Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Ksamil Albánie

Ubytování Ksamil Albánie


Ksamil je malebné letovisko na jihovýchodním pobřeží Albánie, které se nachází nedaleko od hranic s Řeckem. Pláže a azurové vody Jónského moře přitahují každý rok tisíce turistů z celého světa. Pokud plánujete návštěvu tohoto krásného místa, nezapomeňte si zajistit vhodné ubytování.

V Ksamilu máte na výběr z široké škály možností, od prázdninových apartmánů a vil až po luxusní hotely. V závislosti na vašich požadavcích a finančních možnostech si můžete vybrat to, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Pokud jste zavčasu a máte dostatek času na plánování, můžete si najít ubytování přímo u pláže a užít si úžasný výhled a příležitost prozkoumat Ksamil snadno a pohodlně. Pokud máte rádi klid a soukromí, můžete si vybrat ubytování v soukromí, dále od hlavního města.

Pokud cestujete s rodinou nebo skupinou přátel a hledáte pohodlné ubytování, můžete si pronajmout samostatný dům, který nabízí dostatek prostoru a soukromí. Tyto početné domy jsou ideální pro rodinné dovolené a společenské akce.

Nabídka ubytování v Ksamilu je však velmi široká, a tak si určitě vyberete něco, co splní vaše požadavky na pohodlí, kvalitu a výhodnou cenu. Všechny možnosti nabízejí přátelský a profesionální personál, kteří se na vás budou těšit a poskytnou vám v případě potřeby pomoc.

Ksamil je krásné letovisko u Jónského moře, které nabízí perfektní oázu klidu a pohody. Můžete si zde snadno najít vhodné ubytování a užít si tak senzační zážitky, plné jasného mořského vzduchu, krásných pláží a kulturních památek. Vyberte si tu svoje oblíbené, ať už jste sami nebo v doprovodu rodiny nebo přátel.


Letenka Ksamil Albánie


Letenka do Ksamilu je výbornou volbou pro všechny, kdo touží po dokonalé dovolené u moře. Tato malá albánská obec se nachází na jižním pobřeží Albánie, přímo u Jónského moře. Ksamil je známý svými malebnými plážemi, turistickými atrakcemi a jedinečnou kulturou.

Při plánování cesty do Ksamilu, mohou návštěvníci vyrazit z několika různých míst. Mezinárodní letiště Tirana, hlavní město Albánie, je vzdáleno zhruba 267 km od Ksamilu a nabízí mnoho letů do různých destinací v Evropě a Asii. Další možností je letiště Corfu, které se nachází na řeckém ostrově, jen několik kilometrů od albánských hranic. Corfu má pravidelné lety z různých míst Evropy a nabízí také trajekty, které přiváží turisty přímo z Itálie.

Jakmile přistanete v Albánii, můžete si pronajmout auto nebo využít veřejnou dopravu, abyste se dopravili do Ksamilu. Autem z Tirany trvá cesta zhruba 4 hodiny, zatímco z letiště Corfu trvá pouze asi hodinu, včetně trajektu.

Ksamil je jedním z nejkrásnějších letovisek Albánie, nabízí srovnatelně krásné pláže jako Španělsko, Itálie nebo Chorvatsko s tím rozdílem, že cena je zde mnohem přijatelnější. Můžete si užít sluneční paprsky na písečných plážích s čistou vodou. Návštěvníci mohou také navštívit turistické atrakce, jako jsou pevnosti a starobylé ruiny, které jsou ukázkou místní historie a kultury. V centru Ksamilu naleznete také vyhlášené restaurace, kde si můžete pochutnat na albánských specialitách.

Pokud hledáte dokonalou letní dovolenou, něco jiného než západní turistická přeplněná letoviska, Albánie a Ksamil určitě stojí za návštěvu. Využijte dobrých cen letenek a odjeďte na dovolenou u moře v Ksamilu, kde zažijete jedinečné zážitky, krásnou přírodu a poznáte místní kulturu.


Počasí Ksamil Albánie


Ksamil je malé město na jihovýchodě Albánie, které se nachází nedaleko albánsko-řeckých hranic. Blízkost Egejského moře a množství malebných ostrůvků v okolí dělají z Ksamilu oblíbené místo pro turisty z celého světa. A jaké zde vládne počasí?

Počasí v Ksamilu se může lišit v závislosti na ročním období. Letní měsíce červenec a srpen jsou nejteplejší, s průměrnou teplotou kolem 30 °C během dne a 20-22 °C v noci. Tyto měsíce jsou také nejvíce suché, s minimem srážek.

Jaro a podzim jsou obdobím mírného počasí, kdy teploty se pohybují okolo 20-25 °C během dne a 10-15 °C v noci. Bývají zde však krátkodobé deštivé období. Zimní měsíce mohou být chladné a vlhké, se střídáním suchých období. Denní teploty dosahují průměrně 10-15 °C a noční teploty klesají na 5-10 °C.

Pokud se chystáte na dovolenou do Ksamilu, nezapomeňte si přibalit lehkou oblečení a plavky pro letní měsíce, ale také teplé a dešťové oblečení pro jarní a podzimní období. Navigovat počasím se zde stává důležitým při výběru termínu pro vaši dovolenou.

Ksamil je jedním z mála míst v Albánii, kde je klima opojnější a více odpočinkové než v jiných vysokohorských oblastech. Ovšem tato oblast je v průběhu let stále více navštěvována turisty, takže místa, kam se dříve lidé scházeli bývají kdykoliv během sezóny zaplněna. Nicméně, stále se zde lze najít klidná a malebná místa, kde si můžete vychutnat pohledy na krásnou přírodu. Pokud si tedy plánujete návštěvu této krásné lokalití, nezapomeňte si přibalit kromě oblečení a plavek i foťák, který vám umožní uchovat si tyto momenty na dlouhou dobu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Ksamil Albánie


1. Jaké jsou nejlepší pláže v Ksamilu?

Ksamil má několik krásných pláží, jako například pláž Ksamil, pláž Manastir a pláž Butrint. Každá z nich nabízí křišťálově čistou vodu a bílý písek.

2. Jak se dostat do Ksamilu?

Nejlepší způsob, jak se dostat do Ksamilu, je letecky do albánského hlavního města Tirany. Z Tirany je možné použít veřejnou dopravu nebo si pronajmout auto a jet asi 4 hodiny na jih do Ksamilu.

3. Je Ksamil v bezpečí pro turisty?

Ano, Ksamil je velmi bezpečné místo pro turisty. V oblasti nejsou hlášeny žádné problémy s kriminalitou.

4. Jaké jsou nejpopulárnější aktivity v Ksamilu?

Nejoblíbenějšími aktivitami v Ksamilu jsou plavání, opalování, potápění a vodní sporty. K dispozici jsou také výlety do nedalekého Národního parku Butrint a na ostrov Korfu v sousedním Řecku.

5. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Ksamilu?

Nejlepší čas na návštěvu Ksamilu je od června do září, kdy je teplota vody ideální k plavání a počasí je příjemné. V letních měsících se však též setkáte s větším množstvím turistů.


Dovolená Ksamil Albánie


Ksamil se nachází v jižní Albánii a je místem pro ty, kteří hledají krásné pláže a klidnou atmosféru. Můžete si tu užít téměř neuvěřitelnou kombinaci tyrkysově modrého moře, křišťálově čisté vody a bílých pláží s olivovými háji. Ksamil je stále ještě méně turistický než jiná místa v Albánii, jako je Durrës nebo Saranda, a tak si můžete vychutnat přírodu a zároveň mít klidné pobytové místo.

V Ksamilu naleznete tři hlavní pláže - Gjiri i Hartës, Plazhi i Ksamil a Plazhi i Manastirit. Všechny pláže jsou vybaveny restauracemi, ale většinou mají své vlastní nezávislé slunečníky, lehátka a slunečníky, a tak nemusíte mít problém, když si chcete odpočinout a užívat si pohodového dne na pláži. Pokud se rozhodnete pro pobyt na Plazhi i Ksamil, můžete si užít krásný výhled na Ksamilské ostrovy, které skýtají kouzelnou krajinu a úchvatné místo pro koupání.

Ale Ksamil není jen o plážích. Můžete se vydat na výlet po městečku, prohlédnout si místní kostel, místní lidi a hluboko do místní kultury. Můžete si také nenechat ujít pobyt v těsné blízkosti Butrintského archeologického parku, který patří k nejvýznamnějším místům v jižní Albánii. Butrintský archeologický park má vynikající historickou hodnotu, a tak vás rozhodně obohatí o mnoho informací a zážitků z bohaté historie klášterů, amfiteátrů, obchodních budov a dalších budov.

Albánie se ještě stále stává turistickým rájem a Ksamil je jedním z mnoha klidných a malebných míst, kde můžete zažít krásy Albánie. Takže pro ty, kteří hledají útočiště a krásná místa na odpočinek a užívání si, Ksamil vám nabízí unikátní a příjemný pobyt.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky