Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Egypt Ras Abu Galum Nature Reserve

Letenka Egypt Ras Abu Galum Nature Reserve


Egyptské letovisko Ras Abu Galum Nature Reserve, nacházející se v Červeném moři, je jedním z nejkrásnějších míst na světě. Toto území bylo zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO v roce 2003 a patří k nejlepším místům pro potápění, šnorchlování a další vodní sporty.

Pokud se rozhodnete navštívit Ras Abu Galum Nature Reserve, můžete očekávat bílé písečné pláže, křišťálově čistou vodu a fantastickou podmořskou faunu a flóru. V této oblasti se setkáte s neuvěřitelně pestrou paletou ryb, korálů a jiných živočichů, včetně skupin plivajících ryb a masivů různých typů korálů.

Kromě potápění a šnorchlování, můžete v tomto letovisku navštívit malou rybářskou osadu, kde se budete cítit jako v jiné, úplně odlišné kultuře. Lidé v oblasti jsou velmi přátelští a rádi vám ukážou tradice a zvyky místního obyvatelstva.

Co se týče ubytování, v Ras Abu Galum Nature Reserve neexistují žádné velké hotely. Místo toho si můžete pronajmout malý domek, kde narazíte na dostatek soukromí a klidu. Vybavení těchto obydlí je zpravidla jednoduché, ale zcela dostačující pro turisty, kteří se sem vypraví, aby si užili klidné a relaxační dovolené.

Pokud plánujete návštěvu Egypta a hledáte místo, kde se spolehlivě odpočine, uvidíte nádherné podmořské scenérie a vtáhnete se do nitra místního folklóru, Ras Abu Galum Nature Reserve je pro vás tou správnou volbou. Své letenky si můžete rezervovat online nebo se obrátit na cestovní kancelář, která vám poradí, jak určitě tuto oblast navštívit a co řešit nebo předem zařídit.


Počasí Egypt Ras Abu Galum Nature Reserve


Egyptské Ras Abu Galum Nature Reserve nabízí svým návštěvníkům úchvatné přírodní území s bohatou a rozmanitou faunou a flórou. Pro své návštěvníky připravuje nádherné pohledy na modré moře a malebné útesy, které jsou svým složením specifické a zajímavé.

Mezi nejpoutavější části Ras Abu Galum patří bezpochyby jeho podmořský život, který je plný různých ryb, nejenom pestrých barev, ale také tvarů a velikostí. Tyto ryby mohou být pozorovány již z útesů a skál, které se v moři vynořují. Návštěvníci si mohou pronajmout šnorchl, a mohou se tak ponořit do podmořského světa a spatřit úžasnou krásu mořského dna.

Egyptské hory nabízejí návštěvníkům další pohledy na krásné krajinářské útvary, které byly vytvořeny v průběhu milionů let. Tyto přírodní útvary obsahují fascinující skalní klenby, propadliny, slitiny a převisy. Návštěvníci mají také možnost objevit méně známou část Ras Abu Galum, kde se nacházejí zvláštní pískovcové kopečky.

Většinou se v Ras Abu Galum vyskytují slunečná mírně suchá období, ale oblast může být někdy i deštivá. Teploty v pohřbích sahají až k 40 ° C, a v zimě ke dni kolem 20 ° C.

Pro každého, kdo má rád mořskou přírodu a krásné přírodní útvary, by mělo být Ras Abu Galum na seznamu míst k návštěvě.


Dovolená Egypt Ras Abu Galum Nature Reserve


Egyptská oblast Ras Abu Galum Nature Reserve je místem, které by nemělo uniknout pozornosti turistů, kteří hledají původnost a nezkaženost přírody. Nachází se východně od turistického střediska Sharm El Sheikh v jižní Sinai a rozkládá se na 400 km2. Přístupná je pouze přes moře nebo přes pouštní pěšinu.

Ras Abu Galum Nature Reserve zahrnuje pobřeží Rudého moře a skalnaté útesy, které vystupují z vody. Na pevninské straně se pak nachází písečné duny a horský masiv. Oblast je známá svými korálovými útesy a velkým množstvím ryb. A protože je pro turisty stále téměř neobjevená, nabízí nezapomenutelný zážitek z potápění v průzračných vodách, kterého si užijí začátečníci i zkušení potápěči.

V oblasti najdete také několik kempů, které patří místním beduínům. Ti tu žijí v souladu s přírodou a dodržují staré tradice a zvyky. Kempy nabízejí ubytování v beduínských stanech a vaří z místních ingrediencí, jako jsou například kořeněná rýže, grilované ryby a čaje z místních bylin. Beduíni vám také mohou ukázat okolí a vypravují se s vás na hlubokomořský rybolov.

Celým národním parkem se také vine 80 km dlouhá pouštní cesta, která je cyklistům a turistům ideální pro objevování okolí. Díky naprostému klidu a čirému ovzduší si vás tento kout Afriky získá a nenechá vás odejít. Pokud budete chtít odpočinout si od turistů a městského shonu, Ras Abu Galum je ideálním místem, kde se budete moci uvolnit a dopřát si klid a ticho oáz ve středu divočiny.

Jestliže hledáte dovolenou, která vám nabídne nejen krásné pláže, slunce a moře, ale také neopakovatelný zážitek z přírodní krásy, která na vás bude dýchat divočinou a povaha jejího obyvatelstva, věřte, že Ras Abu Galum Nature Reserve bude tou pravou volbou. Tak co tedy čekáte? Vyrazte do této krásné oblasti a zažijte jedinečnou dovolenou spojenou s nezapomenutelným zážitkem.


Ubytování Egypt Ras Abu Galum Nature Reserve


Egyptský Ras Abu Galum Nature Reserve je nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo se rozhodne navštívit tuto exotickou lokalitu. Pokud máte rádi přírodní krásy a nejste zvyklí na turistické hotely v luxusních letoviscích, ubytování v rezervaci Ras Abu Galum je ideální volbou pro vás.

Rezervace se nachází na poloostrově Sinai na východním pobřeží Egypta a je domovem řady zajímavých druhů ryb, korálů a dalších mořských tvorů. Kromě mořského života se zde můžete potkat i s kočkami divokými a beduínskými pastevci s jejich stády ovcí a koz.

Ras Abu Galum Nature Reserve nabízí svým hostům možnost ubytovat se v beduínských stanech. Tyto stany jsou postaveny z kůže, kostry a koberců a nabízejí autentický zážitek z pobytu v poušti. Každý stan je vybaven postelem, matrací a dekou. Některé stany mají i kuchyňský kout s plynovým vařičem a malou ledničkou.

V rezervaci nenajdete žádné turistické hotely, restaurace ani bary, takže si musíte vzít s sebou vodu a potraviny, které si můžete připravit na vařiči v kuchyňském koutě. Pokud si nechcete nosit s sebou spoustu věcí, můžete se dohodnout s beduínskými pastevci, kteří vám mohou přinést čerstvé ryby a typické egyptské jídlo.

Pro ty, kteří si rádi užívají pláže a koupání, nabízí Ras Abu Galum vynikající možnosti. Voda je křišťálově čistá a pláže jsou prakticky prázdné, takže si můžete užívat maximální soukromí. Pokud se chcete projít po okolí, můžete si pronajmout beduínského průvodce, který vám ukáže okolní poušť a skalnaté útesy.

Pokud hledáte dovolenou na jedinečném místě, ubytování v Egyptské rezervaci Ras Abu Galum je pro vás tou správnou volbou. Beduínské stany nabízejí nezapomenutelný zážitek a možnost prozkoumat přírodní krásy, které tento kout světa nabízí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Ras Abu Galum Nature Reserve


1. Jak se dostanu do rezervace Ras Abu Galum?
- Doporučuje se využít lodní dopravu z přístavu v Dahabu.

2. Jaké aktivity mohu v rezervaci provozovat?
- Rezervace nabízí možnost potápění, šnorchlování, trekingu a relaxace na pláži.

3. Musím mít s sebou vodu a jídlo?
- Ano, doporučuje se mít s sebou dostatek vody a potravin, protože v rezervaci není možnost nakoupit.

4. Je v rezervaci povoleno kempování?
- Ano, je povoleno kempování, ale je třeba se přísně držet stanovených pravidel.

5. Jaká je v rezervaci fauna a flóra?
- Rezervace je bohatá na různé druhy rostlin a zvířat, například na stromové akácie, luntropy nebo želvy a dravé ryby.

6. Je v rezervaci možnost ubytování?
- Ano, v rezervaci je možné se ubytovat v jednoduchých chatkách.

7. Můžu v rezervaci najít stánky s občerstvením?
- Ne, v rezervaci nejsou žádné stánky s občerstvením, je třeba si jídlo a pití donést s sebou.

8. Musím platit za vstup do rezervace?
- Ano, je vybírána malá vstupní poplatek.

9. Jsou v rezervaci nějaká omezení ohledně fotografování?
- Fotografování je povoleno, ale není dovoleno používat blesk.

10. Lze v rezervaci platit kartou nebo je nutné mít s sebou hotovost?
- V rezervaci není možnost platit kartou, platba je nutná hotově.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky