Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Marshallovy ostrovy Likiep Island

Počasí Marshallovy ostrovy Likiep Island


Marshallovy ostrovy jsou skupinou ostrůvků v Tichomoří, které jsou rozděleny do čtyř atolů. Jedním z největších a nejvýznamnějších ostrovů v této oblasti je Likiep Island. Tento ostrov se vyznačuje svým tropickým klimatem a krásnými plážemi, což ho činí ideálním místem pro dovolenou.

Likiep Island se nachází přibližně 50 kilometrů severovýchodně od atolového hlavního města Majuro. Ostrov měří přibližně 14 km² a je obklopen lagunou o velikosti 40 km². Pro turisty je toto místo skvělou destinací, protože nabízí širokou škálu aktivit a zážitků, jako jsou koupání, potápění nebo surfování.

Počasí na Likiep Island je většinou celoročně slunečné a horké. Průměrná teplota v letních měsících se pohybuje kolem 29°C a v zimě okolo 26°C. Ostrůvek leží v oblasti, která je ohrožena silnými cyklóny a tropickými bouřemi. Tyto povětrnostní jevy mohou výrazně ovlivnit život na ostrově, a proto musí turisté být vždy informováni o aktuálních podmínkách.

Turistický průmysl prospívá na Likiep Island stále více, a proto se zlepšuje i infrastruktura a služby pro turisty. Návštěvníci si zde mohou pronajmout nafukovací kajaky, šnorchlovací vybavení nebo vodní skútry. Pro potápěče je toto místo skvělé pro pozorování mnoha druhů korálových útesů a mořských živočichů jako jsou ryby, želvy nebo delfíni.

Likiep Island je také domovem pro mnoho druhů zvířat a rostlin. Ostrůvek je obklopen korálovými útesy, které jsou domovem mnoha druhů ryb, korálů a podmořského života. Na ostrově se také mohou návštěvníci setkat s mnoha druhy ptáků, jako jsou rackové a pelikáni. V závislosti na ročním období mohou návštěvníci zaznamenat také migraci kareten nebo želv.

Celkově, Likiep Island je malý, ale úchvatný ostrov s krásnými plážemi, kilometrovými oblastmi korálových útesů, díky kterému si návštěvníci mohou zamilovat krásy tichomořského života. Nicméně, kvůli možným povětrnostním změnám způsobeným cyklóny, turistům se doporučuje být připraveni na méně příjemné podmínky. Bezpečí a zdraví turistů by měly být stále prioritou při cestování na Marshallovy ostrovy a na Likiep Island.


Letenka Marshallovy ostrovy Likiep Island


Maršallovy ostrovy jsou malým ostrovním národem v Tichomoří, který se může chlubit některými z nejkrásnějších a nejexotičtějších míst na světě. Jedním z takových míst jsou i ostrovy Likiep, které si získaly srdce mnoha návštěvníků.

Likiep Island je jedním z větších ostrovů Maršallových ostrovů a leží na severu země. Je to klidné a tiché místo, kde se můžete odpočinout a užívat si výhledu na azurové moře a bílé pláže. Ostrov si můžete prohlédnout v půl dne a poznat místní kulturu a tradice.

Na ostrově najdete i klášter, který byl postaven misionářem před více než stoletím. Tento klášter je jedním z nejstarších a nejzajímavějších na celých Maršallových ostrovech. Když se projdete po ostrově, můžete zahlédnout mnoho starých, tradičních Polynéských domů, které jsou stále obývány místními obyvateli.

Pro milovníky vodních sportů je na ostrově připravena nabídka potápěčských kurzů a výletů na rybářských lodích. Díky svému umístění ve vzdálenosti pouhých 200 kilometrů od rovníku, budete mít možnost koupání v teplých a průzračných vodách a uvidíte mnoho barevných korálových útesů a pestrobarevné ryby.

Kromě těchto aktivit si můžete vychutnat i místní kuchyni a poznat mnoho nových pokrmů. Tradičním jídlem jsou například nakrájené ryby se zázvorem a kokosem, nebo grilované pokrmy s kečupem z manga. Při jídle si můžete vychutnávat nádherný výhled na moře a poslouchat zpěv ptáků, kteří obývají ostrovy.

Cestování na ostrov Likiep je díky letenky celkem snadné. Mažete využít leteckého spojení z Majuro, což je hlavního města Maršallových ostrovů. Bali výlety na Likiep Island je vhodné vybrat deštivou sezónou, která trvá od dubna do října. Během této doby mohou být některé aktivity omezeny kvůli počasí, ale pořád si dokážete užít pobyt v rajské atmosféře.

Maršallovy ostrovy Likiep Island jsou jedním z nejkrásnějších exotických míst na světě. Pokud hledáte klid, úžasné přírodní scenérie a chcete zažít něco nového a unikátního, určitě byste si měli přidat Likiep na vašem seznamu míst, která chcete navštívit.


Dovolená Marshallovy ostrovy Likiep Island


Dovolená na Marshallových ostrovech je jeden z největších snů každého milovníka bílých pláží, modrého nebe a křišťálově čistého moře. A právě na ostrově Likiep Island se nachází jedna z nejkrásnějších pláží v celém Tichomoří.

Likiep Island, známý také jako "Ostrov hlubokého modrého moře", je jedním z mála nedotčených ostrovů Marshallových ostrovů. Nachází se v blízkosti Rongelap Atoll a nabízí jedinečnou kombinaci slunce, písku a vody, která vás neopustí ani v nočních hodinách.

Pláže na ostrově jsou bílé a jemné, s mořem, které se odráží v neuvěřitelné modři. Na ostrově najdete také úchvatný korálový útes, který poskytuje možnosti pro šnorchlování a potápění. Barvy pod vodou jsou pro neznalého skoro neskutečné, plné tvrdých a měkkých korálů, které přitahují ohromující množství ryb.

Na Likiep Island si můžete užít klid a relaxaci, ať už se potápíte nebo si jen ležíte na pláži pod palmami. Pozorování slunce a hvězd v této oblasti je také velmi oblíbené a nádherné. V tichosti posloucháte zvuky přírody, největším protimluvem každodenního provozu, a přitom se obklopeni novými krásami.

Na ostrově se nachází několik malých rodinných pláží, kde si můžete vychutnat odpolední plavby v místních loďkách a obdivovat okolní krajinu z vodní perspektivy. V blízkosti ostrova se nachází také několik malých ostrůvků, kde si můžete užít další trochu soukromého ráje.

Po celý rok je návštěva Likiep Island skvělým způsobem, jak strávit dovolenou a užít si to nejlepší z Ostrovů Marshallových. Pokud se chystáte na tuto nádhernou plážovou destinaci, nezapomeňte si přibalit plavky, opalovací krém a pocit svobody a úniku z každodennosti, když jste zpátky doma.


Ubytování Marshallovy ostrovy Likiep Island


Marshallovy ostrovy jsou tropický ráj s nekonečnými plážemi, křišťálově čistým mořem a neuvěřitelnou faunou a flórou. V lokalitě Likiep Island, která se nachází na jižním konci ostrovního řetězce, najdete některá z nejkrásnějších a nejuzavřenějších míst v celém západním Tichomoří. Právě zde si můžete užít ideálního dovolenkového pobytu s blízkostí divoké přírody.

Ubytování na Likiep Island se skládá z několika malých a stylových plážových chat a bungalovů, které se nacházejí přímo na pobřeží ostrova. Tyto chaty jsou dokonale začleněny do prostředí a nabízejí návštěvníkům autentický zážitek z pobytu v tropické oblasti. Všechny chaty disponují pohodlným nábytkem, klimatizací, vlastní koupelnou a terasou s výhledem na moře.

K dispozici máte v Likiep Island také několik možností stravování. Nejčastěji si turisté volí polopenze, která zahrnuje snídani a večeři podávané v restauraci v blízkosti ubytování. Restaurace nabízí hlavně místní speciality i mezinárodní kuchyni, takže si můžete být jisti, že se bude co chutnat. Za lokalitou jsou také malé obchůdky, kde si návštěvníci mohou nakoupit některé suroviny a potraviny.

K největším přednostem ubytování na Likiep Island patří komplet nezbytností pro vodní sporty a báječný zážitek z navštívení okolních korálových útesů. Turisté si zde mohou vypočívat na pláži, opalovat se, pozorovat přírodu nebo si pronajmout brusle, kajak nebo základní šnorchlovací vybavení.

Pokud hledáte oddych a relaxaci v divočině, pak je ubytování na Likiep Island ideální volbou pro vás. Přijďte si užít poklidný pobyt v nezapomenutelném prostředí, které se nachází v nekonečné oblasti modrého oceánu a jemných písečných pláží. Likiep Island je zkrátka pohádková destinace, která se stala módním spotem mezi turisty, kteří si chtějí užít nezapomenutelnou dovolenou v tropické oblasti!


Nejčastější dotazy a odpovědi Marshallovy ostrovy Likiep Island


1. Jak se na Marshallových ostrovech dostanu na Likiep Island?

Na Likiep Island se lze dostat pouze lodí nebo letadlem z hlavního města Majuro na ostrově Majuro. Obvykle se doporučuje domluvit si dopravu dopředu s místními poskytovateli služeb, jako je například Air Marshall Islands nebo Captain Bob's Boat Charter.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity na Likiep Island?

Likiep Island nabízí různé aktivity, jako například potápění, šnorchlování, rybaření, procházky po pláži nebo návštěva tradičních vesnic a pozorování místních obyvatel. Mezi hlavními atrakcemi jsou Stará katolická misijní stanice, Dům šesti tygrů (stará tradiční chatrč) a zachované pozůstatky druhé světové války.

3. Kde se dá na Likiep Island ubytovat?

Na Likiep Island jsou k dispozici různé typy ubytování, jako jsou například bungalovy nebo chatky. Ubytování lze zarezervovat například přes webové stránky poskytovatelů ubytování v oblasti nebo přímo u místních obyvatel.

4. Jak se nejlépe stravovat na Likiep Island?

Na ostrově jsou k dispozici různé možnosti stravování, jako například restaurace, stánky s občerstvením nebo tradiční kuchyně u místních obyvatel. Pro zajištění potravin se doporučuje nakupovat v hlavním městě Majuro, nebo si dopředu domluvit stravování s místním poskytovatelem služeb.

5. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Likiep Island?

Obecně se doporučuje návštěvu Marshallových ostrovů mezi prosincem a dubnem, kdy je obvykle suché počasí a nižší vlhkost. Nicméně, turisté mohou navštívit Likiep Island kdykoli během roku, ale mohou se setkat se sezónními dešti a vysokou vlhkostí. Vysokou sezónou v oblasti je navíc srpen až září.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky