Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Vietnam Vinh Ha Long

Počasí Vietnam Vinh Ha Long


Vinh Ha Long je město v severovýchodním Vietnamu, které leží na pobřeží Tonkinského zálivu. Toto město je známé svými krásnými krasovými útvary, řadou ostrovů a pláží. Vzhledem k tomu, že se jedná o místo, které je přiléhající k moři, má Vinh Ha Long podobně jako všechna pobřežní města podnebí subtropického a tropického typu.

Léto v Vinh Ha Long

Léto v Vinh Ha Long trvá od června do srpna. V tuto dobu může být počasí horké a vlhké. Teploty se během dne pohybují kolem 30 stupňů Celsia a v noci klesají na 25 stupňů Celsia. Dešťové srážky jsou obvyklé, a proto se mohou vyskytnout silné bouřky, které mohou výrazně ovlivnit aktivit člověka.

Podzim v Vinh Ha Long

Podzim v Vinh Ha Long trvá od září do listopadu. Počasí se v této době mírně ochlazuje a vlhkost klesá. Teploty se během dne pohybují kolem 25 stupňů Celsia a v noci klesají na 20 stupňů Celsia. Srážky se v této době snižují a začínají se objevovat podzimní bouře způsobené monzunovými větry.

Zima v Vinh Ha Long

Zima v Vinh Ha Long trvá od prosince do února. V této době je počasí mírné a mnohem suchší než v létě. Teploty se během dne pohybují kolem 20 stupňů Celsia a v noci klesají na 15 stupňů Celsia. Srážky se v této době výrazně snižují, což znamená, že tyto měsíce jsou ideální pro turistické aktivity.

Jaro v Vinh Ha Long

Jaro v Vinh Ha Long trvá od března do května. Počasí se v této době začíná mírněji oteplovat a vlhkost se zvyšuje. Teploty se během dne pohybují kolem 25 stupňů Celsia a v noci klesají na 20 stupňů Celsia. Srážky začínají stoupat, což má vliv na množství zeleně v okolí města.

Všechny roční období v Vinh Ha Long mají své kouzlo a turisté mohou tuto oblast vyhledávat celoročně. Nicméně, pokud chcete znát nejlepší období, kdy navštívit Vinh Ha Long, doporučujeme navštívit město v zimě a na jaře, kdy je počasí méně vlhké a více stabilní. Toto počasí umožní snadnější průzkum venkovské oblasti a výlety po vodě, což jsou hlavní turistické atrakce města.


Dovolená Vietnam Vinh Ha Long


Vietnam je krásná a exotická země plná kulturních a historických památek. Pokud hledáte místo, kde si můžete užít tropickou klimu, nádhernou přírodu a klidnou atmosféru, pak je Vinh Ha Long tou správnou volbou. Toto místo nabízí nejen nádherné zážitky, ale také jedinečné zážitky.

Vinh Ha Long leží v severní Vietnamu a je známé svými skalnatými ostrovy, které se tyčí nad tyrkysovými vodami. Toto místo je považováno za jedno z nejkrásnějších v Asii a bylo vyhlášeno jako světové přírodní dědictví UNESCO v roce 1994.

Pokud se chystáte do Vinh Ha Long, můžete si vybrat mezi různými aktivitami, které tuto oblast nabízí. Jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak strávit den, je plavba po zálivu. Existuje mnoho agentur, které nabízejí plavby mezi skalnatými ostrovy. Budete mít možnost obdivovat nádherné krajiny a zastavit se na některých z ostrůvků, kde si můžete užít koupání a prozkoumávat malé jeskyně.

Další zajímavou věcí, kterou můžete v Vinh Ha Long zažít, je tradiční kaligrafie. Místní umělci se věnují vytváření krásných obrázků na papír pomocí inkoustu a štětců. Zkuste si sami namalovat nějaký obrázek nebo si zakoupit originální dílo, které bude připomínkou vaší dovolené v Vinh Ha Long.

Pro ty, kdo mají rádi adrenalinové aktivity, je tu také možnost vyjet na vodní skútrech. Budete mít možnost si užít plnohodnotného zážitku při rychlé jízdě po tyrkysových vodách zálivu. Pro ty, kteří rádi objevují nová místa, existuje mnoho turistických cest po okolí, například do vesnic:

- Cải Chiên - Starou vesnici, do které se dostanete pouze lodí
- Cát Bà – Velký ostrov, který se nachází v zálivu
- Tam Cốc – Tam Cốc nebo také tři jeskyně nabízí krásné výhledy na okolní krajinu

Obecně platí, že v této oblasti Vietnamu se můžete těšit na krásné výhledy, lokální trhy s tradičními produkty, speciálních místech k jídlu nebo koupání v zálivu Vinh Ha Long. Dovolená v Vinh Ha Long je vynikajícím způsobem, jak si užít klidnou exotickou dovolenou a zároveň poznat zemi s bohatou historií a kulturou. Pokud hledáte místo, které by vám umožnilo utéct od každodenního shonu, pak je toto místo pro vás to pravé.


Letenka Vietnam Vinh Ha Long


Vietnam je země plná exotických krás a pokladů, které stojí za to objevovat. Jednou z nejkrásnějších přírodních atrakcí v této zemi je zátoka Ha Long. Tato unikátní oblast, která se nachází na pobřeží západního Tonkinského zálivu, je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů v celém Vietnamu. Pokud si chcete vychutnat krásu Ha Longu, nejlepší možností je zakoupit letenku do Vinhu, jednoho z nejbližších měst k této zátoce.

Vinh, kde se nachází letiště Vinh International Airport, je město v severním centrálním Vietnamu. Letiště je vzdáleno asi 220 kilometrů od Ha Longu, což znamená, že cesta do této krásné zátoky bude trvat asi tři hodiny autem nebo autobusem. Nicméně cena letenky do Vinhu vám může ušetřit mnoho času a unavujícího cestování.

Vietnam je země velká a turisté se často musí rozhodovat, kterou část země si prioritně prohlédnout. Nicméně, návštěva zátoky Ha Long by měla být na vrcholu seznamu povinných zastávek. Toto neuvěřitelné místo je plné skal a ostrůvků, které vytvářejí jedinečnou krajinnou scenérii. Zátoka je také domovem mnoha druhů ptáků a ryb, obklopena zelenými lesy a krásnými plážemi.

Při návštěvě zátoky Ha Long si můžete objednat výlet na lodi, která vás zavede do této fascinující oblasti. Můžete se kochat krásami, které představují skalisky a jeskyně a pozorovat neuvěřitelnou přírodu. V lodi si můžete dopřát i vynikající místní kuchyni a vychutnat si nádherné výhledy na krajinu.

Protože zátoka Ha Long je jedním z nejvíce navštěvovaných turistických cílů v Vietnamu, letenky do Vinhu a ubytování v okolí zátoky by měly být rezervovány předem. Nicméně, výlet do této přírodní krásy stojí za každou cenu a návštěva zátoky Ha Long se při plánování vaší cesty určitě vyplatí.


Ubytování Vietnam Vinh Ha Long


Vietnam je bezpochyby jedním z nejkrásnějších zemí v jihovýchodní Asii. Nachází se zde mnoho turistických atrakcí a mezi nejpopulárnější patří nádherná zátoka Ha Long. Pokud zvažujete návštěvu této oblasti, budete potřebovat vhodné ubytování a v tomto článku vám představíme několik možností.

1. Vinpearl Resort & Spa Ha Long Bay

Vinpearl Resort & Spa Ha Long Bay je jedním z nejluxusnějších hotelů v této oblasti. Nachází se na ostrově Hau Can a nabízí úchvatný výhled na zátoku Ha Long. Tento hotel má 384 pokojů a apartmánů, které jsou vkusně zařízeny. K dispozici jsou také tři restaurace s různými kuchyněmi, bazén a wellness centrum. Vinpearl Resort & Spa Ha Long Bay je ideálním místem pro ty, kteří hledají luxusní pobyt v této nádherné oblasti.

2. Novotel Ha Long Bay

Novotel Ha Long Bay se nachází na břehu zátoky Ha Long a nabízí vynikající výhled na tyto malebné krajiny. Hotel má celkem 225 pokojů a apartmánů, které jsou vkusně zařízeny. K dispozici je také více než jedenáct restaurací, bary a kavárny. Hotel nabízí také fitness centrum, bazén a wellness centrum. Novotel Ha Long Bay je ideálním místem pro ty, kteří hledají pohodlné a moderní ubytování.

3. Muong Thanh Luxury Quang Ninh Hotel

Muong Thanh Luxury Quang Ninh Hotel je dalším luxusním ubytováním v této oblasti. Nachází se u pobřeží a nabízí úchvatný výhled na zátoku Ha Long. Hotel má celkem 508 pokojů a apartmánů, které jsou vkusně zařízeny. V hotelu je několik restaurací s různými kuchyněmi, bazén, fitness centrum a wellness centrum. Muong Thanh Luxury Quang Ninh Hotel je ideálním místem pro ty, kteří hledají luxusní ubytování v centru této oblasti.

4. Wyndham Legend Halong

Wyndham Legend Halong je moderní hotel v této oblasti a nachází se v blízkosti mnoha turistických atrakcí. Hotel má 217 pokojů a apartmánů, které jsou vkusně zařízeny. K dispozici je také více než jedenáct restaurací, bary a kavárny. V hotelu je také bazén, fitness centrum a wellness centrum. Wyndham Legend Halong je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní ubytování v této oblasti.

Výběr ubytování v oblasti zátoky Ha Long může být náročný, protože je zde mnoho možností. Nicméně, pokud sháníte luxusní ubytování, pak jsou výše zmíněné hotely vynikající volbou, kterou stojí za to zvážit. Neváhejte a zarezervujte si ubytování v této nádherné oblasti a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Vietnamu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Vietnam Vinh Ha Long


1. Jak se dostat na Ha Long Bay?
- Nejlepší způsobem, jak se dostat na Ha Long Bay, je letecky do Hanoje a poté cestovat po souši nebo lodí na záliv. Existují však také možnosti autobusové nebo vlakové dopravy.

2. Kdy je nejlepší doba návštěvy Ha Long Bay?
- Nejlepší doba návštěvy Ha Long Bay je od října do dubna, kdy je nižší vlhkost a teploty jsou mírnější. Nicméně záliv je otevřený celý rok.

3. Kolik trvá výlet na Ha Long Bay?
- Výlet na Ha Long Bay může trvat různě dlouho - od pouhých několika hodin až po několik dní. Pro většinu turistů je běžné strávit na zálivu jednu nebo dvě noci.

4. Jaké aktivity jsou v Ha Long Bay k dispozici?
- V Ha Long Bay je plno aktivit k dispozici, jako jsou plavby na lodi, kajakování, plavání, rybaření, návštěva jeskyní, pěší turistika a další.

5. Jaké jsou nejlepší tipy pro turisty navštěvující Ha Long Bay?
- Za prvé zabezpečit si turistickou cestovní pojištění. Měli byste také mít k dispozici dostatek hotovosti a místní měnu, být ostražití při výběru služeb a mít s sebou ochranu proti slunci a hmyzu. Navíc, být respektující k místním obyvatelům a krajinnému prostředí.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky