Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)

Počasí Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Jihoafrická republika je země, kde se může pochlubit nejen svými krásnými plážemi, ale také extrémními sporty. Jedním z nejoblíbenějších zážitků pro turisty je skákání na bungy jumping. A není to jen tak ledajaký bungy jumping – tohle se provozuje z nejvyššího komerčního mostu na světě, Bloukrans Bridge.

Bloukrans Bridge je obloukový most na řece Bloukrans v Jižní Africe, který se nachází nedaleko města Plettenberg Bay. Svou výškou 216 metrů se stal nejen nejvyšším mostem v Jihoafrické republice, ale také jednou z nejoblíbenějších atrakcí pro turisty, kteří si chtějí vyzkoušet adrenalinový zážitek bungy jumping.

Bungy jumping z Bloukrans Bridge se provozuje po celý rok a je to skvělá zábava pro všechny, kteří si chtějí zlepšit své sportovní zkušenosti nebo si přidat adrenalinový zážitek.

Skok na bungee jumping z Bloukrans Bridge je stejně jako všude jinde závislý na počasí. Poměrně častým jevem v této oblasti jsou větry, což může znamenat problém pro ty , kteří se chtějí pustit na svůj skok. Pokud jsou však podmínky dobré, pak výhled z mostu na úžasnou krajinu překypující krásami přírody je nepopsatelný.

Ať už jste zkušení sportovci, nebo jste si chtěli vyzkoušet něco nového, skok z Bloukrans Bridge představuje zážitek, který nezapomenete. A pokud chcete znát jihoafrická města a přírodu blíže, je Bloukrans Bridge pro vás tou nejlepší volbou. Těšte se na dobrodružství na Bloukrans Bridge!


Letenka Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Jihoafrická republika je země splněných snů pro dobrodružné vyhledávače, kteří se vydají na její pevninu. Mezi jednu z nejvýznamnějších atrakcí této destinace patří skákání z vysokého mostu, Bloukrans Bridge.

Bloukrans Bridge se nachází na východním pobřeží Jihoafrické republiky, přibližně 40 kilometrů od města Plettenberg Bay. Most slouží jako spojnice mezi provinciemi Východní a Západní Kapská a dosahuje výšky téměř 216 metrů. V současné době se jedná o nejvyšší komerční bungee jumping na světě.

Tato aktivita je samozřejmě nevhodná pro každého, kdo trpí výškovou nevolností, ale pro ty, kdo si chtějí vyzkoušet extrémní zážitek, je to vynikající možnost. Skok z Bloukrans Bridge je zážitek, který vám bude zaručeně dlouho zůstávat v paměti.

Příprava na skok je samozřejmě velmi důležitá. Každý bungee skok může být rizikový, a tak je třeba dbát na všechna bezpečnostní opatření. Instruktoři vám poskytnou veškeré instrukce, abyste si užili skok naplno a bez obav. Jinak než u tradičních atrakcí, před skokem si nemůžete obléct nic, co by mohlo při skoku překážet. Několik informací o technice skoku, kterou se naučí každý, kdo se rozhodne skočit, vám jistě zpříjemní samotný zážitek.

Skok z Bloukrans Bridge je v každém ohledu adrenalinovou bombou, ale zároveň i neuvěřitelným výhledem na okolní krajinu. Po neuvěřitelném pocitu, kdy se celé tělo dostane do pohybu, si vychutnáte spoustu dalších překvapivých vjemů, jako jsou drsťné křiky a smích. Následně při odrazu se budete dostávat do křeče v nohách, ale stálo to za to!

Pokud hledáte nový adrenalinový zážitek, Bloukrans Bridge bungee jumping je tou nejlepší volbou. A kdo ví, možná se jednou i vy rozhodnete pro toto bezkonkurenční dobrodružství!


Ubytování Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Bloukrans Bridge v Jihoafrické republice by mohl být pro milovníky extrémních aktivit nejlepším místem na planetě. Jedná se o nejvyšší komerční bungee jump (bloukání na gumových provazech) na světě, který se nachází na výšce 216 metrů nad úrovní řeky Bloukrans.

Pokud jste odvážným dobrodruhům, kteří chtějí zažít něco opravdu neobvyklého, neváhejte a zarezervujte si ubytování na Bloukrans Bridge. Ubytování zahrnuje různé možnosti, mezi nimiž patří například tyto:

Bunkhouse:
Bunkhouse je ideální pro ty, kteří chtějí přijít s přáteli a užít si přírody Jižní Afriky. Ubytování zahrnuje 4 pokoje s manželskou postelí a 2 oddělené postele. Všechny pokoje jsou nekuřácké a vybavené vlastní koupelnou se sprchou a záchodem. V bunkhouse se nachází také společná kuchyňka a prostor na posezení.

Luxusní podkrovní apartmán:
Pro ty, kteří chtějí být v blízkosti skoku, je k dispozici luxusní podkrovní apartmán. Ubytování zahrnuje nádherný výhled na řeku a okolní krajinu. Apartmán nabízí prostorný otevřený obývací pokoj, plně vybavenou kuchyni a ložnici s manželskou postelí a soukromou koupelnou.

Stanování:
Pokud máte rádi přírodu a rádi si užíváte volného času v přírodě, zkuste stanování. K dispozici jsou stanové místa se spektakulárním výhledem na řeku a most. Využijete také společné toalety a sprchy.

Přímo na Bloukrans Bridge se nachází také restaurace, kde si můžete vychutnat kvalitní jídlo a nápoje. Restaurace nabízí venkovní i vnitřní posezení s fantastickým výhledem na řeku.

Bloukrans Bridge je unikátním místem na světě a pobyt zde je zážitkem na celý život. Pokud hledáte adrenalinovou výzvu a nezapomenutelný zážitek, neváhejte a rezervujte si ubytování v této nezapomenutelné destinaci.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Q: Kolik stojí skok z Bloukrans Bridge?
A: V roce 2021 je cena za skok z Bloukrans Bridge 1400 ZAR (cca 3 500 Kč).

Q: Musím mít nějaké zkušenosti nebo speciální trénink pro bungy jumping?
A: Ne, žádné zkušenosti či trénink není potřeba. Instruktoři vám poskytnou potřebné instrukce před skokem.

Q: Jaký je věkový limit pro skok z Bloukrans Bridge?
A: Minimální věk pro bungy jumping z Bloukrans Bridge je 14 let. Mladiství mezi 14-17 lety potřebují souhlas a přítomnost zákonného zástupce.

Q: Jak dlouhé trvá samotné skákání?
A: Skok trvá přibližně 5-10 sekund.

Q: Jsou nějaká zdravotní omezení pro bungy jumping z Bloukrans Bridge?
A: Ano, nejsou povoleny skoky pro osoby trpící epilepsií, srdečními problémy, závažnými zraněními páteře, vysokým krevním tlakem a některými dalšími zdravotními problémy. Pokud máte jakékoliv obavy, měli byste konzultovat se svým lékařem a instruktorem před skokem.

Q: Jak je bezpečí zajištěno?
A: Bloukrans Bridge má nejvyšší standardy bezpečnosti a všechny instruktory jsou školeni a certifikováni. Všechno vybavení (lano, popruhy atd.) je pravidelně kontrolováno a udržováno v bezvadném stavu.


Dovolená Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Jihoafrická republika je země s bohatou historií, úchvatnou přírodou a zároveň i místem, kde si můžete vyzkoušet mnoho adrenalinových sportů. Jedním z těch nejextrémnějších je určitě bungy jumping.

Jedním z nejoblíbenějších míst pro bungy jumping v Jihoafrické republice je bezesporu Bloukrans Bridge. Tento obrovský most s délkou 216 metrů se nachází v Národním parku Tsitsikamma na Garden Route a pokud si troufnete přes 216 metrů vyskočit, získáte úžasný zážitek, který jistě nezapomenete.

Bungy jumping z Bloukrans Bridge je oblíbenou atrakcí pro turisty i místní obyvatele a s výškou přes 200 metrů jde o druhý nejvyšší komerční bungy jump na světě. A pokud hledáte opravdu extrémní zážitek, můžete si být jisti, že Bloukrans Bridge bungy jumping vám ho poskytne.

Před samotným skokem musíte projít důkladnou instruktáží a testovacími skoky z nižších můstků. Poté následuje samotný okamžik, kdy stojíte na okraji můstku a jen se snažíte dostat co nejvíce odvahy. A poté už jen skočíte a začnete padat k údolí pod vámi rychlostí přes 100 km/h.

Bungy jumping je bezpochyby adrenalinový sport, který vyžaduje odvahu a sebedůvěru. Pokud s tímto sportem nemáte zkušenosti, je nutné si zvolit spolehlivého organizátora a řídit se jeho pokyny a instrukcemi. Nicméně pokud si troufnete, můžete si být jisti, že vám bude poskytnut úžasný zážitek, který patří mezi nejextrémnější sportovní aktivity, jaké si můžete v Jihoafrické republice vyzkoušet.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky