč) za zahraniční návštěvníky.

Dotaz: Jaké jsou hlavní expozice muzea?
Odpověď: Togo Togoville Museum se skládá z několika expozic, které jsou zaměřené na historii a kulturu Toga. Mezi nejvýznamnější patří expozice o historii otroctví v Togu, lidová kultura a tradice obyvatel Togoville a výroba tradičních keramických výrobků.

Dotaz: Nabízí muzeum i průvodcovské služby?
Odpověď: Ano, muzeum nabízí možnost objednat si průvodce, který vám bude vysvětlovat jednotlivé expozice a poskytne vám další informace o historii a kultuře Toga. Jedná se ale o placenou službu, která není zahrnuta vstupného.

Dotaz: Nabízí muzeum možnost posezení a občerstvení?
Odpověď: Ano, v muzeu je k dispozici kavárna, která nabízí různé druhy nápojů a občerstvení. V prostorách muzea jsou také k dispozici sedací pohodlí, která vám umožní odpočinout si a relaxovat.

Dotaz: Je možné fotografovat v muzeu?
Odpověď: Ano, je povoleno fotografovat v muzeu, avšak pouze bez použití blesku. Pokud chcete fotografovat některé exponáty, je však třeba se zeptat průvodce, zda je to povoleno. Některé exponáty totiž mohou být citlivé na světlo a blesk může poškodit jejich stav.


Dovolená Togo Togoville Museum


Togo je jednou z nejmenších zemí v Africe, ale přesto přináší mnoho krásných a zajímavých destinací pro turisty. Jednou z nejzajímavějších míst, kterou můžete ve Togu navštívit, je Togoville Museum.

Togoville Museum se nachází v historické vesnici Togoville, která se nachází na břehu řeky Mono. Tato vesnice je důležitým kulturním centrem Toga a často se zde konají tradiční festivaly a ceremonie. Togoville byla také v minulosti politickým centrem a byla prohlášena za město v roce 1975.

Muzeum bylo otevřeno v roce 1999 a je umístěno v budově bývalého paláce krále Toga. Muzeum má bohatou sbírku historických artefaktů, jako jsou tradiční masky, staré fotografie, zbraně, hudební nástroje a mnoho dalších.

V muzeu najdete také informace o historii Toga, jako jsou koloniální období a osvobozenecké hnutí. Muzeum má také výstavu, která prezentuje životní styl tradičních vesnických obyvatel Toga, jejich tradiční rituály, způsoby života a zvyky.

Důležitou součástí návštěvy muzea je prohlídka bývalého paláce krále Toga. Palác byl postaven v roce 1909 francouzskými kolonizátory pro tehdejšího krále Toga. Tento palác byl důležitým centrem politické a společenské aktivity pro krále a jeho poddané.

V Togoville si turisté mohou také užít plavby na řece Mono nebo procházky po místní vesnici, kde se můžou seznámit s tradiční místní kulturou a uspořádat si piknik s obyvateli této unikátní vesnice.

Kromě návštěvy muzea a prohlídky vesnice Togoville mohou turisté také navštívit chrám Notre Dame de Lourdes, který je postavený na vrcholu kopce a nabízí nádherný výhled na řeku Mono. Další významná památka v okolí je klášter Togoville, který je považován za jeden z nejstarších klášterů v západní Africe.

Takže pokud hledáte unikátní zážitek z vaší dovolené v Africe, návštěva Togoville Museum a okolí je jistě správnou volbou. Muzeum nabízí fascinující a vzrušující pohled na historii a kulturu Toga a jistě by neměla chybět v itineráři každého turisty, který se chce seznámit s tímto krásným a zajímavým africkým místem.


Letenka Togo Togoville Museum


V Togu se nachází mnoho přírodních krás a kulturních památek, ale pro turisty, kteří se zajímají o historii a kulturu země, je nejlepším místem návštěva Togoville Museum.

Togoville Museum se nachází ve městě Togoville, které se nachází na břehu jezera Togo a je jedním z nejstarších měst v zemi. Muzeum bylo založeno v roce 1955 a má rozsáhlou sbírku exponátů, které ukazují historii a kulturu Toga, stejně jako vývoj Afrického kontinentu.

Expozice v muzeu zahrnují archeologické nálezy z neolitických osad, artefakty z období transatlantického obchodu s otroky a doby koloniálního Toga. Kromě toho jsou zde ukázány řemeslné práce a tradiční oděvy z různých oblastí Toga.

Mezi nejvýznamnější exponáty muzea patří původní trůn krále Togoville, korunovační klenoty a další předměty užívané při tradičních náboženských obřadech.

Návštěvníci muzea se také mohou dozvědět o životě a díle Togolezského národního hrdiny Sylvestra Olympio, který se zasloužil o nezávislost země. Je zde také vystavena jeho kniha o SGSH (Société Générale de Surveillance de l'Hygiène), která je k vidění a je dodnes považována za klasiku mezi knihami popisujícími život v koloniálním Togu.

Pro turisty, kteří si chtějí prohlédnout nejen přírodu a krásné pláže Toga, ale také se dozvědět něco o historii a kultuře země, je návštěva Togoville Museum téměř povinnou zastávkou. Budete mít možnost vidět bohaté kulturní dědictví Toga a vychutnat si okolní krásné scenérie jezera Togo.

Protože se Togoville nachází na břehu jezera, můžete se sem dostat pouze lodí. Existuje mnoho lodních služeb, které doručí turisty do Togoville a zpět. Navštivte Togo a nevynechejte návštěvu Togoville Museum!


Počasí Togo Togoville Museum


V západní Africe se nachází malá země Togo, která fascinuje svou různorodostí přírodních krás. V hlavním městě Lomé se nachází Togoville Museum, které ukazuje návštěvníkům přírodní krásy, kulturu a historii země. Jedním z hlavních témat, kterému se muzeum věnuje, je i počasí v Togu.

Togo leží na rovníku a má tropické podnebí. Teploty se pohybují mezi 25 a 35 stupni Celzia po celý rok. V suchém období, které probíhá většinou od listopadu do února, se teploty mohou dostat až k 40 stupňům. V období dešťů, které probíhá od března do září, jsou teploty nižší, ale vlhčí, což někdy může být nekomfortní pro návštěvníky z chladnějších krajin. Je tedy vhodné si přibalit nějakou lehkou deštníkovou či ochrannou vrstvu oblečení.

V dešťovém období může být v Togu i několik tropických bouří, které však z přístavu Lomé nehrozí. V okolních oblastech výskyt bouřek dokáže narušit dopravu například na silnicích či lodích. V období sucha se pak naopak může vyskytnout problém s vodními zdroji.

Kromě počasí má Togo ještě další klimatické specifika, na které se zaměřuje Togoville Museum. Patří mezi ně například sezónnost rybolovu, kterou kromě sucha a deště ovlivňuje i říční proudění, či sezónní migrace zvířat v národních parcích, která souvisí s klimatickými podmínkami.

Pokud se chystáte na návštěvu Toga a jeho hlavního města Lomé, je tedy dobré být připraven na různorodé klimatické podmínky. Togoville Museum nabízí vynikající přehled o tom, jaké přírodní jevy a kulturní tradice jsou s klimatickými podmínkami spojovány, a tudíž může být pro návštěvníky velmi zajímavým zdrojem informací.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky