Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Itálie Benátsko Rosolina Mare

Nejčastější dotazy a odpovědi Itálie Benátsko Rosolina Mare


1. Jak se dostat do Rosolina Mare z Benátek?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Rosolina Mare z Benátek, je využít vlak nebo autobus, který se vydává z centrálního vlakového nebo autobusového nádraží v Benátkách. Cesta trvá přibližně 1 až 1,5 hodiny.

2. Kdy je nejlepší období na návštěvu Rosolina Mare?
Odpověď: Nejlepší období na návštěvu Rosolina Mare je od května do září, kdy je počasí ideální pro plážové aktivity a prozkoumávání okolí.

3. Jaké pláže najdeme v Rosolina Mare?
Odpověď: V Rosolina Mare najdete čisté a velké pláže s jemným pískem a čistou vodou. Nejznámější jsou Pláž klubu Isola Verde, Pláž Costabella a Pláž Barricata.

4. Kolik stojí ubytování v Rosolina Mare?
Odpověď: Ceny ubytování v Rosolina Mare se liší v závislosti na sezóně a typu ubytování. Průměrná cena za noc se pohybuje od 50 do 150 eur.

5. Jaká jsou nejlepší místa k návštěvě v Rosolina Mare?
Odpověď: Kromě pláží stojí za návštěvu v Rosolina Mare také přírodní rezervace Valle Averto a poutní kostel Madonna delle Grazie. Můžete si také prohlédnout nejbližší města jako Chioggia, Padova nebo Benátky.


Ubytování Itálie Benátsko Rosolina Mare


Benátsko je jedno z nejžádanějších turistických míst v Evropě a mezi oblíbenými turistickými destinacemi v Itálii je určitě i Rosolina Mare. Nachází se v oblíbené oblasti Ligyřského moře na jihovýchodní straně Benátska a je známá svými širokými písečnými plážemi, čistým modrým mořem, ale i kultivovanou krajinou s olivovníky a vinicemi.

Pokud se rozhodnete zde strávit svou dovolenou, můžete si vybrat z různých ubytování, ale velmi populární jsou zde kempy, apartmány a vily. Rosolina Mare nabízí vše co potřebujete, ať už plážovou dovolenou s rodinou nebo romantický pobyt s partnerem.

Kempy jsou tu velmi kvalitní s vybavením pro celou rodinu. Najdete tu kempy s moderními zázemími, bazény, restauracemi a obchody. Apartmány jsou velmi oblíbené pro lidi, kteří chtějí být na pláži a mít možnost vlastního vaření. Velké vily jsou zase ideální pro skupiny nebo rodiny s větším počtem dětí. Všechny tyto druhy ubytování nabízejí vynikající pohodlí a možnosti pro relaxaci a zábavu.

Pláže v Rosolina Mare patří k nejkrásnějším v Itálii, ať už hledáte písečné pláže pro lehátko a opalování nebo vodní sporty jako surfování, windsurfing, kitesurfing a jiné. Na pláži najdete i několik restaurací a barů, kde si můžete pochutnat na místních specialitách.

Městečko Rosolina Mare je turisticky velmi pěkné s místy pro nákupy a večerní zábavu. Můžete se projít po přístavu a podívat se na výhled na moře, nebo si zajít na vynikající zmrzlinu. Je zde i mnoho aktivit pro děti a možnost návštěvy přírodní rezervace Delta del Po, kde můžete pozorovat ptačí život a užít si pěkný den v přírodě.

Celkově je Rosolina Mare skvělou volbou pro dovolenou pro každého, kdo hledá krásné pláže a příjemné prostředí s velkým výběrem ubytování. Benátsko a jeho okolí nabízejí mnoho krás a možností pro objevování, takže nezapomeňte prozkoumat i okolí, pokud máte čas.


Letenka Itálie Benátsko Rosolina Mare


Benátsko je jednou z nejnavštěvovanějších turistických oblastí Itálie, a právem. Jeho kanály, mosty a historické budovy jsou neuvěřitelně krásné a jeho gastronomie neuvěřitelně chutná. Pokud se chystáte na dovolenou v této oblasti, nezapomeňte navštívit Rosolina Mare, malé městečko ležící přímo u Jaderského moře.

Když hledáte letenky do Itálie, Rozolina Mare není tak známá jako Benátky nebo Milán, ale stojí za to do tohoto města letět. Rozolina Mare se nachází v provincii Rovigo východně od Benátek a je obklopena krásnými plážemi a písčitými dunami. Toto klidné městečko nabízí skvělé možnosti pro relaxaci, sportovní aktivity a prozkoumávání přírodních krás.

Z letiště v Benátkách můžete do Rosoliny Mare najet vlakem nebo si pronajmout auto. Cesta autem vás zavede přes Padovu a Rovigo, nabízí mnoho krásných památek a přírodních krás, které stojí za to zastavit. Pokud nechcete řídit, můžete si půjčit taxi nebo si objednat transfer.

Jakmile dorazíte do Rosoliny Mare, můžete se těšit na úchvatné pláže, ostrovy a mořské zálivy. Pláže jsou široké a písčité, ideální pro opalování a plavání. Městečko je situováno na jedné z největších pláží Evropy, která se táhne po celé délce Adria. Můžete se také projet na kole po nedalekém Parco del Delta del Po, velkolepém přírodním parku, který se rozkládá v deltě řeky Pád.

Pro milovníky sportu jsou zde nabízeny různé možnosti jako windsurfing, kiteboarding, jízdu na koni, cyklistiku a podobně. V Rosolině Mare si také můžete užít příjemné večery plné dobrej gastronomie a zábavy. Restaurace zde nabízí chutná jídla z mořských plodů a pokrmů ostrůvků.

Pokud hledáte prostor pro odpočinek a relaxaci, Rosolina Mare je ideálním místem pro vás. Nádherné pláže a klidné prostředí vás uklidní a nabije energií. A díky výhodné poloze mezi Benátkami a Riminem můžete snadno navštívit i další italské krásy.

Takže pokud hledáte letenky do Itálie, Rozolina Mare určitě stojí za to zvážit. Toto malé městečko ležící u Jaderského moře nabízí skvělé přírodní krásy, romantické pláže a vynikající gastronomické zážitky, které si zamilujete. Přemýšlejte o návštěvě Rosoliny Mare a užijte si jedinečnou dovolenou v Itálii.


Dovolená Itálie Benátsko Rosolina Mare


Benátsko je jedním z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst v Evropě. Mezi nejoblíbenější turistické destinace v této oblasti patří Rosolina Mare. Tato malá obec se nachází v Jaderském moři, na pobřeží mezi Benátkami a Ravennou.

Rosolina Mare je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Jeho pláže jsou velmi čisté a ne příliš přeplněné. Protože je to menší obec, nebudete mít problém najít klidnou plážovou lokalitu, kde se budete moci těšit na slunění a plavání. Pro děti jsou zde dostupné různé vodní atrakce, jako jsou například nafukovací hry a skluzavky.

Pro milovníky sportu jsou zde k dispozici různé sportovní aktivity, jako je vodní lyžování, vodní kolo, windsurfing a jachting. Místní pláže jsou také vhodné pro rybaření.

Za návštěvu stojí také města Benátky, Ravenna a Padova. Benátky jsou nejvýznamnějším turistickým cílem v oblasti. Je to město postavené na vodě, kde je nespočet kanálů a mostů. Romantické procházky po křivolakých uličkách a prohlídky historických památek, jako je například Bazilika sv. Marka, jsou určitě zážitkem.

Ravenna je město bohaté na kulturní dědictví. Jsou zde dochovány nejcennější mozaiky z 5. až 6. století, které zdobí mnoho kostelů a chrámů.

Padova je město bohaté na historické památky a unikátní atmosféru. Pro návštěvníky je zajímavý hlavně slavný obraz Poslední večeře od L. da Vinciho, který se nachází v kostele Santa Maria delle Grazie.

Rosolina Mare je ideálním místem pro dovolenou pro ty, kteří hledají klid a odpočinek, ale také by rádi poznali krásy Benátska. Díky své poloze nabízí mnoho možností pro výlety a relaxaci na pláži. Pro milovníky italské kuchyně jsou zde také skvělé restaurace a bary, které nabízejí kvalitní vína a tradiční jídla.

Výlet do Rosolina Mare by měl být na seznamu každého, kdo plánuje letní dovolenou v Itálii. Toto místo nabízí dokonalou kombinaci relaxace, přírodní krásy a kulturního bohatství.


Počasí Itálie Benátsko Rosolina Mare


Benátsko je region v severní Itálii, který je známý svými kanály a městem Benátky. V Benátsku se nachází i město Rosolina Mare, které leží na pobřeží Jaderského moře. Rosolina Mare je oblíbeným letoviskem pro dovolenou u moře.

Počasí v Rosolina Mare je typické pro středomořský region. V létě je horko a slunečno, průměrná teplota se pohybuje kolem 30 °C. Moře je teplé a příjemné pro koupání. Jediným omezením může být vysoká vlhkost vzduchu, která může být nepříjemná. V zimě jsou teploty nižší, ale většinou nad nulou. V Rosolina Mare se občas vyskytnou bouřky, ale jsou spíše vzácné.

V létě je Rosolina Mare plné turistů. Pláže jsou plné života a nabízejí různé možnosti vodních sportů. V blízkosti Rosolina Mare se nachází národní park Delta del Po, kde se můžete projít procházkou a obdivovat přírodu.

Pokud se rozhodnete navštívit Rosolina Mare v létě, je dobré se opatřit lehčími oblečeními, kopánkami, slunečními brýlemi a opalovacím krémem. Nepřehánějte to s opalováním a nezapomeňte pít dostatek tekutin.

Celkově je Rosolina Mare skvělým místem pro dovolenou u moře. Krásné počasí a pláže v kombinaci s různými aktivitami nabízejí dokonalou kombinaci relaxace a zábavy.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky