Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Seychely Denis Island

Letenka Seychely Denis Island


Pokud hledáte malý kousek nedotčeného ráje s bílými plážemi, průzračnou vodou a bohatým podvodním světem, může být destinace Denis Island na Seychelách tou správnou volbou pro vás.

Denis Island se nachází zhruba 90 km severozápadně od Mahé, největšího ostrova Seychel. Ostrov je velký jen asi 1,4 km² a představuje jednu z nejmenších obydlených oblastí na Seychelách. Základem celého ostrova je jediný hotel, který zde nabízí turistům idylické a úplně soukromé prostředí.

Do Denis Island se lze dostat pouze letadlem nebo se soukromou lodí z jiného ostrova v Seychelách. Vše se řídí letovým řádem odlétajícím z Mahé a přistávajícím na zdejším letišti. Obvykle zde létá malé propojovací letadlo, které zasouvá panensky bílou pláž od háje palmy směrem ke smaragdovému moři.

Denis Island je dokonalým místem pro milovníky plážového života a aktivit spojených s mořem. Ostrov je obklopen křišťálově čistým mořem, ideálním pro plavání, potápění, šnorchlování nebo surfování. Nejvíce se zde k potápění vyplácí vyrazit v západní části ostrova, kde se nachází zátoka se skvostnou mořskou faunou a flórou.

Pokud toužíte po pohodovém lenošení na pláži, Denis má co nabídnout. V oblastech poblíž hotelu najdete skvostné písčité pláže obklopené vegetací, kde můžete relaxovat a užít si klidné atmosféry.

Kromě aktivit spojených s mořem můžete na Denis Island navštívit i ptačí rezervaci, kde se můžete podívat na původní druhy ptáků, včetně opeřenců a racků. Na ostrově se také pěstuje široké spektrum kvalitních tropických plodin, jako jsou kokosové ořechy, vanilka a zázvor.

Cesta na Denis Island sice není nejlevnější variantou, avšak výjimečnost tohoto místa za to rozhodně stojí. Ostrov nabízí vynikající ubytování, nádherné pláže, dokonalé moře a spoustu dalších aktivit, které z něj dělají dokonalé místo pro páry i rodiny s dětmi. Pokud hledáte úplné soukromí v krásném prostředí, Denis Island je vaší volbou.


Dovolená Seychely Denis Island


Dovolená na Seychelách je pro mnoho lidí snem, a s návštěvou ostrova Denis Island se ten sen ještě zvýší. Denis Island se nachází mezi Mahe a Praslin a je obklopen korálovými útesy a bílými písečnými plážemi. Ostrov je soukromý, takže se zde můžete těšit na klid a soukromí, které těžko najdete jinde.

Na Denis Island se můžete ubytovat v exkluzivním resortu, který nabízí pouze 25 vil a jednu rezidenci. Každá vila je vybavena moderním zařízením a vybavením, a většina z nich má také vlastní bazén. Vilky jsou navrženy tak, aby zde hosté měli co nejvíce soukromí. Rezidence nabízí dokonalé soukromí s vlastní pláží, bazénem, zahrádkou a soukromým přístupem k restauraci, spa a různým aktivitám.

Ostrov Denis Island nabízí nejen krásné pláže a soukromí, ale také spoustu aktivit. Můžete se těšit na šnorchlování, potápění, rybolov, procházky po pláži, projížďky na kajaku a mnoho dalších aktivit. Pokud se chcete odreagovat, můžete si také vychutnat luxusní procedury v resortovém spa.

Jídlo na Seychelách je obecně fantastické, a to platí i pro Denis Island. Restaurace nabízí širokou škálu místních specialit a mezinárodních pokrmů. Pokud se rádi bavíte, můžete si objednat piknikový koš a jít na výlet na opuštěnou pláž.

Příroda na Denis Island je ohromující, a to platí zejména o mořské fauně a flóře. Můžete si snadno všimnout želv, rejnoků, delfínů a mnoho dalších zvířat. Ostrov je také domovem mnoha exotických rostlin a palmových stromů.

Celkově řečeno, Denis Island je krásný a klidný ostrov, který nabízí dokonalý únik z každodenního života. Pokud hledáte ideální místo pro romantickou dovolenou, únik z reality nebo prázdniny s rodinou, neměli byste udělat chybu, když si vyberete tento úžasný ostrov jako své cílové místo.


Počasí Seychely Denis Island


Seychely Denis Island je ostrov v Indickém oceánu o rozloze 1,1 km², nacházející se asi 60 km severně od Mahé, hlavního města Seychel. Ostrov má neuvěřitelnou krásu, pro své návštěvníky nabízí bílé písečné pláže, palmové háje a azurově modré moře.

Pokud hledáte místo, kde se můžete kochat krásným počasím, Seychely Denis Island je pro vás tou nejlepší volbou. Ostrov nabízí fantastické počasí po celý rok a turisté z celého světa sem přijíždějí užít si slunce a teplo.

Seychely Denis Island má horké a vlhké klima, což znamená, že teploty zůstávají celoročně vysoké, ale v období listopadu až května bývají nejlepší. V této době se teploty pohybují od 25 °C až 32 °C. Během období dešťů, od června do října, se teploty udržují kolem 24 °C, ale vlhkost se zvyšuje a může být velmi dusno.

Pokud se chystáte na Seychely Denis Island, mějte na paměti, že během období dešťů, tj. od června do října, může být moře silnější a pláže mohou být méně přístupné. Avšak většina turistů si sem stále najde cestu a užije si pobytu na pláži.

Vzhledem k tomu, že Seychely Denis Island se nachází v tropickém pásu, léto a zima nejsou nijak výrazně odlišné. Zimní období je obvykle suché a slunečné, kdežto v létě se vyskytuje více srážek.

Celkově lze říci, že Seychely Denis Island nabízejí turistům fantastické počasí po celý rok. Kdykoliv se sem rozhodnete zajet, můžete očekávat nádherné pláže a příjemné teploty. Ať už jste milovníkem vodních aktivit nebo si chcete jen odpočinout na pláži, Seychely Denis Island budou pro vás tou pravou volbou.


Ubytování Seychely Denis Island


Denis Island je malý ostrov v Indickém oceánu, nacházející se na severu Seychel. Tento ostrov je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a odpočinek od každodenního života, ale také pro ty, kteří hledají dobrodružství a přírodní krásy.

Na ostrově se nachází jeden resort, který nabízí pohodlné a luxusní ubytování. Denis Private Island Resort má 25 vil, všechny s vlastní terasou a výhledem na moře. Každá vila je vybavena klimatizací, TV, minibarem, trezorem a koupelnou se sprchou a vanou.

V resortu se nachází také bazén, restaurace a bar u pláže. V restauraci si můžete vychutnat tradiční seychelskou kuchyni, ale také mezinárodní menu. Bar u pláže nabízí osvěžující nápoje a koktejly.

Na ostrově se můžete také věnovat různým aktivitám. K dispozici je soukromá pláž, kde si můžete užívat slunce a moře. Plavání, šnorchlování a potápění jsou také oblíbené zábavy. Ostrov nabízí nádherné korálové útesy a pestrou mořskou faunu. Můžete si také zapůjčit kajak či paddleboard a projet se po pobřeží ostrova.

Milovníci přírody si mohou prohlédnout také ptáky, želvy a další živočichy žijící na ostrově. Na ostrově se také nachází biofarmy, kde se pěstuje ovoce a zelenina pro resort, takže si můžete vychutnat čerstvé a místní suroviny.

Celkově lze říct, že ubytování na Seychelách Denis Island je skvělým způsobem, jak strávit dovolenou v klidu a pohodlí. Rezort nabízí luxusní ubytování a spoustu aktivit, takže si každý najde to své. A co je nejlepší, ostrov je skutečným rájem pro přírodu a klid, takže se můžete relaxovat a užívat si krásy ostrova.


Nejčastější dotazy a odpovědi Seychely Denis Island


1) Jak se na Denis Island dostat?
Odpověď: Na Denis Island se nejlépe dostanete letadlem z Mahé. Let trvá asi 30 minut.

2) Kolik stojí pobyt na Denis Island a co je v ceně?
Odpověď: Cena za pobyt na Denis Island se liší v závislosti na sezóně a typu ubytování. V ceně jsou zahrnuty všechny jídla, místní nápoje, výlety a aktivity na ostrově.

3) Jsou na ostrově restaurace?
Odpověď: Ano, na ostrově Denis Island jsou restaurace, kde se podávají kvalitní a čerstvé pokrmy.

4) Je na ostrově možnost vodních sportů?
Odpověď: Ano, na ostrově Denis Island jsou k dispozici vodní sporty jako šnorchlování, potápění, windsurfing a kajak.

5) Můžu si zapůjčit kolo na ostrově?
Odpověď: Ano, na ostrově jsou k dispozici kola pro celou rodinu.

6) Existuje na Denis Island možnost výletů?
Odpověď: Ano, na Denis Island se můžete zúčastnit výletů na sousední ostrovy nebo si objednat soukromou plavbu.

7) Můžu Denis Island navštívit s dětmi?
Odpověď: Ano, Denis Island je vhodný i pro rodiny s dětmi, jsou zde k dispozici speciální programy a aktivity pro děti.

8) Jaká je nejlepší doba na návštěvu Denis Island?
Odpověď: Seychely mají tropické podnebí, takže teploty jsou celoročně příjemné. Nejlepší dobu na návštěvu Seychel a tedy i Denis Islandu je mezi dubnem a květnem, kdy je mírnější klima a menší vlhkost vzduchu.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky