Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Dominikánská republika Bavaro

Ubytování Dominikánská republika Bavaro


Pokud hledáte druhý domov v Dominikánské republice, Bavaro je ideální místo, kde se můžete ubytovat. Bavaro se nachází na východě ostrova a je jedním z nejvíce oblíbených turistických míst v zemi. Bavaro má mnoho rekreačních zařízení a je ideálním místem pro lidi, kteří chtějí zažít tropické prostředí a krásné pláže.

Bavaro je známý svými krásnými plážemi a nejrůznějšími turistickými atrakcemi. Pláže jsou bílé a měkké, s tyrkysovou vodou. Bavaro je domovem k mnoha rezortům, které nabízejí úžasnou atmosféru pro relaxaci a zábavu. Tyto rezorty jsou vybaveny bazény, restauracemi, bary, spa centry a dalšími zařízeními pro zábavu.

Pokud cestujete do Bavaro, můžete si vybrat z široké škály ubytování. Bavaro nabízí mnoho různých možností ubytování, od luxusních rezortů po jednoduché hotely. Všechny tyto možnosti nabízejí pohodlné a příjemné ubytování pro turisty.

Luxusní rezorty jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají luxusní a elegantní ubytování. Tyto rezorty mají nejlepší vybavení a rozsáhlé aktivity, které nabízejí pro relaxaci a zábavu. Například Barceló Bavaro Palace, který je ideální pro rodiny, nabízí vynikající vybavení včetně aquaparku pro děti, bazénu pro dospělé, sportovních zařízení a mnoha restaurací.

Pro ty, kteří hledají jednodušší ubytování s nižšími náklady, jsou k dispozici také hotely. Tyto hotely jsou ideální pro turisty, kteří tráví denní čas mimo hotel a pak hledají uklidňující ubytování na noc. Tyto hotely nejsou tak vybavené jako luxusní rezorty, ale stále nabízejí dobrou kvalitu ubytování.

Bavaro nabízí také mnoho dalších možností ubytování pro turisty, jako jsou apartmány, vily a ubytování v soukromí. Tyto možnosti jsou vhodné pro turisty, kteří chtějí větší soukromí nebo pro ty, kteří chtějí cestovat s rodinou nebo skupinou přátel.

Většina ubytování v Bavaru je však v blízkosti pláží a dalších turistických atrakcí, což znamená, že je snadné pro turisty, aby si užili nádherné prostředí a výhody této krásné oblasti.

Bavaro je ideálním místem pro ty, kteří hledají krásná a atraktivní útočiště v Dominikánské republice. Bavaro nabízí mnoho různých možností ubytování, od luxusních rezortů po jednoduché hotely a další možnosti. Bavaro je zkrátka ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít tropický ráj.


Dovolená Dominikánská republika Bavaro


Dovolená v Dominikánské republice Bavaro je nevšedním zážitkem, který si budete pamatovat celý život. Bavaro je oblíbenou turistickou destinací na východě Dominikánské republiky, kde najdete nejenom krásné pláže a azurové moře, ale také mnoho aktivit a památek.

Pláže v Bavaru jsou to nejkrásnější, co Dominikánská republika nabízí. Bílý písek a průzračné moře okouzlí každého návštěvníka. Nejznámější pláží v Bavaru je Playa Bavaro, která je dlouhá téměř 20 kilometrů. Na pláži najdete mnoho plážových barů a restaurací, kde si můžete vychutnat nejen klasickou dominikánskou kuchyni, ale také exotické koktejly.

Pokud shlédnete trochu historie, během vaší dovolené v Bavaru musíte navštívit město Higuey, které je kulturním centrem východu Dominikánské republiky. Higuey je hlavním městem provincie La Altagracia a domovem největšího kostela v zemi – Basílica de Nuestra Señora de la Altagracia. Tento kostel hraje důležitou roli v dominikánské kultuře a v katolickém světě. Každoročně se zde koná i masivní poutě, které přitahují tisíce poutníků.

Další zajímavou aktivitou v Bavaru je návštěva města Punta Cana, které je vzdálené pouhých 20 kilometrů. Punta Cana nabízí návštěvníkům mnoho možností pro zábavu, jako jsou například poslech černošské hudby, ale také návštěva zábavních parků a nákupních center.

Pro milovníky přírody v Bavaru je ideálním místem návštěva národního parku Los Haitises. Tento park se nachází na severu východní oblasti země a zahrnuje celou řadu unikátních míst, jako jsou mangrovníky, pralesy a jeskyně, které jsou poseté neuvěřitelnými skalami. Národní park Los Haitises je pro svou jedinečnost zapsán na seznamu UNESCO.

Proč se rozhodnout pro dovolenou v Dominikánské republice Bavaro? Pokud hledáte krásné pláže, kulturní zážitky, aktivitu a přírodu, Bavaro je pro vás ideálním místem. Dominikánská republika je také cenově dostupnou destinací a pro Čechy jsou ideální lety z Prahy. Určitě stojí za to vyzkoušet a vydat se na nevšední dovolenou, která vám zanechá nevymazatelné zážitky!


Letenka Dominikánská republika Bavaro


Letenky do Bavaro, oblíbené turistické destinace v Dominikánské republice, jsou v současné době velmi žádané a není se čemu divit. Bavaro láká svými bílými písčitými plážemi, průzračnou tyrkysovou vodou a různorodou nabídkou sportovních aktivit.

Pokud toužíte po aktivním odpočinku a zároveň chcete být v krásné tropické krajině, Bavaro je pro vás to pravé místo. Můžete zde zažít například windsurfing, kitesurfing, potápění, golfové hřiště a mnoho dalších aktivit. Samozřejmě není problém ani s relaxací – na pláži si můžete dokonale užít slunce a poznávat místní kulturu.

Po příletu na letiště v Punta Cana (cca 30 minut jízdy od Bavaro) se ocitnete v tropickém ráji. Z letiště je možné si objednat transfer do vašeho hotelu nebo si pronajmout auto a vyrážet na vlastní pěst. Doporučujeme se naučit několik základních španělských frází, ale v místních turistických oblastech je většinou angličtina naprostým standardem.

Bavaro nabízí široké spektrum ubytování: od luxusních resortů a all-inclusive hotelů po menší rodinné penziony. Ceny se liší v závislosti na kvalitě služeb, lokalitě a sezóně.

Pokud nemáte nic proti třeba trošku kapajícímu, ale o to autentičtějšímu prostředí, doporučujeme si pronajmout pobyt v soukromém bytě nebo si najít ubytování v tradičním karibském stylu.

Ve chvíli, kdy se na několik dnů usadíte na pláži s bílým pískem a v tropické klidu krajině, můžete vypnout a užívat si krásné dovolené. Bavaro Vám nabídne zážitky, které byste si jinde neužili – překrásnou krajinu, pocit soukromí a tichého klidu, kubánskou kuchyni a přátelský a pohostinný přístup místního obyvatelstva.

Pokud plánujete lety do Dominikánské republiky a Bavara vás láká, hurá na letiště a směr do ostrovů! Tuto destinaci postrádají pouze ti, kteří dosud neodjeli.


Počasí Dominikánská republika Bavaro


Dominikánská republika je krásná země v Karibiku, která je známá pro své krásné pláže, palmové háje a jasné modré moře. Bavaro, které se nachází východní části země, se stalo oblíbeným cílem turistů z celého světa. Má mnoho hotelů, resortů a aktivit pro turisty všech věkových kategorií.

Počasí Bavaro je celoročně teplé a vlhké, díky své poloze v tropické klimatické zóně. Průměrná teplota v zemi se pohybuje kolem 25-30 °C. V závislosti na ročním období může být o něco tepleji nebo chladněji. Nejteplejším měsícem je srpen, kdy se teploty mohou pohybovat až kolem 35 °C, zatímco nejchladnějším měsícem je leden a únor, kdy se teploty můžou pohybovat kolem 23 - 25 °C.

Kromě tepla vlhkost vzduchu hraje velkou roli v počasí v Bavaro. Vlhkost vzduchu způsobí, že se budete potit a cítit se o něco tepleji, což svědčí o trošku gorčím pocitu. Vlhká klima také umožňuje průtržě mračen a prudké bouřky v létě. Z toho důvodu je vhodné si zabalit do zavazadel dobré pláštěnky a nepromokavé boty.

Nejlepší dobu pro návštěvu Bavaro je během prosince a ledna, kdy teploty jsou poměrně plyšové a bouřky jsou méně časté, což je také nejvyšší sezóna turistů, kteří hledají únik od své zimy. Pokud tedy plánujete návštěvu Dominikánské republiky a speciálně Bavaro, v rekreačním zájmu vybere správné oblečení a dobře se přizpůsobíte vlhkému klimatu.

Celkové počasí v Bavaro je příznivé pro turisty, kteří hledají slunečné pláže, až teploty v rozmezí sedmadvaceti a třiceti stupňů se budete prohánět celý den v plavkách a užívat si sluníčka. Ovšem vzhledem k vlhkosti vzduchu, byste měli dbát na hydrataci a vodu si pít v dostatečném množství. Bavaro nabízí krásnou dovolenou s deštěm, ale také vychutnání si slunce, nočního života, vodních sportů a všeho, co Karibská oblast nabízí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Bavaro


1. Co je nejlepší čas na návštěvu Dominikánské republiky a Bavara?

Nejlepší čas na návštěvu Dominikánské republiky a Bavara je v období od prosince do dubna, kdy je nejlepší počasí a minimální srážky.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Bavaro?

V Bavaro se nachází několik nádherných pláží, jako je například pláž Bávaro, pláž Arena Gorda nebo pláž Macao.

3. Je nutné mít vízum pro vstup do Dominikánské republiky?

Občané mnoha zemí, včetně České republiky, nemusí při vstupu do Dominikánské republiky žádat o vízum. Stačí mít platný cestovní pas.

4. Jaké jsou nejlepší turistické atrakce v Dominikánské republice a Bavaru?

V Dominikánské republice a Bavaru jsou oblíbené turistické atrakce, jako je Punta Cana Ecological Reserve, Hoyo Azul nebo Dolphin Explorer.

5. Může se pít voda z kohoutku v Dominikánské republice?

Nedoporučuje se pít vodu z kohoutku v Dominikánské republice, je lepší používat balenou vodu. V mnoha hotelových zařízeních jsou také k dispozici vody s filtrem.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky