Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Čierna Hora Buljarica

Ubytování Čierna Hora Buljarica


Buljarica je jedno z nejkrásnějších míst v Černé Hoře a je známá svou fantastickou pláží, která se protáhne na 2,5 km. Pokud plánujete navštívit toto místo, pak určitě přemýšlíte o ubytování, kde si můžete užít svou dovolenou v pohodlí. V tomto článku se podíváme na několik možností ubytování v Buljarice.

1. Hotel Budva

Hotel Budva je luxusní hotel, který nabízí dokonalé ubytování s výhledem na moře. Nachází se v klidném prostředí, což z něj činí ideální místo pro relaxaci a odpočinek. K hotelovým službám patří soukromý přístav, venkovní bazén, lázně a vířivka. Pokoje jsou prostorné a dobře vybavené, včetně klimatizace, TV a minibaru. Můžete vybírat mezi pokoji s výhledem na moře nebo do vnitrozemí.

2. Apartmány Luka

Apartmány Luka jsou další možností ubytování v Buljarice. Nachází se jen kousek od pláže a nabízejí moderní, dobře zařízené apartmány s balkónem s výhledem na moře. K dispozici jsou také apartmány s jedním a dvěma ložnicemi, takže si můžete vybrat, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Apartmány mají klimatizaci, kuchyň a TV s plochou obrazovkou.

3. Vila Pasha

Villa Pasha je krásná vila, která se nachází v klidném prostředí, pouze 800 metrů od pláže. Nabízí ubytování v apartmánech a pokojích, které jsou prostorné a pohodlné. K dispozici je také balkón s výhledem na moře. Vila má také velkou zahradu, kde si můžete odpočinout a užít si přírodní krásy Černé Hory.

4. Hostel Buljarica

Hostel Buljarica je ubytování pro ty, kteří hledají cenově dostupnou možnost. Nachází se jen kousek od pláže a nabízí společné pokoje a privátní pokoje. Hostel je dobře vybaven a má velkou kuchyň, kde si můžete vařit své jídlo. K dispozici je také terasa s výhledem na moře, kde si můžete odpočinout.

V Buljarici je mnoho dalších možností ubytování, ale tyto jsou jen některé z nejlepších. Ať už hledáte luxusní hotel nebo cenově dostupné ubytování, v Buljarici najdete to nejlepší. Užijte si fantastickou přírodu Černé Hory a relaxujte na jedné z nejkrásnějších pláží na světě.


Letenka Čierna Hora Buljarica


Pokud hledáte pohodovou dovolenou plnou krásných výhledů, spojených s mořským vzduším a sluncem, pak je Černá Hora ta pravá destinace pro vaši letní dovolenou. Pokud se rozhodnete pro Buljarici, pak si budete užívat zázemí přímo u moře a mnoho dalších aktivit.

Jak se dostat do Buljarice?

Letenka na letiště Podgorica v Černé Hoře je z České republiky celkem snadno dostupná. Z letiště v Podgorici do Buljarice je to kolem 60 km a několik možností, jak se tam dostat - můžete využít taxi, autobus, nebo si pronajmout auto přímo na letišti.

Místo na dovolenou

Buljarica je zcela nová turistická destinace, která nabízí zároveň možnost klidného protáhlého pláže a díky četným restauracím, kavárnám a barům, které se nacházejí v blízkosti Buljarice, se zde můžete bavit celý den.

Pláž

Pláž je uzpůsobena do kruhu, který dává možnost malým dětem hrát si blízko vody a zároveň udržovat klidné prostředí pro dospělé. Většina kempů nabízí přímý vstup na pláž, což vám umožní skvěle trávit čas u vody a současně si užít dovolenou v letním karavanu.

Aktivity a zábava

Pokud máte chuť na vodní sporty, pak je Buljarica ideální volbou kvůli dostupnosti windsurfingu, kitesurfingu, wakeboardingu a dalších akcí. Vokolí se můžete vydat na pěší nebo cyklo výlety, a pokud máte rádi kone, můžete si pronajmout koně a projet se po pláži, což je naprosto úžasný zážitek.

Zkrátka a dobře, Buljarica a Černá Hora jsou místa, která stojí za návštěvu. Letenky nejsou příliš drahé a stojí za to investovat své peníze do neobvyklé, inspirativní dovolené s dobrou a slunečnou atmosférou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Čierna Hora Buljarica


Dotaz: Jaká je nejlepší doba na návštěvu Černé Hory a Buljaricy?

Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Černé Hory a Buljaricy je v letních měsících, zejména v červenci a srpnu, kdy jsou k dispozici teplé teploty a krásné pláže.

Dotaz: Kde se nachází Buljarica a jak se tam dostanu?

Odpověď: Buljarica se nachází na jihu Černé Hory, v blízkosti města Budva. Nejlépe se tam dostanete letecky do letiště v Podgorici nebo Tivatu a poté si můžete pronajmout auto nebo použít taxislužbu.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší pláže v Buljarice?

Odpověď: Mezi nejlepší pláže v Buljarice patří pláž Buljarica, Petrovac, Sveti Stefan, Miločer a Budva.

Dotaz: Kde se dá ubytovat v Buljarice?

Odpověď: V Buljarice a jeho blízkém okolí je k dispozici množství ubytovacích možností, včetně hotelů, apartmánů, vil a penzionů. Nejoblíbenější jsou ubytování přímo u pláže nebo v jejím blízkém okolí.

Dotaz: Co dělat v Buljarice, kromě koupání?

Odpověď: V Buljarice a jeho okolí lze dělat řadu aktivit, jako jsou turistika, cykloturistika, návštěva historických památek, ochutnávky místních delikates a kulturních akcí.


Dovolená Čierna Hora Buljarica


Čierna Hora je země, kterou lze navštívit kdykoliv v roce a můžete si zde užít krásné dovolené na překrásných plážích, ale i pro ty, kteří mají raději horolezectví, jsou tady nádherné hory s bohatou flórou a faunou. Mezi oblíbené pláže v Černé Hoře patří pláž Buljarica.

Pláž Buljarica je jedna z největších a nejdelších pláží v Černé Hoře. S dlouhou částí písku a velkým množstvím možností, jak si zde užít dovolenou, je velmi oblíbená mezi turisty z celého světa. Pláž Buljarica se nachází v blízkosti města Petrovac, kde můžete navštívit některé ze slavných památek v Černé Hoře, jako je například klášter Reževići a citadelu Nadam.

Pro ty, kteří si rádi užívají vodu, jsou k dispozici různé vodní sporty, jako například jízda na vodním skútru, plachtění a potápění. Pro ty, kteří se raději vyzbrojí slunečníkem a ručníkem, pláž Buljarica nabízí mnoho možností pro relaxaci a odpočinek. Na pláži jsou k dispozici různé bary a restaurace, kde si můžete dát drobné občerstvení nebo si vychutnat nějakou delikátní specialitu.

Mimo pláž Buljarica stojí za návštěvu i město Petrovac. Nachází se zde několik historických památek a velmi pěkný přístav. Přístav je plný malých rybářských lodí a jachet, a připomíná tradici, která se zde udržuje již mnoho generací.

V oblasti Černé Hory, včetně pláže Buljarica, je k dispozici mnoho různých ubytovacích možností, od malých a jednoduchých hotelů až po velké luxusní hotely. Navštívíte-li buljirici, můžete si také užít některé ze skvělých restaurací, které se nacházejí v této oblasti. Pokud máte rádi úžasná jídla a nápoje, můžete si užít bohaté místní kuchyně nebo si vychutnat skvělou kávu, která je připravována z domácích zamletých zrn.

Máte-li rádi sledování slunce a odpočinek, nebo chcete vyzkoušet nějaké odvážné vodní sporty, zaknihujte si dovolenou do Černé Hory a navštivte pláž Buljarica. Tato pláž nabízí krásné prostředí a velmi přátelské prostředí, a proto se v této oblasti každoročně setkává mnoho spokojených turistů, kteří se sem vracejí opakovaně.


Počasí Čierna Hora Buljarica


Čierna Hora je krásný kus pobřeží, a když se dostanete do vesničky Buljarica, máte pocit, že jste našli utajený ráj. Tato oblast nabízí impozantní výhledy na Jadran, sází si na své vysoké hory a servíruje návštěvníkům čerstvou rybu a mořské plody.

Když hovoříme o počasí v této oblasti, je třeba si uvědomit, že Čierna Hora má četné mikroklimaty, které se výrazně liší od místnosti k místnosti. V Buljarica může být počasí opravdu různorodé, ale všeobecně platí, že se zde těšíte na středomořské podnebí s hojným počtem slunečných dní.

Nejlepší období pro návštěvu Buljarice jsou jaro a léto, převážně kvůli tomu, že v této době je zde největší množství slunečních dnů a průměrné teploty se pohybují mezi 25 a 30 stupni Celsia. Voda v této oblasti je velmi teplá a příjemná na koupání. Pro milovníky pláže a slunce je toto místo ideální destinací pro dovolenou.

V zimním období se Buljarica a celá oblast Černé Hory mohou chlubit nádhernými výhledy na sněhové štíty hor a přináší úžasné možnosti pro zimní sporty, jako jsou lyžování, snowboarding a běžecké lyžování. Zima v této oblasti je sice mírná, ale počasí může být velmi proměnlivé a často může být deštivé.

Celkově je Buljarica skvělým místem k návštěvě v průběhu celého roku. I když se počasí může měnit, krása této oblasti trvá po celý rok. Ať už upřednostňujete relaxaci na pláži nebo dobrodružství v horách, Čierna Hora nabízí vše, co si můžete během svého pobytu přát. Stačí si jen vybrat ten správný okamžik a užívat si tohoto kouzelného místa.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky