Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Fidži Castaway Island

Ubytování Fidži Castaway Island


Fidži Castaway Island je jedno z nejkrásnějších míst na Zemi, které nabízí skvělé ubytování. Castaway Island se nachází v tenkém proudu mezi největšími ostrovy Viti Levu a Malolo Levu Fidži, a nabízí luxusní pobyt v přírodě.

Když se dostanete na Castaway Island, budete překvapeni dokonalým spojením exotické atmosféry a luxus. Hotel nabízí možnost výborného ubytování v jednom ze skvělých bungalovů nebo vil. Vyberte si ze dvou kategorií ubytování: Bure nebo Fiji Bure. Bure jsou malé pohodlné chatky, kde se vám bude líbit výhled na oceán. Tyto bungalovy jsou navrženy z bambusu, palmových listů, dřeva a kovu, s jasnými barvami nábytku, a jsou elegantní a minimalisitické současně. Tyto Bure také mají svůj vlastní patio na kterém můžete relaxovat a vychutnat si výhled. Fiji Bure jsou větší, většinou s vyšším stropem než Bure a nabízejí více prostoru pro pohodlné ubytování.

V uzavřené vilové oblasti naleznete luxus a soukromí, které můžete vyhledávat. Vily nabízejí mnoho možností, což zajišťuje skvělé zařízení a vynikající kondice bytů. Tento typ bydlení nabízí také možnost soukromých pláží, bazénů, meditací, sauna a dalších služeb. Castaway Island se zaměřuje na komfort klienta, a proto si můžete vybrat ze široké škály služeb, které jsou k dispozici.

Klienti, kteří si rezervují svůj pobyt na Castaway Island, budou rozdmýchávat svou zvědavost a dobrodružnou duši. Ostrov nabízí mnoho možností pro výlety a aktivity: zájezdy na neobyčejné místa jako Viti Levu, Malolo Levu ostrovy, podmořskou dobrodružství s potápěči, pohled na korálové útesy, tradiční vesnické turistiky, delfíní safari, rybolov, šnorchlování, plachtění na katamaránech, windsurfingu a mnoho dalšího.

Skrze své blízkosti s oblastí plné korálů, mají hosté možnost shlédnout neobyčejné množství různých ryb, želv, delfínů a podobně. Protektoráty a aleje, které se tyčí mezi obsazenými korálovými útesy, jsou pro každého potápěče tou největší příležitostí. Zajímavostí je také čistá a klidná voda na pláži pro všechny, kteří nechtějí plavat s rybami.

Castaway Island také nabízí mnoho možností pro relaxaci a wellness. Ostrov si zachoval svůj exotický charakter, což umožňuje relaxaci a úlevu od pochválního světa. Relaxační masáže, saunové služby, osvěžující sprchy a kadis vám pomohou odpočinout si a načerpat nové síly.

Fidži Castaway Island nabízí skvělé ubytování, zážitky pro dobrodruhy i pohodlí pro lenochy. Výhled na nejkrásnější mořskou scenérii ostrova, exotické stromy, vítající bubnování a písně, tuto destinaci dělají něčím neskutečným. A pokud hledáte luxus po dlouhé cestě, Castaway Island na Fidži vám nabídne bezstarostný a nezapomenutelný pobyt.


Nejčastější dotazy a odpovědi Fidži Castaway Island


1. Jak se dostat na Castaway Island?
Ostrovní letadlem se lze dostat z Nadi International Airport nebo z Suva International Airport. Dále je nutno přestoupit na lodní dopravu, která přepraví hosty na ostrov.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity na ostrově Castaway Island?
Ostrov nabízí širokou škálu aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování, plavání s delfíny, rybaření, kajak, stolní tenis, biliár či různé masáže a wellness. Zvláštní atrakcí je také tradiční taneční show pořádaná místními obyvateli.

3. Kolik stojí ubytování na Castaway Island?
Cena ubytování se liší v závislosti na druhu a typu ubytování. Průměrné ceny za noc pro 2 osoby se pohybují mezi 500 až 1500 USD.

4. Jsou na ostrově Castaway Island restaurace?
Ano, ostrov nabízí několik restaurací, které nabízejí zahraniční i místní kuchyni. Místní specialitou jsou čerstvě ulovené ryby a ovoce.

5. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Castaway Island?
Nejlepší období pro návštěvu Fidži je od června do září. Toto období přináší méně dešťových dnů s teplotou kolem 25 stupňů Celsia.

6. Je na ostrově Castaway Island Wi-Fi připojení?
Ano, na ostrově je dostupné Wi-Fi připojení zdarma pro hosty.

7. Jsou na ostrově aktivní koronavirová opatření?
Ano, Castaway Island nasazuje přísná hygienická a bezpečnostní opatření, aby zajistila bezpečné a zdravé prostředí pro své hosty. Tyto opatření zahrnují úklid, dezinfekci a mírné omezení pohybu hostů.

8. Je na ostrově Castaway Island možné se s dětmi ubytovat?
Ano, ostrov nabízí několik typů ubytování a aktivit vhodných pro rodiny s dětmi. Děti do 12 let mají zdarma snídani, oběd a večeři. Navíc děti se mohou účastnit také různých dětských programů a aktivity.


Počasí Fidži Castaway Island


Fidži Castaway Island patří mezi jednu z nejkrásnějších lokalit na světě, kde se můžete těšit na stálé slunce, bílé písky a azurové moře. Fidži se nachází v jižním Pacifiku, kde se nachází více než 300 ostrovů. Castaway Island je jedním z nejoblíbenějších turistických míst v této oblasti.

Castaway Island je malý ostrov s rozlohou pouhých 70 akrů, který se nachází v rovníkovém pásu mezi Evropou a Amerikou. Tento ostrov byl kdysi obydlený místními obyvateli, kteří zde žili v harmonii s přírodou. Dnes je ostrov oblíbený především mezi turisty, kteří sem přijíždějí z celého světa.

Klima na Fidži Castaway Island je tropické, což znamená, že jsou zde stálé teploty mezi 25 a 30 stupni Celsia. Většinu roku se zde můžete těšit na stálé slunce a krásné nebe bez mraků. Výjimkou jsou období dešťů, které nastávají v období od listopadu do dubna. Během těchto měsíců se na ostrově vyskytuje výrazně více dešťových srážek než během zbytku roku. To však neznamená, že se zde nedá pobývat. Navíc, díky dešťům se v této období ostrov přeměňuje na zelenou oázu, kterou jindy nenajdete.

Nejlepší částí počasí na Castaway Island je azurové moře. Toto moře má krásné, průzračné vody, které jsou ideální pro potápění. V těchto vodách se nachází mnoho druhů ryb, barvitých korálů a dalších mořských tvorů. Když se potápíte v těchto vodách, budete se cítit jako v ráji.

Většinu lidí dnes přitahuje Fidži Castaway Island kvůli jeho krásnému počasí, které se neustále mění. Vždy se můžete těšit na slunce a krásnou přírodu, která se nachází v této oblasti. Navíc, pokud zařídíte své dovolené správně, můžete se těšit na docela kilometrovou samotu na plážích. Pokud tedy toužíte po zážitcích typických pro ostrov, pak je ostrov Fidži Castaway Island pro vás to nejlepší místo na světě.


Dovolená Fidži Castaway Island


Fidži je tropický raj na zemi a pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, pak vás určitě zaujme jedno z nejkrásnějších míst - ostrov Castaway Island.

Tento ostrůvek se nachází v skupině ostrovů Mamanuca, ležících asi 30 km severozápadně od hlavního města Fidži, Suva. Castaway Island je malý ostrov, který se může pyšnit křišťálově čistými plážemi, turmalínově zeleným mořem a úžasnými západy slunce.

Ostrov Castaway nabízí širokou škálu turistických aktivit, včetně potápění, rybolovu, kajakování a plachtění. Pokud toužíte po adrenalinových sportech, můžete si vyzkoušet windsurfing nebo vodní lyžování. Ti, co preferují relaxaci, se mohou válit na pláži, dát si masáž v lázních na ostrově nebo si užívat exotické nápoje v jednom z mnoha barů a kaváren, které nabízejí nejen místní speciality.

Při pobytu na ostrově Castaway si určitě nenechte ujít možnost ochutnat místní kuchyni. Tradiční jídlo na Fidži se skládá hlavně z ryb, kokosu a rýže. Můžete si vychutnat místní speciality, jako jsou očerňovače, kde jsou ryby namočené v kokosovém mléce, nebo laplap, kde jsou listy taro zapékané s kokosovým mlékem a masem. Pokud nejste příznivci takového jídla, nemusíte se bát, protože na ostrově je mnoho restaurací, které nabízejí mezinárodní i tradiční jídlo.

Pokud se rozhodnete pro svou dovolenou ostrov Castaway, můžete si být jisti, že vám nabídne nezapomenutelné zážitky a relaxaci od každodenního života. Můžete se vydat na výlet s místními obyvateli a objevit okolní ostrovy, navštívit tradiční vesnice a setkat se s místním obyvatelstvem a poznat tak jejich kulturu a zvyklosti.

Fidži a ostrov Castaway jsou opravdu vzácným klenotem a ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Využijte svou šanci a vstupte do této tropické krásy a nechte se unášet klidnou atmosférou a krásou tohoto exotického ráje.


Letenka Fidži Castaway Island


Pokud hledáte dovolenou na nějakém místě, které nabízí skutečný únik od všedního života a snad jedno z nejmalebnějších míst na zemi, může být ostrov Castaway Island na Fidži tím pravým místem. A nejlepší způsob, jak se tam dostat, je koupit si letenku.

Castaway Island je jedním z nejkrásnějších míst v jižním Pacifiku. Nalézá se na se na západním konci řetězce ostrovů Mamanucas. Svojí zelenou vegetací, bílými písečnými plážemi a modrou vodou jim patří mezi nejlepší exotické destinace na světě.

Pro cestu z Evropy k letišti Nadi na Fidži, je nutné počítat s tím, že budete potřebovat několik mezipřistání. Například létá společnost Qatar Airways přes Katar, nebo jakákoli jiná společnost, která nabízí lety s jedním nebo dvěma zastaveními.

V Fidži se pak přesouváte na ostrov Castaway Island, nejčastěji opět letadlem. Existují určité charterové společnosti, které nabízejí přímé lety k ostrovu Castaway.

Po příletu na Fidži je nutné navázat spojení s létajícím dopravním prostředkem. Pro cestu na ostrov Castaway Island budete mít na výběr mezi hydroplánem nebo trajektem. Hydroplánový převoz zajistí společnost South Sea Cruises a trajektem budou Vaše lodění zajišťovat společnosti Fijian Cruises nebo Pacific Island Air.

Cesta hydroplánem vám nabídne neuvěřitelný výhled na moře a okolní ostrovy. Po příletu na ostrov Castaway Island se však ujistěte, že si dopředu zarezervujete ubytování.

A co nabízí ostrov Castaway Island sám o sobě? Hned po příjezdu si můžete vychutnat nádherný hotel a zatáhnout se do wellness nebo koupání. Můžete si také pronajmout paddleboard nebo kajak a objevit okolní vodní oblasti.

Ostrov Castaway Island skutečně nabízí neuvěřitelnou lokalitu, která snadno zapůsobí svou krásou a úchvatným exotickým kouzlem. Pokud tedy hledáte nejlepší destinaci, abyste se trochu odpočinuli od svého velkoměsta, ostrov Castaway Island nezklame. A letenka na tento ostrov by měla být jednoznačně na vašem seznamu.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky