Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Kuvajt 360 Mall

Ubytování Kuvajt 360 Mall


Kuvajt je stejně jako ostatní země na Blízkém východě turisticky velmi zajímavá. A to nejen díky svým kulturním památkám, ale také díky moderním stavebním projektům, jako je například nákupní centrum 360 Mall, které se nachází v samém centru města.

360 Mall je největším nákupním centrem v Kuvajtu a je známé pro svou luxusní atmosféru, kvalitní služby a prezentaci exkluzivních značek. Je zde k dispozici celkem 6 patří, která nabízejí vše od obchodů s oblečením a doplňky přes kosmetiku až po restaurace a kavárny s neuvěřitelným výhledem na město.

Jednou z věcí, která 360 Mall odlišuje od ostatních nákupních center je jeho působivý design, který v sobě kombinuje moderní architekturu s arabskými prvky. Centrum je navrženo tak, aby vám poskytlo zážitek z cesty pěší zónou okolo centrálního atria.

V obchodech v 360 Mall máte k dispozici řadu nejprestižnějších značek jako Chanel, Prada, Gucci, Dior, Fendi a mnoho dalších. Toto nákupní centrum je pro ty, kteří hledají exkluzivitu a luxusní zážitek ze svého nakupovacího zážitku. Pokud máte rádi kvalitní kávu a dezerty, poté se můžete projít do jedné z mnoha kaváren s úžasným výhledem na celé město.

Pro návštěvníky, kteří chtějí zůstat v Kuvajtu, 360 Mall nabízí luxusní ubytování v centrální části města. Tato ubytování jsou k dispozici s výhledem na centrum města a většina z nich disponuje klimatizací, vlastním sociálním zařízením, kuchyní a obývacím pokojem.

Celkově lze říci, že nákupní centrum 360 Mall a jeho ubytování nabízí skvělý zážitek pro ty, kteří chtějí zažít luxus a pohodlí během svého pobytu v Kuvajtu. Ať už jste zahraniční turista nebo obyvatel města, 360 Mall vám poskytne nezapomenutelný zážitek, který si budete pamatovat na celý život.


Letenka Kuvajt 360 Mall


Pokud plánujete cestování do Kuvajtu, určitě si nechte ujít návštěvu obrovského nákupního centra 360 Mall. Tento moderní a luxusní nákupní komplex se nachází v srdci Kuvajtu a nabízí nejenom obrovskou škálu značkového oblečení, ale také mnoho restaurací, kaváren a zábavních aktivit.

Pokud hledáte levné letenky do Kuvajtu, neváhejte a zaměřte se na aerolinky jako Kuwait Airways, Emirates nebo Qatar Airways. Tyto aerolinky nabízí pravidelné lety z mnoha evropských letišť a můžete si tak snadno najít letenky za velmi nízké ceny.

360 Mall je jedním z nejvýznamnějších nákupních center v celém Kuvajtu a nabízí obrovskou škálu obchodů s oblečením, módními doplňky, elektronikou a kosmetikou. Pro milovníky gastronomie je zde několik luxusních restaurací a kaváren s výhledem na vodopády a zahrady.

V samotném nákupním centru můžete také vyzkoušet své dovednosti v různých aktivitách jako je šplhání na stěnu nebo jízda na kolotoči. V 360 Mall je také k dispozici moderní kinokomplex a luxusní wellness centrum, kde si můžete dopřát relaxaci a odpočinek.

Pokud hledáte ideální místo pro nákupy a zároveň komplexní zábavu pro celou rodinu, návštěva nákupního centra 360 Mall v Kuvajtu je tím pravým místem. Vydejte se na letiště a pořiďte si levné letenky do Kuvajtu, abyste mohli zažít jedinečnou atmosféru tohoto luxusního nákupního centra.


Dovolená Kuvajt 360 Mall


Kuvajt 360 Mall je moderní a luxusní nákupní centrum nacházející se v hlavním městě Kuvajtu. Má nejen obchody, ale také restaurace, kavárny, zábavní park a kinocentrum.

Dovolená v Kuvajtu není to první, na co pomyslíte, když plánujete svou další dovolenou, ale určitě stojí za to zvážit. Kuvajt, který leží na pobřeží Perského zálivu, je nejen jedním z nejbohatších států v oblasti, ale také má mnoho kulturních a historických atrakcí.

360 Mall se nachází v centru města, takže je lehce přístupné z jakéhokoli místa v Kuvajtu. Otevřený je po celý týden, takže si můžete vybrat libovolný den pro návštěvu. V nákupním centru je spousta možností, co si koupit – od oblečení a obuvi po elektroniku a šperky.

Co se týče food courtu, najdete zde fast foodové řetězce jako např. McDonald’s, KFC a Subway, ale také máte možnost ochutnat místní speciality. Pokud máte chuť na něco sladkého, neměli byste minout obchod s točenou zmrzlinou Yogurtland.

Pokud se nechcete jenom nakupovat, můžete si vychutnat návštěvu zábavního parku Magic Planet nebo si zajít do kina. Kino má nejen moderní technologie, ale také velmi pohodlná křesla, takže si budete moci užít celé představení.

Pokud se vydáte ven z nákupního centra, můžete se podívat na okolí. Kuvajt nabízí spoustu kulturálních možností – například historickou čtvrť Kuwait City, kde naleznete mnoho zajímavých památek, jako např. Grand Mosque nebo National Museum of Kuwait.

Kuvajt 360 Mall je tedy ideálním místem pro návštěvu, pokud hledáte místo, kde se můžete v nákupu odreagovat a zároveň si užít kulturní zážitky. Navštivte ho při své další dovolené a nechte se unést luxusem a pohodlím v jednom z nejmodernějších nákupních center v Perském zálivu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kuvajt 360 Mall


Dotaz: Jaký je adresu nákupního centra 360 Mall v Kuvajtu?
Odpověď: Adresa nákupního centra 360 Mall je Zahra, Al Zahra'a Area, Kuvajt City, Kuvajt.

Dotaz: Jaké jsou otevírací hodiny nákupního centra 360 Mall v Kuvajtu?
Odpověď: Otevírací doba nákupního centra 360 Mall je od neděle do středy od 10:00 do 22:00, v pátek a sobotu od 10:00 do 24:00.

Dotaz: Kolik je vstupné do nákupního centra 360 Mall v Kuvajtu?
Odpověď: Vstup do nákupního centra 360 Mall v Kuvajtu je zdarma.

Dotaz: Jaká je nejlepší cesta k nákupnímu centru 360 Mall v Kuvajtu?
Odpověď: Nejlepší cesta k nákupnímu centru 360 Mall v Kuvajtu je autom nebo taxi.

Dotaz: Kde se nachází nejlepší restaurace v nákupním centru 360 Mall v Kuvajtu?
Odpověď: Nejlepší restaurace v nákupním centru 360 Mall v Kuvajtu se nachází v patře Food Courtu.

Dotaz: Jaké jsou oblíbené značky v nákupním centru 360 Mall v Kuvajtu?
Odpověď: Mezi oblíbené značky v nákupním centru 360 Mall v Kuvajtu patří H&M, Zara, Mango, Forever 21, Victoria's Secret, a mnoho dalších.


Počasí Kuvajt 360 Mall


Kuvajt je jedním z nejteplejších míst na světě. Nachází se v Perském zálivu a je známý svými horkými, suchými léty a mírnějšími zimami. V centru města se nachází jeden z největších nákupních center v Kuvajtu, a to 360 Mall. Pokud se chystáte navštívit toto místo, je důležité vědět, jaké počasí v Kuvajtu se v daném období očekává.

L léto v Kuvajtu trvá od května do září a je obvykle velmi horké a suché. Průměrná teplota bývá kolem 45-50 stupňů Celsia. V této době je tedy doporučeno nosit lehké, volné oblečení a obuv, aby se zabránilo přehřátí a dehydrataci. Pokud navštívíte Kuvajt v létě, nezapomeňte mít stále při sobě vodu a chránit se před slunečními paprsky, které mohou být velmi intenzivní.

Podzim v Kuvajtu začíná v říjnu a trvá až do prosince. Počasí bývá stále teplé, ale teploty se snižují na příjemnějších 25-30 stupňů Celsia. Toto období je pro návštěvu Kuvajtu ideální. Můžete si užít příjemné počasí a navštívit nejlepší turistické atrakce bez přehřátí.

Zima v Kuvajtu začíná v lednu a trvá až do března. Teploty klesají nejníže na 10-15 stupňů Celsia. Pokud plánujete návštěvu v této době, bude nutné mít s sebou lehké svetry, bundy a v případě potřeby i nepromokavé oblečení.

Jaro v Kuvajtu trvá od března do května. Teploty stoupají a během tohoto období mohou být velmi vysoké. Průměrná teplota bývá okolo 35-40 stupňů Celsia. Doporučuje se nosit lehké, prodyšné oblečení a ochranné sluneční brýle.

V období dešťů, které může přijít od listopadu do února, jsou během několika hodin možné silné bouře, které přinášejí velké množství deště. Tyto deště mohou být doprovázeny silným větrem a způsobovat povodně. Proto je důležité sledovat místní zpravodajské kanály a v případě varování se zachovat obezřetně.

Celkově lze říci, že Kuvajt je velmi horké a suché místo. Pokud se chystáte navštívit Kuvajt 360 Mall, nezapomeňte mít vždy vodu s sebou a chránit se před slunce a vysokými teplotami. Pokud můžete, zvolte návštěvu v mírnějším období, kdy si můžete užít příjemné počasí a volný čas strávit prohlídkou krásného města a jeho turistických atrakcí.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky