Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area

Dovolená Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area


Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area bude tou nezapomenutelnou dovolenou, kterou si každý zaslouží. Tato oblast nacházející se v srdci Belize nabízí nádhernou přírodu, úchvatné scenérie a neuvěřitelnou rozmanitost flóry a fauny.

Rio Bravo je domovem mnoha ohrožených druhů zvířat, jako jsou jaguáři, mačety, opice či želvy a také má 200 druhů ptáků. Pro turisty je tohle místo ideální pro pozorování zvířat a ptáků, včetně krásných kolibříků a dravých ptáků.

V conservation area Beliz Rio Bravo je mnoho aktivit, které může každý turista vyzkoušet. Můžete se třeba vydat na procházku po džungli, jet na kole, kajaku nebo se svést na lanovce v korunách stromů. Jinou aktivitou, kterou můžete využít je rybaření, kde chytíte především Murény, které patří mezi oblíbené rybářské druhy v této oblasti.

K dispozici jsou také možnosti rekreace, jako je noční procházka, která vás provede džunglí. Během této procházky vás zaujme množství nočního života, který je k vidění, včetně hvězd, ohňových much a dalších.

Pokud je váš zájem o historii, doporučujeme vám navštívit Maya ruinu Xunantunich, což je největší památka na Belize. Nachází se v blízkosti Rio Bravo Conservation a Management Area. Můžete kombinovat exkurzi Jungle k ruinám a sbírat více zážitků.

Úžasným zážitkem pro turisty, kteří se vydávají do této oblasti, je také se setkat s místním obyvatelstvem, kteří velmi zajímavým způsobem žijí na okrajích džungle. Mohou také zúčastnit kulturních slavností jako jsou oslavy Carnaval a Garifuna Settlement Day.

V této oblasti najdete i ubytování, ze kterých si můžete vybrat podle vašich preferencí. K dispozici je několik luxusních chalup, jako například La Milpa Lodge, které poskytuje pohodlí a zároveň umožňuje naplno zažít přírodu. Nebo se můžete rozhodnout pro jednodušší variantu a to kempování.

Celkově, Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area je ideálním cílem pro příznivce přírody, turisty, kteří si chtějí odpočinout, nebo pro rodiny s dětmi. Může se pochlubit nádhernými scenériemi a neuvěřitelným zážitkem pro každého návštěvníka. Zkrátka a jednoduše, je to místo, které by si nikdo neměl nechat ujít.


Ubytování Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area


Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area je jednou z nejvýznamnějších přírodních oblastí v jižní Americe. Rozkládá se na ploše více než 400 000 hektarů a zahrnuje širokou škálu rozmanitého prostředí včetně tropických lesů, mokřadů, řek a jezer. Tato oblast je domovem mnoha zvířat, jako jsou jaguáři, papoušci, opice a další.

Pro turisty, kteří si chtějí užít výjimečnou přírodu, je v Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area nabízena možnost ubytování. Jednou z možností je využití horských chat, kde mohou turisté spát pod širým nebem nebo v zateplených pokojích. Tyto chaty se nacházejí uprostřed lesů a umožňují turistům prožít skutečnou přírodu.

Další možností je ubytování v kempu, kde si turisté mohou zapůjčit stan a připravovat si vlastní jídlo. Kemp se nachází na břehu řeky a nabízí turistům skvělou příležitost k rybaření, plavání a procházkám podél řeky.

Pokud turisté preferují pohodlí a luxus, mohou zvolit ubytování v jednom z mnoha hotelů v okolí Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area. Tyto hotely nabízejí komfortní ubytování, restaurace a další služby.

Všem ubytováním v Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area je společné to, že turisté mají možnost prožít nevšední pocit blízkosti s přírodou a prozkoumat jeden z nejskvostnějších koutů světa.

Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area je dokonalým místem pro milovníky přírody a pro ty, kteří si chtějí vychutnat relaxaci uprostřed nádherné a nedotčené přírody. Nabízí mnoho různých možností ubytování pro každého, ať už si vybere jakoukoliv možnost, navždy si odnese kouzlo tohoto úchvatného místa v srdci Jižní Ameriky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area


Q: Co je to Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area?
A: Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area je rozsáhlá přírodní rezervace nacházející se v severozápadní části Belize. Zahrnuje více než 400 000 akrů deštného pralesa a je domovem mnoha vzácných druhů zvířat a rostlin.

Q: Jak se dostanu do Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area?
A: Nejlepší možností je pronájem vozu nebo zapůjčení místního průvodce, který Vás tam dopraví. Vstup do oblasti je povolen pouze se svolením správy rezervace.

Q: Co musím vědět před návštěvou Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area?
A: Musíte si zajistit povolení k vstupu na území Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area. Při návštěvě je rovněž nutné dodržovat pravidla ochrany přírody - např. nevybírat rostliny či poškozovat přírodní prostředí.

Q: Jaké druhy zvířat a rostlin se v Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area vyskytují?
A: Na území rezervace můžete zahlédnout například jaguáry, vysokohorské druhy ptáků, opice, kočkodany a mnoho dalších živočichů. Co se týče rostlin, najdete zde řadu druhů endemických a unikátních druhů, například mahagon nebo karibickou modřínovou borovici.

Q: Co mohu v oblasti Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area dělat?
A: Oblast je vhodná pro horskou turistiku, pozorování ptáků, rybolov nebo jízdu na kanoi. Rovněž je zde možné navštívit místní komunity a seznámit se s místní kulturou.


Počasí Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area


Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area je oblast, kterou ovlivňuje tropické klima, typické pro Střední Ameriku. Tato oblast nacházející se v severozápadní části Belize je jedním z nejvýznamnějších přírodních parků v zemi. Je zde mnoho druhů zvířat, rostlin a dalších organismů, které jsou charakteristické pro tropické deštné lesy.

V průměru zde teploty dosahují 26–28 °C, s minimy kolem 18–20 °C v nejchladnějších měsících listopadu a prosinci a maximy kolem 30–32 °C v nejteplejších měsících dubnu a květnu. Srážky zde v průměru činí 1 800–2 500 mm za rok a nejvyšší jsou v období dešťů, od května do října.

V průběhu deštivých měsíců se oblast stává velmi mokrou, což ztěžuje přístup ke vzdálenějším oblastem parku. V této době však také kvetou různé druhy květů. V suchých obdobích jsou řeky a potoky v parku minimální, což ztěžuje přístup k vodě pro zvířata a rostliny.

Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area představuje domov pro mnoho ohrožených druhů, včetně jaguárů, ocelotů, kojotů, iguan, agam a mnoha dalších. Mezi rostlinami je zde mnoho druhů orchidejí, bromélií a dalších epifytů.

Zemědělství a těžba dřeva jsou zde zakázány a návštěvníci jsou vítáni k procházkám a pozorování přírody. Park nabízí mnoho túr a možností kampování. Kvůli teplotám a srážkám je však nejlepší návštěva v období od ledna do dubna, kdy je zde nejsušší a nejstabilnější počasí.

V každém případě je Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area překrásnou oblastí, která nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek a umožňuje posléze i ochranu těchto unikátních ekosystémů pro budoucí generace.


Letenka Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area


Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area, také známá pod zkratkou BRBCMA, je přírodní rezervací v jihoamerické zemi Belize. Tato oblast je nejenom jednou z nejvýznamnějších pro ochranu biodiverzity, ale nabízí i možnost unikátního zážitku pro turisty.

BRBCMA se nachází v severní části Belize, na hranici s Mexikem. Celá oblast má rozlohu přes 400 km², z čehož téměř třetina jsou chráněné lesy a deštné pralesy. Díky tomu zde můžeme nalézt mnoho ohrožených druhů zvířat, jako jsou jaguáři, jaguarundiové, mravenečníci obrovští, tapíři a mnoho dalších. Také naleznete nejrůznější druhy ptáků, plazů a hmyzu.

V oblasti BRBCMA se nachází mnoho aktivit pro turisty, jako jsou horské jízdy, pěší túry, rybolov a rafting. Návštěvníci mají možnost se projet po řece, užívat si výhledy na vodopády a rozlehlé lesy. K dispozici jsou i průvodci, kteří vám mohou ukázat zvířata a rostliny v oblasti, a také vám poskytnou informace o místním ekosystému.

Z letiště Philip S. W. Goldson International Airport v Belize City je BRBCMA dostupná během několika hodin jízdy. Existuje několik možností přepravy, včetně pronájmu auta nebo zapůjčení místního průvodce. Dostupné jsou i lety z Belize City do města Orange Walk, což je nejbližší město k rezervaci.

Pokud plánujete návštěvu letenky do BRBCMA, doporučujeme si předem zarezervovat svou cestu a ubytování, abyste si mohli užít co nejvíce z této fascinující oblasti. Navštivte Beliz Rio Bravo Conservation and Management Area a prožijte jedinečný zážitek v přírodě jihoamerického Belize.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky