Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Bahamy Georgetown (Exuma)

Dovolená Bahamy Georgetown (Exuma)


Bahamy Georgetown (Exuma) jsou jedním z nejkrásnějších ostrovů v Karibiku. Tyto ostrovy jsou známé pro své bílé písečné pláže, azurové moře a naprosto dokonalé podmínky pro šnorchlování a potápění. Pokud tedy hledáte dokonalé místo pro dovolenou, Bahamy Georgetown (Exuma) jsou tím pravým místem pro vás.

Georgetown se nachází na ostrově Great Exuma, který je součástí Exuma Cays. Tento region je složen z více než 300 ostrovů, malých ostrůvků a útesů, které se táhnou po dlouhé pásma karibského moře. Tento rajský koutek Karibiku je proslulý svými bílými písečnými plážemi a křišťálově čistou vodou.

Jedním z hlavních důvodů, proč si lidé vybírají Georgetown jako své dovolené, jsou krásné a opuštěné pláže. Na těchto plážích se však nesetkáte s davem turistů, naopak tyto pláže patří k těm nejvíce skrytým a opuštěným místům na světě. Kromě toho, Bahamy Georgetown je také známý pro svůj úžasný podvodní svět, což z tohoto místa dělá ráj pro potápěče a šnorchlaře.

Exuma Cays Land and Sea Park je další místem, které byste neměli při své dovolené v Bahamy Georgetown (Exuma) vynechat. Tento park nabízí návštěvníkům možnost vidět některé z nejkrásnějších podvodních zahraničních živočichů a rostlin. Naleznete zde také mnoho zvířat, jako jsou žraloci, nautilusy a mnoho dalšího.

Pro ty, kteří se rádi potápí, je plný výletů na různé podvodní lokality. Například Carmichael's Reef je k vidění skvělých různých druhů ryb, korálů a dalších podvodních tvorů.

Návštěvníci Bahamy Georgetown (Exuma) by měli také navštívit zdejší krásný záliv Moriah Harbour Cay. Tento záliv nabízí překrásnou přírodu, poklidné útesy a plno mořských zvířat v jejich přirozeném prostředí.

Takže pokud se chcete ztratit v nádherné přírodě se zcela dokonalými podmínkami pro šnorchlování a potápění, neváhejte a vyrazte na dovolenou do Bahamy Georgetown (Exuma)!


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Georgetown (Exuma)


Dotazy:

1) Jaké jsou nejlepší pláže na Bahamách v oblasti Georgetown?
2) Jaké aktivity mohu dělat na Bahamách v oblasti Georgetown?
3) Jak dlouho trvá let z USA do Georgetownu na Bahamách?
4) Kdy je nejlepší čas na návštěvu Georgetownu na Bahamách?
5) Jaký je průměrný rozpočet pro pobyt na Bahamách v oblasti Georgetown?

Odpovědi:
1) Nejlepší pláže v oblasti Georgetownu na Bahamách jsou například Stocking Island, Jolly Hall Beach či Tropic of Cancer Beach.
2) Aktivity, které můžete dělat na Bahamách v oblasti Georgetownu, zahrnují například potápění, šnorchlování, rybaření, vodní sporty jako windsurfing či kajakování, projížďky na člunu a poznávací výlety po ostrově.
3) Let z USA do Georgetownu na Bahamách trvá většinou přibližně 2-3 hodiny.
4) Nejlepší čas na návštěvu Georgetownu na Bahamách je od prosince do května, kdy jsou příjemné teploty a minimální počet srážek.
5) Průměrný rozpočet pro pobyt na Bahamách v oblasti Georgetownu se pohybuje mezi 150-250 USD na osobu denně, včetně ubytování, stravování a aktivity. Cena se však může lišit v závislosti na sezóně a druhu ubytování.


Ubytování Bahamy Georgetown (Exuma)


Bahamy jsou pro mnoho lidí synonymem pro krásné pláže, azurové moře a koktejly s deštníkem. Georgetown na ostrově Exuma však nabízí něco víc než jen klasickou dovolenou u moře. Pokud se chystáte na Bahamy, rozhodně byste měli zvážit i ubytování v Georgetownu.

Georgetown je hlavním městem ostrova Exuma a leží na jeho severním pobřeží. Patří mezi menší obce, v nichž se však stále propojují tradice s moderní dobou. V obci najdete například tradiční rybářské lodě, ale také množství obchodů, restaurací a bister. V Georgetownu rovněž sídlí jakási turistická centrála, kde se můžete dozvědět informace o místních atrakcích.

Pokud se chystáte do Georgetownu, nebudete mít problém s ubytováním. V obci najdete řadu hotelů, ale také ubytování v penzionech či apartmánech. Mezi hotely s výhledem na moře patří například Exuma Palms Hotel nebo Grand Isle Resort and Spa. Pokud byste si chtěli zajít do místního penzionu, máte na výběr například z Farmer's Hill Guest House nebo Exuma Sunrise Inn.

Co se týče turistických atrakcí, Georgetown vám nabídne rovněž svůj podíl. Ve městě se nachází například historické muzeum Kay’s Cottage, kde se můžete dozvědět něco o historii města i celého ostrova. Pro milovníky golfu zase nabízí malebné golfové hřiště Sandals Emerald Bay Golf Course, kde si můžete zahrát mezi palmami a výhledem na oceán. V případě, že vám nevyhovují tyto atrakce, můžete se vydát za pravými bahamskými zážitky.

Na ostrově Exuma se nachází neuvěřitelných 365 ostrovů a Georgetown nabízí možnosti výletů na mnoho z nich. Určitě stojí za to navštívit například nejznámější – Great Exuma Island, kde najdete další krásné pláže a bary. Pro milovníky aktivní dovolené se nabízí možnost potápění či šnorchlování, zážitek nezapomenete ani při plavbě lodí kolem obrovských útesů.

Georgetown může být zajímavou alternativou, pokud se chystáte na Bahamy a chcete něco víc než jen lehání na pláži. Prozkoumejte s místními obyvateli tuto malebnou obec, zajděte si na výlety a užijte si další zážitky na ostrově Exuma. Ubytování v Georgetownu je navíc velmi dostupné, a tak není důvod, proč si toto místo nevyzkoušet.


Počasí Bahamy Georgetown (Exuma)


Bahamy jsou skupina ostrovů v Karibiku, které se mohou pochlubit neuvěřitelně krásnými plážemi, azurově modrou vodou a letním počasím po celý rok. Georgetown (Exuma) je město, které se nachází na ostrově Great Exuma, a je oblíbeným turistickým cílem díky svému překrásnému okolí a ideálním podmínkám pro různé vodní sporty.

Počasí v Georgetownu (Exuma) je typické pro tropické oblasti s teplým a vlhkým klima, které se liší pouze v závislosti na ročním období. Podnebí je proslaveno svými dlouhými horkými léty a mírnými zimami. Teploty v letních měsících (červenec a srpen) se pohybují kolem 30 ° C během dne a okolo 25 ° C v noci. V zimě jsou teploty o něco nižší, ale stále teplé, s průměrnými teplotami kolem 25 - 27 ° C ve dne a 18 - 20 ° C v noci.

Bahamy jsou také proslulé kvůli svým tropickým bouřím, které se obvykle vyskytují v období od června do listopadu. Tyto bouřky mohou přinášet občasné prudké bouřky a silné větry, ale jsou obvykle krátkodobé a přinášejí svěží vánek k tomuto křišťálově čistému moři.

Pro vodní sporty, jako je potápění, jezdectví na prknech nebo jachting, jsou Bahamy velmi populární díky Svobodně se pohybujícímu okolí a krásnému křišťálově čistému moři. Tyto aktivity lze provozovat prakticky po celý rok díky příznivým podmínkám.

Když přijedete do Georgetownu, můžete se těšit na klidné a teplé Karibik, kde můžete relaxovat na pláži, potápět se ve vodách se zlatými rybkami a můžete si vychutnat krásy západů slunce. Toto úžasné místo nabízí návštěvníkům mnoho vodních a pobřežních aktivit, stejně jako úchvatnou přírodu, která se rozkládá v těsné blízkosti Georgetownu.

Vidět klenoty Karibiku tedy nemusí být tak daleko, jak byste si mohli myslet. Pokud hledáte ideální destinaci pro vaší další dovolenou, vzpomeňte si na Bahamy a Georgetown a zaručujeme vám, že nebudete litovat. Krásné počasí a neuvěřitelné scenérie vám zaručí, že se budete cítit jako žijete v nejkrásnějším senícím snu, ze kterého se vám nebudete chtít probudit.


Letenka Bahamy Georgetown (Exuma)


Bahamy jsou oblíbenou turistickou destinací a Georgetown (Exuma) je jedním z nejkrásnějších míst na ostrovech. Georgetown leží na ostrově Great Exuma, který je součástí Exuma Cays, souboru několika desítek malých ostrovů a mnoha pláží.

Letenky do Georgetownu (Exuma) jsou dostupné z mnoha měst v USA, jako jsou New York, Miami nebo Fort Lauderdale. Samozřejmě je také možné najít letenky z dalších zemí, například z Kanady nebo z Evropy.

Georgetown (Exuma) je ideální destinací pro ty, kteří hledají klidné a krásné místo s průzračným mořem, křišťálově čistou vodou a bílým pískem. Zdejší pláže patří k nejkrásnějším na světě a vybrat si můžete z mnoha různých pláží – buď těch, které jsou široké a dlouhé, nebo těch, které jsou malé a opuštěné. Na většině pláží najdete i několik barů a restaurací, kde se můžete občerstvit a ochutnat místní speciality.

Aktivity v Georgetownu (Exuma) jsou převážně spojené s vodou – můžete si pronajmout loď, aby jste si prohlédli ostrovy Exuma Cays, šnorchlovat, potápět se, nebo se vydat na rybaření. Oblíbená aktivita je také plavání s prasaty, kteří žijí na ostrově Big Major Cay a rádi se koupejí s návštěvníky. Můžete si také vyzkoušet stolní tenis nebo golf.

Pokud hledáte ubytování, nabízí se vám několik možností – od luxusních resortů až po menší bungalovy. Záleží na vašem vkusu a způsobu cestování. Doporučujeme si však zajistit ubytování dopředu, jelikož Georgetown (Exuma) je velmi oblíbené místo a v sezóně se mohou dostat ubytovací kapacity plné.

Celkově je Georgetown (Exuma) destinací pro ty, kteří hledají relaxaci na krásných plážích a vychutnání si místní přírody. Není to místo pro ty, kteří hledají noční život a množství akcí. Pokud se však rozhodnete odjet do Georgetownu (Exuma), určitě nebudete litovat a vrátíte se s mnoha krásnými zážitky.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky